زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبم ۳۱ شبکه و ۶۶ تجارت

ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۴۲ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
رتبم ۳۱ شبکه و ۶۶ تجارت
با سلام.
من به تازگی با این انجمن آشنا شدم.
اول از همه میخاستم یه انتقاد کنم که چرا پست ها اینجورین. یعنی هیچ چیز جامعی نیست که بدرد همه بخوره. هرکسی اومده گفته من این شدم و حالا راهنمایی کنید. به نظرم اگه یه چیز جامع بذارید که بدرد همه بخوره خیلی بهتره.مثلاً اگه کسی دقیق از آخرین رتبه های قبولی تو هر دانشگاه اطلاع داره بگه بهتر نیست؟ البته میدونم که اینا نسبیه و سال به سال فرق می کنه.

خوب این از انتقادم.
دوم اینکه میخاستم از اعضاییکه واقعاً اطلاع دارم سوال کنم ، نه کسایی که روی اسم دانشگاه حرف می زنند.یعنی کسایی که الان خودشون تو این دانشگاهها اگه درس می خونن جواب بدن ممنون میشم.من رتبم ۳۱ شبکه شدم و ۶۶ تجارت. البته چون شبکه و امنیت رو عملی کار کردم علاقه ای به درس های تئوری دانشگاه (نرم افزار) نداشتم.معدلم ۱۲/۵ بود مگرنه حدس میزننم که احتمالن رتبم ۲۰ و کمتر میشد.بگذریم.

توی دفترچه خواجه نصیر بعضی از گرایش های ای تی رو داره ، در صورتی که اگه به سایتش مراجعه کنی توی بخش برق و کامپیوترش اسمی از آیتی برده نشده و آیتی رو فقط توی سایت در قسمت دانشکده مجازی پیدا میکنید ، که این رو من متوجه نشدم! توی دفترچه اینها به صورت روزانه هستند نه مجازی!!!!

بین دانشگاه علم و صنعت و خواجه نصیر کدوم رو پیشنهاد میدین؟
بنظرتون آموزش محور یه دانشگاهی حتی مثل شریف به درد می خوره؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۳۱ ب.ظ
RE: انتخاب رشته
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۰۵ ق.ظ)pheni نوشته شده توسط:  توی دفترچه خواجه نصیر بعضی از گرایش های ای تی رو داره ، در صورتی که اگه به سایتش مراجعه کنی توی بخش برق و کامپیوترش اسمی از آیتی برده نشده و آیتی رو فقط توی سایت در قسمت دانشکده مجازی پیدا میکنید ، که این رو من متوجه نشدم! توی دفترچه اینها به صورت روزانه هستند نه مجازی!!!!
از بس که سایتشون به روزه!!! تعجب نکن تو کشور ما این چیزا طبیعیه
۱
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ ب.ظ
رتبم ۳۱ شبکه و ۶۶ تجارت
نه آقا ، اسم تاپیک رو عوض کردن. مثل اینکه اینجا باید جزیی شی :دی

پس حالا که باید هرکی سوال جزیی خودش رو بپرسه ، می خوام بدونم بین این سه تا چجوری اویلیت بدم
مهندسی فناوری اطلاعات روزانه تهران
امنیت شبانه امیرکبیر
شبکه روزانه علم و صنعت
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۳۷ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۱۱۱ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۲۵ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۷۱ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  معماری سازمانی بهشتی یا تجارت علم و صنعت ؟ amir1371 ۱ ۲,۶۱۷ ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ysh
  معماری سازمانی بهشتی یا تجارت علم و صنعت؟ moein7tl ۳ ۳,۲۷۴ ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ysh
  فرق سامانه شبکه ایی و شبکه های ارتباطی aali361 ۰ ۲,۰۶۹ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  تجارت ، هوش یا معماری ؟ msna ۱ ۲,۱۷۱ ۱۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  زمینه های کاری تجارت الکترونیک Miladanty ۱ ۲,۹۳۹ ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  مصاحبه رتبه ۶۵ آی تی و تجارت کنکور ارشد ۹۶ erfan.el ۰ ۳,۰۰۴ ۰۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: erfan.el

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close