تالار گفتمان مانشت
شبکه های پتری - نسخه‌ی قابل چاپ

شبکه های پتری - zahra13.66 - 26 خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۶ ق.ظ

سلام دوستان خوبم.
یه تقاضایی ازتون دارم لطفا هر کسی در مورد شبکه های پتری جزوه یا کتاب یا لینک خوبی می شناسه معرفی کنه البته اگه به زبان فارسی باشه خیلی خیلی خوبه چون تازه شروع کردم فکر کنم اول از منابع فارسی شروع کنم خوبه.
منتظرتون هستم.
با سپاس

شبکه های پتری - majid_22 - 26 خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۹ ب.ظ

من توی درس شبیه سازی یه فصل پتری نت داشتم یه اسلاید از پتری نت دارم براتون میل می کنم.

شبکه های پتری - M4$0UD - 26 خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ ب.ظ

من هم توی درس سیستم های تعبیه شده یک بخشی در مورد پتری نتز داشتم. کتاب مرجع درس Embedded system design نوشته آقای Peter Marwedel بود که می تونید توی نت پیداش کنید. برای شروع به نظرم خیلی خوبه

شبکه های پتری - zahra13.66 - 26 خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۰۹ ب.ظ

سلام. ممنون میشم جزوه هایی که گفتید را برام ارسال کنید.
از سایر دوستان هم درخواست می کنم اگه می تونن کمک کنند.
مرسی

RE: شبکه های پتری - majid_22 - 27 خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ ق.ظ

واست
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
آپلود کردم امیدوارم به دردت بخوره.

RE: شبکه های پتری - M4$0UD - 10 آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ ب.ظ

(۰۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  دوستان میشه لطف کنید فایلی رو که برا پتری نت دارین دوباره اپلود کنید!!

لینک کتابی که من گفته بودم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم لینک یک مقاله خوب در زمینه کاربرد پتری نت

موفق باشید

شبکه های پتری - sarvenazhily - 15 فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ب.ظ

سلام دوستای خوبم
من ۲ تا ۳ هفته دیگه کنفرانسی دارم در موردشبکه های پتری.هر چی گشتم منبع خوبی در این مورد پیدا نکردم.
من مطلبی می خوام که طرز کار و نحوه شلیک کردن رو توضیح بده.اگه لطف کنید به من کمک کنید.

RE: شبکه های پتری - diligent - 15 فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۴۸ ب.ظ

سلام. توی این فایل توضیحاتی داده شده. ببینید به دردتون میخوره