تالار گفتمان مانشت
برتری دانشگاه های گرایش شبکه نسبت به هم - نسخه‌ی قابل چاپ

برتری دانشگاه های گرایش شبکه نسبت به هم - neda.h - 27 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۰۷ ب.ظ

دوستان دانشگاه هایی که شبکه دارن نسبت به هم چجور قرار میگیرن از نظر برتری؟؟با یه مقایسه ی همه جانبه. سطح علمی- خوابگاه-خوابگاه شبانه-وام-رفت و آمد- غذا... دیگه هرچی که توی تصمیم گیری مهمه.حرف آخر.
امیر کبیر
علم و صنعت
خواجه نصیر
اصفهان
ارومیه
صنعتی سهند تبریز
بو علی همدان
صنعتی شیراز
یزد
و تربیت معلم آذربایجان که آیتی گرایش شبکه داده

لــــــــــــــــطـــــــــــــــفا همراهی کنید!!!
سپـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاس فراوان

دانشگاه های امنیت هم جدا بگید.
امیر کبیر
تربیت مدرس
اصفهان
مالک اشتر

این مالک اشتر شک برانگیزه!! به حجاب هم گیر میدن؟؟ موهات بیرون نباشه و..... آره؟؟؟Undecided هنوز هم بحث هست سرش که برای ادامه تحصیل خارج کشور مدرکشو قبول میکنن یانه و .....

دانشگاه های امنیت هم جدا بگید.
امیر کبیر
تربیت مدرس
اصفهان
مالک اشتر

این مالک اشتر شک برانگیزه!! به حجاب هم گیر میدن؟؟ موهات بیرون نباشه و..... آره؟؟؟Undecided هنوز هم بحث هست سرش که برای ادامه تحصیل خارج کشور مدرکشو قبول میکنن یانه و .....

RE: برتری دانشگاه های گرایش شبکه نسبت به هم - majid67110 - 27 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۸ ب.ظ

این سوال منم هست . البته من با توجه به رتبم فقط به شبانه شهرستان ها فکر میکنم . دوستان لطفا هر کی در مورد رشته شبکه دانشگاه های اصفهان - صنعتی شیراز - یزد - همدان اطلاعاتی داره بگه . به نظرتون چه ترتیبی برای این دانشگاه ها خوبه ؟ کدوم ها را بالاتر بزیم ؟
ممنون

برتری دانشگاه های گرایش شبکه نسبت به هم - reza777gh - 28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ق.ظ

دقیقا سوال من هم هست! تازه میخوام نرم افزار این دانشگاه ها و تربیت مدرس رو هم قاطی اینا کنم!!

برتری دانشگاه های گرایش شبکه نسبت به هم - neda.h - 28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۰۱ ب.ظ

ایباباSmile کسی نیست نظر بدهSmile الــــــــــــــــــــــــــــــــــــو......
انتخاب رشته هم هنوز تمدید نشده هـــــــــــــــا......

برتری دانشگاه های گرایش شبکه نسبت به هم - netsupport - 30 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۳۱ ب.ظ

من در این مورد زیاد تحقیق کردم حتی دانشگاه اصفهانم رفتم با اساتیدش صحبت کردم، درکل دانشگاههای تهران که خب بهترن و حرفی توش نیس اما تو رتبه بندی به این نتیجه رسیدم که واسه شبکه به این ترتیب: امیر کبیر ،علم و صنعت و در نهایت خواجه نصیر که حتی یکی از اساتید میگفت مثلا دانشگاه صنعتی شیراز خیلی سرتر از خواجه نصیره فقط تنها مزیت خواجه نصیر اینه که توی تهرانه و بعدش توی شهرستان ها هم که خب مسلما اول اصفهان بعد صنعتی شیراز (البته چون من به اصفهان نزدیکم اینو میگم چون دانشگاه صنعتی شیراز دکتری شبکه هم میگیره قضیه ش یکم فرق میکنه) بعد یزد و در نهایت همدان و ارومیه

واسه امنیت هم منم نظر دوستمون neda.h را قبول دارم و اتفاقا در مورد مالک اشتر هم تحقیق کردم ؛ توی مالک اشتر روی مبحث رمز کار میکنن و این دانشگاه از دانشجوهاش توی زمینه های تحقیقاتی کمک میگیره و دانشجوها بصورت ساعتی کار میکنن و پول میگیرن و تو بحث حجاب و اینجور چیزا به این شدت هم که دوستان میگن سخت گیری نداره اما واسه بچه هایی که قصد apply دارن خوب نیس چون یکم گیر داره تو این قضیه