زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شبکه های پتری

ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۶ ق.ظ، توسط zahra13.66.)
شبکه های پتری
سلام دوستان خوبم.
یه تقاضایی ازتون دارم لطفا هر کسی در مورد شبکه های پتری جزوه یا کتاب یا لینک خوبی می شناسه معرفی کنه البته اگه به زبان فارسی باشه خیلی خیلی خوبه چون تازه شروع کردم فکر کنم اول از منابع فارسی شروع کنم خوبه.
منتظرتون هستم.
با سپاس
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ ب.ظ
شبکه های پتری
من توی درس شبیه سازی یه فصل پتری نت داشتم یه اسلاید از پتری نت دارم براتون میل می کنم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra13.66
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۴۴ ب.ظ
شبکه های پتری
من هم توی درس سیستم های تعبیه شده یک بخشی در مورد پتری نتز داشتم. کتاب مرجع درس Embedded system design نوشته آقای Peter Marwedel بود که می تونید توی نت پیداش کنید. برای شروع به نظرم خیلی خوبه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۰۹ ب.ظ
شبکه های پتری
سلام. ممنون میشم جزوه هایی که گفتید را برام ارسال کنید.
از سایر دوستان هم درخواست می کنم اگه می تونن کمک کنند.
مرسی
۰
۰
ارسال:
۲۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۳۵ ق.ظ
RE: شبکه های پتری
واست
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
آپلود کردم امیدوارم به دردت بخوره.
۰
۰
ارسال:
۱۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۲۴ ب.ظ
(۰۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  دوستان میشه لطف کنید فایلی رو که برا پتری نت دارین دوباره اپلود کنید!!

لینک کتابی که من گفته بودم

اینم لینک یک مقاله خوب در زمینه کاربرد پتری نت

موفق باشید

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121
ارسال:
۱۵ فروردین ۱۳۹۳, ۱۲:۱۰ ب.ظ
شبکه های پتری
سلام دوستای خوبم
من ۲ تا ۳ هفته دیگه کنفرانسی دارم در موردشبکه های پتری.هر چی گشتم منبع خوبی در این مورد پیدا نکردم.
من مطلبی می خوام که طرز کار و نحوه شلیک کردن رو توضیح بده.اگه لطف کنید به من کمک کنید.
۰
۰
ارسال:
۱۵ فروردین ۱۳۹۳, ۱۲:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ب.ظ، توسط diligent.)
سلام. توی این فایل توضیحاتی داده شده. ببینید به دردتون میخوره

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۶۱۰ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  پکهای آموزشی دوره های شبکه SamanehRashvand ۱ ۲,۶۸۹ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۵,۸۳۶ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۰۸۹ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Lightbulb کتاب شبکه های کامپیوتری دکتر حقیقت marvelous ۴ ۵,۱۰۱ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درخت دسترس پذیری برای شبکه های پتری αɾια ۱ ۲,۱۱۵ ۰۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  دانلود حل المسائل شبکه های عصبی و ماشین های یادگیر نوشته سایمون هایکین ویرایش سوم jazana ۹ ۹,۳۴۷ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Mahtabdel72
  مجموعه آموزش تصویری شبکه های پتری رنگی net work ۰ ۲,۰۶۳ ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: net work
Sad شبکه های بیزی Sanazzz ۲ ۲,۲۰۰ ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  درس شبکه های پیشرفته k00k ۰ ۱,۶۴۲ ۱۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: k00k

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close