تالار گفتمان مانشت
رتبم ۳۱ شبکه و ۶۶ تجارت - نسخه‌ی قابل چاپ

رتبم ۳۱ شبکه و ۶۶ تجارت - pheni - 25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۰۵ ق.ظ

با سلام.
من به تازگی با این انجمن آشنا شدم.
اول از همه میخاستم یه انتقاد کنم که چرا پست ها اینجورین. یعنی هیچ چیز جامعی نیست که بدرد همه بخوره. هرکسی اومده گفته من این شدم و حالا راهنمایی کنید. به نظرم اگه یه چیز جامع بذارید که بدرد همه بخوره خیلی بهتره.مثلاً اگه کسی دقیق از آخرین رتبه های قبولی تو هر دانشگاه اطلاع داره بگه بهتر نیست؟ البته میدونم که اینا نسبیه و سال به سال فرق می کنه.

خوب این از انتقادم.
دوم اینکه میخاستم از اعضاییکه واقعاً اطلاع دارم سوال کنم ، نه کسایی که روی اسم دانشگاه حرف می زنند.یعنی کسایی که الان خودشون تو این دانشگاهها اگه درس می خونن جواب بدن ممنون میشم.من رتبم ۳۱ شبکه شدم و ۶۶ تجارت. البته چون شبکه و امنیت رو عملی کار کردم علاقه ای به درس های تئوری دانشگاه (نرم افزار) نداشتم.معدلم ۱۲/۵ بود مگرنه حدس میزننم که احتمالن رتبم ۲۰ و کمتر میشد.بگذریم.

توی دفترچه خواجه نصیر بعضی از گرایش های ای تی رو داره ، در صورتی که اگه به سایتش مراجعه کنی توی بخش برق و کامپیوترش اسمی از آیتی برده نشده و آیتی رو فقط توی سایت در قسمت دانشکده مجازی پیدا میکنید ، که این رو من متوجه نشدم! توی دفترچه اینها به صورت روزانه هستند نه مجازی!!!!

بین دانشگاه علم و صنعت و خواجه نصیر کدوم رو پیشنهاد میدین؟
بنظرتون آموزش محور یه دانشگاهی حتی مثل شریف به درد می خوره؟

RE: انتخاب رشته - GHAYYARI - 25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۳۱ ب.ظ

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۰۵ ق.ظ)pheni نوشته شده توسط:  توی دفترچه خواجه نصیر بعضی از گرایش های ای تی رو داره ، در صورتی که اگه به سایتش مراجعه کنی توی بخش برق و کامپیوترش اسمی از آیتی برده نشده و آیتی رو فقط توی سایت در قسمت دانشکده مجازی پیدا میکنید ، که این رو من متوجه نشدم! توی دفترچه اینها به صورت روزانه هستند نه مجازی!!!!
از بس که سایتشون به روزه!!! تعجب نکن تو کشور ما این چیزا طبیعیه

رتبم ۳۱ شبکه و ۶۶ تجارت - pheni - 25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ ب.ظ

نه آقا ، اسم تاپیک رو عوض کردن. مثل اینکه اینجا باید جزیی شی :دی

پس حالا که باید هرکی سوال جزیی خودش رو بپرسه ، می خوام بدونم بین این سه تا چجوری اویلیت بدم
مهندسی فناوری اطلاعات روزانه تهران
امنیت شبانه امیرکبیر
شبکه روزانه علم و صنعت