زمان کنونی: ۱۹ خرداد ۱۴۰۳, ۱۰:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۶۰۱
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۵ ق.ظ
زیاد راضی نبودم.راستی بچه ها کی از روش مز استفاده میکنه؟؟

من همانم که می دانم در روز روحت چه جراحت هایی برمی دارد ، و در شب روحت را در خواب به تمامی بازمی ستانم تا به آن آرامش دهم و روز بعد دوباره آن را به زندگی برمی انگیزانم و تا مرگت که به سویم بازگردی به این کار ادامه می دهم.Heart

(انعام ۶۰)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: h4cker
ارسال: #۶۰۲
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ق.ظ، توسط SnowBlind.)
امروز رفتم کتابای: ساختمان، طراحی الگوریتم، گسسته و (منطقی و معماری رو هم قبلا گرفته بودم) گرفتم همه پوران، همه هادی یوسفی !. دیگه کلکسون کتابام تکمیل شد. :دی

ولی ساختمان داده اش رو یه نگاهی انداختم، انصافا خوب گفته بود.

امروز همش سر درد هم داشتم، و از بس که تو خیابون گشتم دیگه لهٍ لهِ شدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92
ارسال: #۶۰۳
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ ق.ظ)SnowBlind نوشته شده توسط:  امروز رفتم کتابای: ساختمان، طراحی الگوریتم، گسسته و (منطقی و معماری رو هم قبلا گرفته بودم) گرفتم همه پوران، همه هادی یوسفی !. دیگه کلکسون کتابام تکمیل شد. :دی

ولی ساختمان داده اش رو یه نگاهی انداختم، انصافا خوب گفته بود.

امروز همش سر درد هم داشتم، و از بس که تو خیابون گشتم دیگه لهٍ لهِ شدم.

خسته نباشی ...
ارسال: #۶۰۴
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ ق.ظ
آقا این شبکه راس چرا تموم نمیشه آخه؟! Big GrinTongue اصلا چه معنی میده یه کتاب ۹۰۰-۸۰۰ صفحه باشه؟ Big Grin

(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۳ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  ایا از حالا خوندن پرسمن و کرمن و مدیریت رابینز دیره؟یا میشه تا مهر جمعش کرد؟

رابینز که نگین بگین هلو! Tongue دو تا کتابشو راحت میشه جمع کرد.
پرسمن هم نه اینکه صرفا ترجمه هاش بد باشن، کلا بد تالیف شده، ولی اگه یه کتاب کنکوری خونده باشین یا اینکه همزمان باهاش بخونین و بدونید که چی می‎خواین ازش زود میشه اون ۸۰۰-۷۰۰ صفحه رو جمعش کرد، به حاشیه‎هاش فقط اهمیت ندید زیاد. کرمن اما یکم بیشتر کار داره به نظرم از این دو تا، یعنی خیلی بیشتر کار داره حقیقتا! Big Grin مخصوصا اگه با حل تمریناتش همراه بشه. چون مطالبش سنگین‎تره. البته به پایتون هم بستگی داره. من خودم فعلا رو جلد اولش هستم ولی معلومه که جلد دومش (گراف و...) رو راحت‎تر میشه خوند. ولی کلا به نظر من مشکلی نیست، جای نگرانی نیست اگه امروز شروع کنید! Smile

(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۳ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  واقعا گریمالدی رو دوست دارم![تصویر:  biggrin.gif]

واقعا حرف دِلِ منو زدین! Big GrinTongue

درست میشه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ehsan.Aboli
ارسال: #۶۰۵
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۰ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ ق.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط:  آقا این شبکه راس چرا تموم نمیشه آخه؟! Big GrinTongue اصلا چه معنی میده یه کتاب ۹۰۰-۸۰۰ صفحه باشه؟ Big Grin

(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۳ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  ایا از حالا خوندن پرسمن و کرمن و مدیریت رابینز دیره؟یا میشه تا مهر جمعش کرد؟

رابینز که نگین بگین هلو! Tongue دو تا کتابشو راحت میشه جمع کرد.
پرسمن هم نه اینکه صرفا ترجمه هاش بد باشن، کلا بد تالیف شده، ولی اگه یه کتاب کنکوری خونده باشین یا اینکه همزمان باهاش بخونین و بدونید که چی می‎خواین ازش زود میشه اون ۸۰۰-۷۰۰ صفحه رو جمعش کرد، به حاشیه‎هاش فقط اهمیت ندید زیاد. کرمن اما یکم بیشتر کار داره به نظرم از این دو تا، یعنی خیلی بیشتر کار داره حقیقتا! Big Grin مخصوصا اگه با حل تمریناتش همراه بشه. چون مطالبش سنگین‎تره. البته به پایتون هم بستگی داره. من خودم فعلا رو جلد اولش هستم ولی معلومه که جلد دومش (گراف و...) رو راحت‎تر میشه خوند. ولی کلا به نظر من مشکلی نیست، جای نگرانی نیست اگه امروز شروع کنید! Smile

(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۳ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  واقعا گریمالدی رو دوست دارم![تصویر:  biggrin.gif]

واقعا حرف دِلِ منو زدین! Big GrinTongue

مگه رابینز دو تا کتابه؟!!

آرامشه ماقبل طوفانم...
ارسال: #۶۰۶
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۰ ق.ظ)mahyamk نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۰۲ ب.ظ)sajaddandy نوشته شده توسط:  سلام
یعنی این کامپایلر اِی هو خیلی سنگینه! موقع خوندنش که تایمش دو برابر بقیه درسا وقت میگیره! و شیرین ترین لحظه زندگی اون زمانیه که بعد خوندن، کتاب کامپایلر رو میزاری سرجاش توی کتابخانه :دی

کی داره کامپایلر میخونه؟!؟ بگه در چه وضعی هست؟

من کتاب اصول طراحی کامپایلر فردین شاپوری میخونم انتشارات نشرعلوم
خیلی خوبه روون هست مهمتر از همه فارسیه
من با مرجع اصلی مشکل دارم!
تستم داره اخر فصلاش
تا الان ۵ فصل از ۸ فصل خوندم
تجزیه ها رو خوب توضیح داده بود
سلام
من هم همین کتاب و دارم هنوز نخوندم ولی یه نگاهی قبلا بهش انداخته بودم خوب مطالب و توضیح داده مثال هم نسبت به کتابهای کنکوری دیگه زیاد گفته همین طور که گفتید اخر هر فصل هم مجموعه تست داره ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar bano , sajaddandy , mahyamk
ارسال: #۶۰۷
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ ق.ظ
سلام بچه ها

به نظر شما جلد اول گریمالدی برای رشته نرم افزاره کافیه؟همراه با پوران پژوهش
یا جلد دومش رو هم بخونم؟

............خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهای که کوبیدم و خانه ی تو نبود..............
ارسال: #۶۰۸
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ ق.ظ
مدیریت رابینز ٢تا کتابه ولی مبانی مدیریتش کفایت میکنه + تست فراوان

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
ارسال: #۶۰۹
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۳ ق.ظ، توسط h4cker.)
(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ق.ظ)par par_92 نوشته شده توسط:  زیاد راضی نبودم.راستی بچه ها کی از روش مز استفاده میکنه؟؟

سلام
من میخواستم استفاده کنم ، خیلی هم در موردش بین بچه هایی که فبول شده بودند یا تجربه داشتند پرسیدم ولی کسی به اون شکل تایید نکرد.
بنظر من مشکلی که مز داره اینه که نمیشه اولا با آزمونا خودمون رو تنظیم کنیم.ثانیا اینکه زمانیکه یه درس رو در عرض ۴ روز خوندیم خیلی طول میکشه که برگردیم و فراموش نکرده باشیم !!!

من خودم تقریبا مز رو دستکاری کردم طوری که تا ۲۰ مهر کل دروس تموم میشه برنامه ای که دارم اینها رو شامل میشه :خواندن ، نکته برداری ، تست زنی ، مرور و خواندن نکته ها البته ترتیبش اینطوری نیست . برنامه ام هم حوریه که هر ۴ روز به ۴ روز یک کتاب رو میخونم مثلا امروز سیستم عامل رو خوندم ۴ روز بعد دوباره ادامه سیستم عامل رو میخونم البته قبل از اینکه شروع کنم به خوندن سیستم عامل فصل های قبلیش رو که خوندم مرور میکنم .
از ۲۰ مهر تا ۲۸ مهر روزی ۲۵% اول هر کتاب رو میخونم و روزهای ۲۹و۳۰و۱ آبان تست های آزمایشی موسسات مختلف رو میزنم (۲۵%) رو ۲ آبان استراحت کامل و ۳ آبان هم که آزمون ۲۵ % اول پارسه
البته برنامه ام ادامه داره اگر دوستان خواستند میتونم برنامه کاملم رو بذارم
خوشحال میشم نظر شما عزیزان رو هم بدونم در مورد برنامه ام
با تشکرHeart

Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: par par_92
ارسال: #۶۱۰
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۲ ق.ظ، توسط saeidkhan.)
(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ ق.ظ)h4cker نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ق.ظ)par par_92 نوشته شده توسط:  زیاد راضی نبودم.راستی بچه ها کی از روش مز استفاده میکنه؟؟

سلام
من میخواستم استفاده کنم ، خیلی هم در موردش بین بچه هایی که فبول شده بودند یا تجربه داشتند پرسیدم ولی کسی به اون شکل تایید نکرد.
بنظر من مشکلی که مز داره اینه که نمیشه اولا با آزمونا خودمون رو تنظیم کنیم.ثانیا اینکه زمانیکه یه درس رو در عرض ۴ روز خوندیم خیلی طول میکشه که برگردیم و فراموش نکرده باشیم !!!

من خودم تقریبا مز رو دستکاری کردم طوری که تا ۲۰ مهر کل دروس تموم میشه برنامه ای که دارم اینها رو شامل میشه :خواندن ، نکته برداری ، تست زنی ، مرور و خواندن نکته ها البته ترتیبش اینطوری نیست . برنامه ام هم حوریه که هر ۴ روز به ۴ روز یک کتاب رو میخونم مثلا امروز سیستم عامل رو خوندم ۴ روز بعد دوباره ادامه سیستم عامل رو میخونم البته قبل از اینکه شروع کنم به خوندن سیستم عامل فصل های قبلیش رو که خوندم مرور میکنم .
از ۲۰ مهر تا ۲۸ مهر روزی ۲۵% اول هر کتاب رو میخونم و روزهای ۲۹و۳۰و۱ آبان تست های آزمایشی موسسات مختلف رو میزنم (۲۵%) رو ۲ آبان استراحت کامل و ۳ آبان هم که آزمون ۲۵ % اول پارسه
با تشکرHeart

سلام روش فوق العاده ایه .
فقط من در مورد مز چیزی نشنیدم چیه هستتش؟

(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ق.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ ق.ظ)h4cker نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ق.ظ)par par_92 نوشته شده توسط:  زیاد راضی نبودم.راستی بچه ها کی از روش مز استفاده میکنه؟؟

سلام

با تشکرHeart

سلام روش فوق العاده ایه .
فقط من در مورد مز چیزی نشنیدم چیه هستتش؟

اگه لطف کنی برنامه کاملت رو بذاری ممنون میشم. البته اون چیزی که الان هم داری میخونی توش باشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: par par_92
ارسال: #۶۱۱
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۳ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  مدیریت رابینز ٢تا کتابه ولی مبانی مدیریتش کفایت میکنه + تست فراوان
من مبانی مدیریتشو دارم فقط هنوز براش کتاب تست نگرفتم!

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid88
ارسال: #۶۱۲
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۶ ق.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۰۲ ب.ظ)sajaddandy نوشته شده توسط:  سلام
یعنی این کامپایلر اِی هو خیلی سنگینه! موقع خوندنش که تایمش دو برابر بقیه درسا وقت میگیره! و شیرین ترین لحظه زندگی اون زمانیه که بعد خوندن، کتاب کامپایلر رو میزاری سرجاش توی کتابخانه :دی

کی داره کامپایلر میخونه؟!؟ بگه در چه وضعی هست؟
منم پاس نکردم ولی نظریه ام خوبه. الان برنامم اینه که تا آخر تابستون تمومش کنم و تقریبا نصفش رو خوندم. البته من ویس کارگهی رو گوش میدم. با یکی از بچه های امیرکبیر که صحبت میکردم میگفت جزوه اش خیلی خوبه. انصافا هم تا اینجا خوب بوده. از روی رفرنس همین درس ای هو درس میده.
ویسش هم کیفیت داره هم منطبق با جزوه است.

آخر همه چیز خوب میشه. اگه نشد، یعنی هنوز آخرش نرسیده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sajaddandy , ماه بانو
ارسال: #۶۱۳
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۶ ق.ظ
برای موفقیت در درس مدیریت رابینز یا پارسه؟
ارسال: #۶۱۴
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۹ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ق.ظ)par par_92 نوشته شده توسط:  زیاد راضی نبودم.راستی بچه ها کی از روش مز استفاده میکنه؟؟

من از مز میخوام استفاده کنم. البته نه به این صورت که هر ۴ روز فقط یه درس رو بخونم و بعد بذارم کنار، چون همونطور که گفتن فراموش میشه.
من به جای اینکه هر ۴ روز یه درس رو بخونم، هر ۱۶ روز ۴ درس رو به صورت موازی پیش میبرم.
به نظر من روش خوبیه با یه کم دستکاری

فقط مشکلی که میتونه داشته باشه اینه که واقعا ۲ دور تستای هر درس رو زدن کافیه!؟

آخر همه چیز خوب میشه. اگه نشد، یعنی هنوز آخرش نرسیده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: par par_92 , Pegasus , Ariyanic
ارسال: #۶۱۵
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۲۵ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  مدیریت رابینز ٢تا کتابه ولی مبانی مدیریتش کفایت میکنه + تست فراوان
من مبانی مدیریتشو دارم فقط هنوز براش کتاب تست نگرفتم!

همونی که دارین عالبه
رفتار سازمانیش خیلی از مباحثش با مبانیش یکیه
مهم تو از همه اینه که فقط تست کار کنی

هیج وقت دیر نیست
........................!!!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۳۰۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۲۰۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۴۴۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۵,۶۲۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۶,۰۸۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۱۷۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۲,۸۵۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۶,۸۷۹ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۸۹۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close