زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برتری دانشگاه های گرایش شبکه نسبت به هم

ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۱۲ ب.ظ، توسط neda.h.)
دوستان دانشگاه هایی که شبکه دارن نسبت به هم چجور قرار میگیرن از نظر برتری؟؟با یه مقایسه ی همه جانبه. سطح علمی- خوابگاه-خوابگاه شبانه-وام-رفت و آمد- غذا... دیگه هرچی که توی تصمیم گیری مهمه.حرف آخر.
امیر کبیر
علم و صنعت
خواجه نصیر
اصفهان
ارومیه
صنعتی سهند تبریز
بو علی همدان
صنعتی شیراز
یزد
و تربیت معلم آذربایجان که آیتی گرایش شبکه داده

لــــــــــــــــطـــــــــــــــفا همراهی کنید!!!
سپـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاس فراوان

دانشگاه های امنیت هم جدا بگید.
امیر کبیر
تربیت مدرس
اصفهان
مالک اشتر

این مالک اشتر شک برانگیزه!! به حجاب هم گیر میدن؟؟ موهات بیرون نباشه و..... آره؟؟؟Undecided هنوز هم بحث هست سرش که برای ادامه تحصیل خارج کشور مدرکشو قبول میکنن یانه و .....

دانشگاه های امنیت هم جدا بگید.
امیر کبیر
تربیت مدرس
اصفهان
مالک اشتر

این مالک اشتر شک برانگیزه!! به حجاب هم گیر میدن؟؟ موهات بیرون نباشه و..... آره؟؟؟Undecided هنوز هم بحث هست سرش که برای ادامه تحصیل خارج کشور مدرکشو قبول میکنن یانه و .....
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۸ ب.ظ
RE: برتری دانشگاه های گرایش شبکه نسبت به هم
این سوال منم هست . البته من با توجه به رتبم فقط به شبانه شهرستان ها فکر میکنم . دوستان لطفا هر کی در مورد رشته شبکه دانشگاه های اصفهان - صنعتی شیراز - یزد - همدان اطلاعاتی داره بگه . به نظرتون چه ترتیبی برای این دانشگاه ها خوبه ؟ کدوم ها را بالاتر بزیم ؟
ممنون
۰
۰
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۵۵ ق.ظ، توسط reza777gh.)
دقیقا سوال من هم هست! تازه میخوام نرم افزار این دانشگاه ها و تربیت مدرس رو هم قاطی اینا کنم!!
۰
۰
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۰۱ ب.ظ
ایباباSmile کسی نیست نظر بدهSmile الــــــــــــــــــــــــــــــــــــو......
انتخاب رشته هم هنوز تمدید نشده هـــــــــــــــا......
۰
۰
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۳۱ ب.ظ
من در این مورد زیاد تحقیق کردم حتی دانشگاه اصفهانم رفتم با اساتیدش صحبت کردم، درکل دانشگاههای تهران که خب بهترن و حرفی توش نیس اما تو رتبه بندی به این نتیجه رسیدم که واسه شبکه به این ترتیب: امیر کبیر ،علم و صنعت و در نهایت خواجه نصیر که حتی یکی از اساتید میگفت مثلا دانشگاه صنعتی شیراز خیلی سرتر از خواجه نصیره فقط تنها مزیت خواجه نصیر اینه که توی تهرانه و بعدش توی شهرستان ها هم که خب مسلما اول اصفهان بعد صنعتی شیراز (البته چون من به اصفهان نزدیکم اینو میگم چون دانشگاه صنعتی شیراز دکتری شبکه هم میگیره قضیه ش یکم فرق میکنه) بعد یزد و در نهایت همدان و ارومیه

واسه امنیت هم منم نظر دوستمون neda.h را قبول دارم و اتفاقا در مورد مالک اشتر هم تحقیق کردم ؛ توی مالک اشتر روی مبحث رمز کار میکنن و این دانشگاه از دانشجوهاش توی زمینه های تحقیقاتی کمک میگیره و دانشجوها بصورت ساعتی کار میکنن و پول میگیرن و تو بحث حجاب و اینجور چیزا به این شدت هم که دوستان میگن سخت گیری نداره اما واسه بچه هایی که قصد apply دارن خوب نیس چون یکم گیر داره تو این قضیه

اگر باور داری که روزی پروانه میشوی بگذار روزگار هرچه میخواهد پیله کند.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh , 8Operation , robot110 , soasani , fa_shinobi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۰۰۴ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۶۳ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۶۱۱ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۶ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۷ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۴۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۶۲۷ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۵۱۳ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close