تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - SnowBlind - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ق.ظ

درود بر همگی.

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - f2000 - 13 مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۳ ب.ظ

روز اول هفتتون بخیر
منم ۶۸ ام

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - H3NGAM3H - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ ب.ظ

دیروز یه اتفاقی افتاد که با توجه به روحیه ی فوق حساس من ، باعث شد نتونم درسی بخونم...
یعنی یک ساعت خوندم اما انگا نخوندم ، آخه فصل آخر گسسته رو اصلا هیچ آشنایی باهاش نداشتم ! هیچ نفهمیدم ازش و بدتر افسرده شدم...
اثرات افسردگی دیروز هنوزم باهامه ... حس میکنم خیلی عقب موندم... روی روز تعطیلم آخه حساب باز کرده بودم ...

یه مشکل دیگه ای هم که دارم اینه که از مرور کردن جزیی درسایی که تا الان خوندم می ترسم ! ترسم از اینه که برگردم بخونم بعد ببینم چیزی یادم نمونده... اونوقته که باز من شدید میرم توی فاز دپ Sad

کلا بنده شدیدا مستعد افسرده شدنم : ))

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - saeidkhan - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۱ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  دیروز یه اتفاقی افتاد که با توجه به روحیه ی فوق حساس من ، باعث شد نتونم درسی بخونم...
یعنی یک ساعت خوندم اما انگا نخوندم ، آخه فصل آخر گسسته رو اصلا هیچ آشنایی باهاش نداشتم ! هیچ نفهمیدم ازش و بدتر افسرده شدم...
اثرات افسردگی دیروز هنوزم باهامه ... حس میکنم خیلی عقب موندم... روی روز تعطیلم آخه حساب باز کرده بودم ...

یه مشکل دیگه ای هم که دارم اینه که از مرور کردن جزیی درسایی که تا الان خوندم می ترسم ! ترسم از اینه که برگردم بخونم بعد ببینم چیزی یادم نمونده... اونوقته که باز من شدید میرم توی فاز دپ Sad

سلام چه جالب منم کپی شمام شاید بدتررررررررر
از مرر کردن میترسم
فوق حساسم
و ........
هزارتا از این چیزااااااااHuh

Re: RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Ehsan.Aboli - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۸ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۱ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  دیروز یه اتفاقی افتاد که با توجه به روحیه ی فوق حساس من ، باعث شد نتونم درسی بخونم...

سلام چه جالب منم کپی شمام شاید بدتررررررررر
از مرر کردن میترسم
فوق حساسم
و ........
هزارتا از این چیزااااااااHuh

سلام

ایینه چون عیب توبنمود راست،خودشکن ایینه شکستن خطاست ...

مشکلات وحل کنین ن ک ازش بترسین....

وقتتونو هدرندین....وقت اورانیوم غنی شدس.....

فعلا

Sent from my HTC Desire HD

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - SnowBlind - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۱ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  یه مشکل دیگه ای هم که دارم اینه که از مرور کردن جزیی درسایی که تا الان خوندم می ترسم ! ترسم از اینه که برگردم بخونم بعد ببینم چیزی یادم نمونده... اونوقته که باز من شدید میرم توی فاز دپ Sad

دقیقن منم از تست زدن و مرور میترسم Sad

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - H3NGAM3H - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۹ ب.ظ

@saeidkhan
@SnowBlind
اما میتونیم . مگه نه ؟؟؟؟؟ هیچ چیز نشد توی دنیا وجود نداره ...

@Ehsan.Aboli
آره موافقم باهاتون ... باید با ترسامون مقابله کنیم .. پیروزی بر ترس یکی از بزرگترین لذتاس !

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - explorer - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ب.ظ

۵۰۴ end شد
شاید ۱۱۰۰ بیاد جاش

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - atenaa - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ب.ظ

بجای ترسیدن باید رفت به جنگ سوالا Smile

راستی کسی خبری از جزوه لایه ی کاربرد دکتر حقیقت نداره؟

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - sahar_rostami2 - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  ۵۰۴ end شد
شاید ۱۱۰۰ بیاد جاش

ای بابا! شما چقد زود زود کتابارو تموم میکنین! آدم نا امید میشه از خوندنه خودش! Dodgy

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - explorer - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۴۲ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  ۵۰۴ end شد
شاید ۱۱۰۰ بیاد جاش

ای بابا! شما چقد زود زود کتابارو تموم میکنین! آدم نا امید میشه از خوندنه خودش! Dodgy

چرا نا امید مگه چی شده....
من یه ذره پیش زمینه داشتم شما هم میتونید....

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - AMMehr - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۴۹ ب.ظ

دوستان IT یک اعلام وضعیت بکنید ببینم من کجای کارم!

گسسته (پوران) ۲ فصل اول یا همون ۲۵% پارسه >>> خلاصه برداشتم
ساختمان داده (پوران) ۶ فصل >>>> خلاصه برداری نکردم!!!!!! :-(
طراحی الگوریتم (پوران) ۱ فصل (۲۵% پارسه) >>> خلاصه برداشتم
هوش مصنوعی (راهیان ارشد) ۳ فصل = ۲۵% پارسه >>>>> خلاصه نیمه نصفه!! نتونستم درست خلاصه برداری کنم!!
پایگاه داده فصل آخرش مونده >>>>>>>>>>>>>>>>>>خلاصه برداری نکردم!
زبان ۱۱ درس لغات ضروری تافل

شبکه ۳ فصل اول حقیقت = یک فصل دیگه بخونم ۲۵% درصد اول تمومه

مونده OS و نرم و معماری و مدیریت که هیچی نخوندم!

امروز خیلی خوب پیش برم تستهای گسسته رو تموم میکنم و یکمی هم سیستم عامل میخونم!

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - AEM4949 - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۳ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  دیروز یه اتفاقی افتاد که با توجه به روحیه ی فوق حساس من ، باعث شد نتونم درسی بخونم...

سلام دوست عزیز

من طبق تجربه شخصی ام به شما توصیه میکنم ، حتما خلاصه نویسی کنید.حتی اگر مطالب تحت این شرایط فراموش بشن(که خیلی بعیده)،با مرور چند صفحه خلاصه شده ، فورا رفرش میشن.

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - f2000 - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۴۹ ب.ظ)AMMehr نوشته شده توسط:  دوستان IT یک اعلام وضعیت بکنید ببینم من کجای کارم!

گسسته (پوران) ۲ فصل اول یا همون ۲۵% پارسه >>> خلاصه برداشتم
ساختمان داده (پوران) ۶ فصل >>>> خلاصه برداری نکردم!!!!!! :-(
طراحی الگوریتم (پوران) ۱ فصل (۲۵% پارسه) >>> خلاصه برداشتم
هوش مصنوعی (راهیان ارشد) ۳ فصل = ۲۵% پارسه >>>>> خلاصه نیمه نصفه!! نتونستم درست خلاصه برداری کنم!!
پایگاه داده فصل آخرش مونده >>>>>>>>>>>>>>>>>>خلاصه برداری نکردم!
زبان ۱۱ درس لغات ضروری تافل

شبکه ۳ فصل اول حقیقت = یک فصل دیگه بخونم ۲۵% درصد اول تمومه

مونده OS و نرم و معماری و مدیریت که هیچی نخوندم!

امروز خیلی خوب پیش برم تستهای گسسته رو تموم میکنم و یکمی هم سیستم عامل میخونم!

وضعیت من از ماه آخر تابستون تا امروز
گسسته وضعم اصلا خوب نیست ۱فصل و نیم جواد وحیدی و پوران
ساختمان داده ۳ فصل مقسمی
الگوریتم ۱ فصل مقسمی
سی ال آر اس ۲۰۰ صفحه + خلاصه برداری
شبکه ۲ فصل پوران + ۱ فصل مدرسان با خلاصه
پایگاه داده فقط نرمالسازیش مونده با خلاصه برداری
نرم افزار۲ فصل مقسمی
سیستم عامل ۱ فصل
هوش مصنوعی ۱ فصل
معماری هیچی نخوندم
مدیریت هم میتونم با آزمون پیش برم وقتشو روی درسای سخت بذارم

الان میخوام دروسی که خلاصه برنداشتم رو ۰ حساب کنم و از نو بخونم با خلاصه چون یادم رفتن

ولی به این ۲۵ % موسسات اعتماد نکنید چون طول میکشه و استرس نمیذاره درست و اصولی طالعه کنید هر چه زودتر کلک درسا رو بکنید بهتره

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - AMMehr - 13 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۱۰ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  الان میخوام دروسی که خلاصه برنداشتم رو ۰ حساب کنم و از نو بخونم با خلاصه چون یادم رفتن

ولی به این ۲۵ % موسسات اعتماد نکنید چون طول میکشه و استرس نمیذاره درست و اصولی طالعه کنید هر چه زودتر کلک درسا رو بکنید بهتره

خوبه باز پایگاه رو خلاصه برداری کردید منم فقط نرمالسازی مونده ولی خلاصه برنداشتم هر چند موقع خوندن خیلی راحت بود برام!

منم تقریبا همه اونایی خلاصه نکردم انگار هیچ یادم نمونده! مثلا شبکه تست های فصل های که زدم رو گذاشتم جلوم اصلا یادم نبود اینو باید چجوری حل کنم!!! البته تویه کتاب خط کشیدم ولی باید خلاصه میکردم!!!

یعنی میگید کتاب رو تموم کنم؟؟ من از ترس اینکه وقتم رو خیلی داشتم تلف میکردم سعی کردم با ۲۵% ها خودو هماهنگ کنم و اگه بشه یه مقدار جلو بیافتم! چون کتاب تموم کردن خیلی اذیت میکنه منو و یکدفعه کلی وقتم تلف میشه چون مثلا با یه مبحث مشکل دارم!!!