تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sima.sn - 19 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۴ ق.ظ

من هنوز شروع نکردم Sad
امیدی هست آیا؟Sad

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sharif92 - 19 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۵۰ ق.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۴ ق.ظ)sima.sn نوشته شده توسط:  من هنوز شروع نکردم Sad
امیدی هست آیا؟Sad

حتما شک نکن.Cool
همیشه نهایت تلاشت رو بکن تا از خودت راضی باشی.و در نهایت موفق می شی.

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hiddenman - 19 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۱۵ ق.ظ

تو این یه ماهی که شروع کردم اصلا راضی نیستم از برنامم عقبم خیلی ConfusedConfusedConfused
دیگه باید راهی کتابخونه شد تو خونه نمیشه درس خوند هر دقیقه یچیزی وسوسه میکنه ادمو Undecided
من سعی کنم روزی ۸ ۹ ساعت بخونم ولی نمیشه به زور میشه ۶ ۷ ساعت Angry

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sajaddandy - 19 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۰۶ ق.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۶ ق.ظ)El@he نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۰۲ ب.ظ)sajaddandy نوشته شده توسط:  سلام
یعنی این کامپایلر اِی هو خیلی سنگینه! موقع خوندنش که تایمش دو برابر بقیه درسا وقت میگیره! و شیرین ترین لحظه زندگی اون زمانیه که بعد خوندن، کتاب کامپایلر رو میزاری سرجاش توی کتابخانه :دی

کی داره کامپایلر میخونه؟!؟ بگه در چه وضعی هست؟
منم پاس نکردم ولی نظریه ام خوبه. الان برنامم اینه که تا آخر تابستون تمومش کنم و تقریبا نصفش رو خوندم. البته من ویس کارگهی رو گوش میدم. با یکی از بچه های امیرکبیر که صحبت میکردم میگفت جزوه اش خیلی خوبه. انصافا هم تا اینجا خوب بوده. از روی رفرنس همین درس ای هو درس میده.
ویسش هم کیفیت داره هم منطبق با جزوه است.

آره تعریفشو شنیدم راضی بودن کسایی که این جزوه رو خوندن...خیلی خوبه، خسته نباشی... موفق باشی مهندس (;

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - jparisa - 19 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۶ ق.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۵۰ ق.ظ)sharif92 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۴ ق.ظ)sima.sn نوشته شده توسط:  من هنوز شروع نکردم Sad
امیدی هست آیا؟Sad

حتما شک نکن.Cool
همیشه نهایت تلاشت رو بکن تا از خودت راضی باشی.و در نهایت موفق می شی.
چقدر این جمله تون جالب بود" تلاش کن تا از خودت راضی باشی"
دوستان جواب منو صفحه ۴۰ ندادید!

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - eh3an2010 - 19 شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۳۵ ق.ظ

سلام ، صبحتون بخیر !!! (اونایم که از دیشب بیدارن شبشون بخیر!!)
یه چیز جالب
از یه دید نگاه کنی همه سرفصلا رو خوندم بلدم از یه دید دیگم میشه نگاه کرد که یعنی هیچی بلد نیستم!! کلا این کنکور بد ماجرای عجیبیه! یه جا میگی دیگه چی بخونم یه جام میبینی تسلط نداری و میتونن یه طور سوال بدن توش بمونی!!
به نظرتون کی یکی میتونه حس اماده بودن داشته باشه؟ یعنی حسش بیاد خودش بفهمه!!؟ دنبال اونم :پی

Re: RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Ehsan.Aboli - 19 شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۳۷ ق.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۳۵ ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  سلام ، صبحتون بخیر !!! (اونایم که از دیشب بیدارن شبشون بخیر!!)
یه چیز جالب
از یه دید نگاه کنی همه سرفصلا رو خوندم بلدم از یه دید دیگم میشه نگاه کرد که یعنی هیچی بلد نیستم!! کلا این کنکور بد ماجرای عجیبیه! یه جا میگی دیگه چی بخونم یه جام میبینی تسلط نداری و میتونن یه طور سوال بدن توش بمونی!!
به نظرتون کی یکی میتونه حس اماده بودن داشته باشه؟ یعنی حسش بیاد خودش بفهمه!!؟ دنبال اونم :پی

سلام صبحت بخیر

دور اول همیشه همینطوره.ایشالله دور بعدیو عمیق تر و پرتست تر بخون مطمئنم ی جاواست دانشگاههای تهران پیدامیشه.

درپناه یزدان پاک

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 4

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - par par_92 - 19 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۵ ق.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ ق.ظ)El@he نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ق.ظ)par par_92 نوشته شده توسط:  زیاد راضی نبودم.راستی بچه ها کی از روش مز استفاده میکنه؟؟

من از مز میخوام استفاده کنم. البته نه به این صورت که هر ۴ روز فقط یه درس رو بخونم و بعد بذارم کنار، چون همونطور که گفتن فراموش میشه.
من به جای اینکه هر ۴ روز یه درس رو بخونم، هر ۱۶ روز ۴ درس رو به صورت موازی پیش میبرم.
به نظر من روش خوبیه با یه کم دستکاری

فقط مشکلی که میتونه داشته باشه اینه که واقعا ۲ دور تستای هر درس رو زدن کافیه!؟

منم یه خورده تغییرات دادم خوب.۱۲۸ روزو کردم ۱۳۵ .و مز اول ام هر درس یه هفته (۶۳)و مز دومم هر درس ۴ روز(۳۶) مز سومم هر درس ۲ روز ... که شامل درس و تست و خلاصه برداری و ...
خوبه فکر میکردم تنهام
الهه جون (اگه اشتباه نکنم)منم یه تغییرایی دادم تا دفعات تستم زیاد شه.البته فکر میکنم منظور اقای مجید زرین هم مرور پی در پی تست ها باشه و یه نگاه اجمالی به خلاصه متن ها.حداقل من رو این حساب برنامه ریختم.
ظاهرا که این روش هیچ مشکلی نداره و رو کاغذ بی نقصBig Grin ایشالا عملا هم جواب بدهShy

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sahar_rostami2 - 19 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ ق.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  مدیریت رابینز ٢تا کتابه ولی مبانی مدیریتش کفایت میکنه + تست فراوان
من مبانی مدیریتشو دارم فقط هنوز براش کتاب تست نگرفتم!

همونی که دارین عالبه
رفتار سازمانیش خیلی از مباحثش با مبانیش یکیه
مهم تو از همه اینه که فقط تست کار کنی
اتفاقا دنبال یه کتاب تست خوبم براش! شما تستاشو از چه کتابی میزنین؟

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Pegasus - 19 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۸ ب.ظ

امیدوارم که حالتون خوب باشه
دیروز ۳ فصل مدار منطقی خلاصه نویسی کردم یه قسمت طراحی الگوریتم خوندم
و یه فصل آمار که خیلی انرژی گرفت ازم Blush و ۴ درس زبان
متاسفانه بیشتر نشد بخونم ایشالا امروز...

در جواب اون دوستانی هم که درباره مز پرسیدن من هم بیشتر تست میزنم و البته همه دروس رو تقریبا دارمربا هم پیش میبرم.

هر روز به تلاشتون اضافه کنید و امیدوار باشین.Smile

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hamid88 - 19 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  مدیریت رابینز ٢تا کتابه ولی مبانی مدیریتش کفایت میکنه + تست فراوان

همونی که دارین عالبه

از سایت modir.ir نمونه تست هارو دانلود کن
تازه اونجا خلاصه ی کتاب رابینز و جاسبی و رضاییان هم هست
تستاشم خوبه و کامله
کتابی سراغ ندارم ولی دوستان از کتاب پارسه واسه تست زدن ، تعریف میکنن

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - El@he - 19 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۵ ق.ظ)par par_92 نوشته شده توسط:  منم یه خورده تغییرات دادم خوب.۱۲۸ روزو کردم ۱۳۵ .و مز اول ام هر درس یه هفته (۶۳)و مز دومم هر درس ۴ روز(۳۶) مز سومم هر درس ۲ روز ... که شامل درس و تست و خلاصه برداری و ...
اینجوری خیلی خوبه ولی فکر کنم شما ۹ تا درس رو دارید میخونید درسته؟ واسه من ۱۲تاست و با این برنامه مز اول ۸۴ روز طول میکشه که زمان نسبتا زیادی میشه...

روش ۱-۲-۳-۴ هم خوبه!

اول هر درس رو توی ۴ روز تموم کنیم

بعد دور دوم توی ۳ روز تستاشو بزنیم

دور سوم توی ۲ روز مرور تست و درس

دور چهارم توی یه روز مرور کلی

با حساب ۱۲ تا درس، این برنامه ۱۲۰ روز طول میکشه، یعنی از اول مهر تا اول بهمن

از اول بهمن هم آزمون های جامع رو کار کنیم تا کنکور...

چطوره؟

البته لازمم نیست توی ۴ روز فقط یه درس خونده بشه، میشه توی ۱۶ روز ۴ درس رو به صورت موازی پیش برد.

واقعا ۱۰ روز واسه یه درس گذاشتن و خوب خوندن به نظرم کافیه، نیست؟! (تازه اونم درسایی که تا حدودی باهاشون آشنایی داریم)

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - par par_92 - 19 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۳ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۵ ق.ظ)par par_92 نوشته شده توسط:  منم یه خورده تغییرات دادم خوب.۱۲۸ روزو کردم ۱۳۵ .و مز اول ام هر درس یه هفته (۶۳)و مز دومم هر درس ۴ روز(۳۶) مز سومم هر درس ۲ روز ... که شامل درس و تست و خلاصه برداری و ...
اینجوری خیلی خوبه ولی فکر کنم شما ۹ تا درس رو دارید میخونید درسته؟ واسه من ۱۲تاست و با این برنامه مز اول ۸۴ روز طول میکشه که زمان نسبتا زیادی میشه...

روش ۱-۲-۳-۴ هم خوبه!

اول هر درس رو توی ۴ روز تموم کنیم

بعد دور دوم توی ۳ روز تستاشو بزنیم

دور سوم توی ۲ روز مرور تست و درس

دور چهارم توی یه روز مرور کلی

با حساب ۱۲ تا درس، این برنامه ۱۲۰ روز طول میکشه، یعنی از اول مهر تا اول بهمن

از اول بهمن هم آزمون های جامع رو کار کنیم تا کنکور...

چطوره؟

البته لازمم نیست توی ۴ روز فقط یه درس خونده بشه، میشه توی ۱۶ روز ۴ درس رو به صورت موازی پیش برد.

واقعا ۱۰ روز واسه یه درس گذاشتن و خوب خوندن به نظرم کافیه، نیست؟! (تازه اونم درسایی که تا حدودی باهاشون آشنایی داریم)

بله ۹ تاست.برنامه تون خیلی خوبه موفق باشین.به گفته یکی از دوستام "تا میتونی تست بزن"
منم احتمالا هر هفته با دو تا درس پیش برم.شروع کردین یا فعلا تقویت میکنین؟
من که ایشالا از شنبه شروع کنم تا الان گسسته و پایگاه و سیستم و هوش تموم شده .اما شروع مز ۱ از شنبهBig Grin

RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sahar_rostami2 - 19 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۲۹ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  

همونی که دارین عالبه

از سایت modir.ir نمونه تست هارو دانلود کن
تازه اونجا خلاصه ی کتاب رابینز و جاسبی و رضاییان هم هست
تستاشم خوبه و کامله
کتابی سراغ ندارم ولی دوستان از کتاب پارسه واسه تست زدن ، تعریف میکنن

مرسی از راهنماییتون کلی تستهای خوب یافتم! Blush

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳) - unicornux - 19 شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۵۴ ب.ظ

خوندن فصل های پیچیدگی و روابط بازگشتی ساختمان داده سخت ترین کاره دنیاست. یه منبع یا جزوه درست درمونم نیست که.
بچه ها شما این فصل ها رو چیکار میکنید؟