تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - nazanin_sh - 15 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ق.ظ

(۱۴ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۴۴ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  خب خیلی طبیعیه. مصاحبه های رتبه های برتر رو هم که میدیدم اونا هم تو یه برهه های خاصی اینجوری میشدن. مهم اینه که روحیه تون رو دوباره به دست بیارید.

من که معمولا با برنامه ریزی مجدد دوباره روحیه میگیرم :ی

میگما من مشکلم دقیقا همینه که برناممو عوض میکنم اصن نمیتونم باهاش کنار بیام .خیلی بده این اخلاقم. البته ریشه ایه. آخه هییییییییییچوقت نشد من برنامه بریزم و تا آخر انجام بشه همشم عوامل بیرونی باعث این عقب افتادن از برنامه میشه.
حالا دوست عزیز چطوری خودتو وفق میدی؟ آفرین به ما هم بگوBig Grin

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hamid88 - 15 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۷ ق.ظ

هم باز دوباره آقا فرداد باید بیاد تذکر بهمون بده؟
قرار بود که اینجارو به جنجال نکشونیم و ...
ممنون از همه که همراهی میکنن
مرسی

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - ftp024 - 15 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ق.ظ

سلام بچه ها منم پارسه ثبت نام کردم،چرا این قسمت چت که واسه ارشد هیچ وقت هیچکی نیست؟!دوست دارم باهاتون صحبت کنم راجع به کنکور،آیدیمو مینویسم بیایید حتما برنامه ریزی کنیم با هم بخونیم خیلی لازم یکی باشه با هم بخونیم انگیزه لازم دارم
arnika_ad@yahoo.com

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - Mehrdad_CS - 15 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ق.ظ

این روزایی که آدم میره دانشگاه اصن عذابببببه Sad
هیچ کس هم آدم رو درک نمیکنه که کنکور داریم، همه کار خودشون رو می کنند Sad

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - esfa.2008 - 15 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ ق.ظ

(۱۴ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۴ ق.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  سلام بچه ها .
کسی میدونه که برا تهیه کتابهای پارسه ، تو اصفهان میتونم بپیدا کنم یا نه؟ کجاش؟
یه بار تو سایت یکی از بچه ها آدرس یه کتابفروشی رو داده بود! اما پیداش نمیکنم!
مرسی

نمایندگی پارسه تو اصفهان توی خیابان میر بعد از پل هوایی ساختمان پارسه هست همون جا پک کامل کتابا را داره

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - El@he - 15 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ق.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  میگما من مشکلم دقیقا همینه که برناممو عوض میکنم اصن نمیتونم باهاش کنار بیام .خیلی بده این اخلاقم. البته ریشه ایه. آخه هییییییییییچوقت نشد من برنامه بریزم و تا آخر انجام بشه همشم عوامل بیرونی باعث این عقب افتادن از برنامه میشه.
حالا دوست عزیز چطوری خودتو وفق میدی؟ آفرین به ما هم بگو

اتفاقا اینم خیلی طبیعیه :ی خب برنامه های من خیلی انعطاف پذیرن، معمولا وقتی نمی رسم به برنامه، یه کم از ایده آلم کم می کنم.
مثلا اول برنامم این بود که اول توی ۴۸ روز کتابا رو تموم کنم بعد توی ۳۶ روز تست بعد توی ۲۴ روز مرور و توی ۱۲ روز مرور کلی و ...
دیدم نمیرسم، الان اینجوریش کردم:

مهر و آبان کتابا رو تموم کنم با یک سوم تست، آذر بقیه ی تستا رو کامل کنم، دی هم مرور :ی

حالا واسه این برنامه ی جدیدم خیلی انگیزه دارم. معمولا آدم اول برنامه ریزیش خیلی با انگیزه است. مخصوصا اگر جلوتر از برنامه اش باشه!

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - nazanin_sh - 15 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ق.ظ)El@he نوشته شده توسط:  اتفاقا اینم خیلی طبیعیه :ی خب برنامه های من خیلی انعطاف پذیرن، معمولا وقتی نمی رسم به برنامه، یه کم از ایده آلم کم می کنم.
مثلا اول برنامم این بود که اول توی ۴۸ روز کتابا رو تموم کنم بعد توی ۳۶ روز تست بعد توی ۲۴ روز مرور و توی ۱۲ روز مرور کلی و ...
دیدم نمیرسم، الان اینجوریش کردم:

مهر و آبان کتابا رو تموم کنم با یک سوم تست، آذر بقیه ی تستا رو کامل کنم، دی هم مرور :ی

حالا واسه این برنامه ی جدیدم خیلی انگیزه دارم. معمولا آدم اول برنامه ریزیش خیلی با انگیزه است. مخصوصا اگر جلوتر از برنامه اش باشه!
چشمBig Grin
منم الان با انگیزه میشم
به قول خودت خیلی طبیعیهBig Grin

Re: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - H3NGAM3H - 15 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ق.ظ

هوراااا
طراحی الگوریتم تموم شد

از خودم راضی نیستم ولی .وقت سوزی زیاد دارم یا خوابم یا دارم فیلم نگاه میکنم. امروزم ک مسیح تو فیلم ماتادور مرد اصن کلی غصه م کرفت

فقط خداکنه سرماخوردگی ک دارم نزنتم زمین

موفق باشید دوستااااان

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk 2

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - hamid88 - 15 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۳ ق.ظ

تصمیم گرفتم فردارو به سیستم اختصاص بدم
فردایه فردا هم هوش + گسسته
شب همگی بخیرات

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - s.sharif - 15 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۲ ق.ظ

سلام من از فردا رقیبتونم تا حالا خیلی شل گرفته بودم ولی از فردا جور دیگه ای میشم انشااللهShy
دوستان من توی این بخش یه تایپیک >>> پارسه مهندسی کامپیوتر ۹۳ <<< ساختم ولی تایید هنوز نکردن Confusedایا جای این تایپیک خوب نبوده که تایید نشده یا اینکه ... ؟Huh
میخواستم توی این تایپیک دوستانی که پارسه ای بودن بیان اعلام کنن پارسه ای هستن و همچنین رتبه هاشون را بزارن ودر مورد سوالاتش بحث کنن .

RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - mohammad.ardeshiri - 15 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۸ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ ق.ظ)eli-77 نوشته شده توسط:  سلام بر همگی...
من امروز رفتم پارسه ثبت نام کردم.
دیروزم دنبال کارای فارغ التحصیلیم بودم هیچی نخوندم
از ۴ شنبه دیگه ۲۵ % اول رو شروع می کنم
خیلی نگرانم بچه ها!!! اصلا یجوریم نمی دونم ۲۵% چجوری بخونم.شماها چجوری می خونید.درس به درس مرور می کنید می زارید کنار یا سعی می کنید طی این دو هفته تیکه تیکه همه رو جلو ببرید. نمی دونم چجوری برنامه بریزم واسش.
کمک؟؟؟؟

همروند با هم بخون و با هم برو جلو

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - black_knight - 15 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ ق.ظ

از فردا ریاضیات،۲۵ درصد اولشون استارت می خورن
مشترکا فقط معماری میمونه
بچه ها گزارش بدید در چه وضعید؟

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - eh3an2010 - 15 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۵ ق.ظ

آقا من وقتی قاطی میکنم به همه چی بدبین میشم نقدایی جالبی نسبت به همه چی دارم!!
حالام در مورد گروه درسی!!:
این گروهای درسی ۲ تا مزیت عالی داره
۱/ بعضی ها واقعا تو کنکور قبول میشن که اگه نیان قبول نمیشن!!!!!!
۲/ بعضی هام یا عاشق میشن یا دیونه !!!!!!!!!!!!!!!!!!

گروه اول که زیادم هستن فقط میان ناله که بقیه رو نا امید کنن و تنها هدفشونم همینه!! موفقم میشن یکیم که نامید بشه شانس این گروه بالاتر میره!! اینا فقط کافیه بگن هنوز شروع نکردن یا خیلی عقبن یا یه فصل بیشتر نخوندن!!
گروه بعدیم دختر و پسر وسط درس خوندن میخاد ببینه چی چی نقل قولش کردن !!!! ان شاله عاشقم میشن ! اگرم کنکور قبول نشن دیونه!
یکیم مثل من میاد حرص میخوره!

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - narjesk - 15 مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۳۰ ق.ظ

از فردا صبح زود شروع دوباره درس خوندن بعد ۲ روز مسافرت Smile ایندفه با انرژی بیشتر و البته خیلی جدی تر ایشالا برای شریف ....خیلی خوبه دیروز اونجا بودم از دانشگاه ما که خیلی بهتر بود Smile

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳) - H3NGAM3H - 15 مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۱ ق.ظ

سلاااام
صبح بخیر

فک کنم من توی این جمع تنها کسی هستم که زودتر از همه بیدار میشم (ساعت ۷) اما دیرتر از همه شروع به خوندن میکنم (ساعت ۱۹) !

پرانرژی باشیـــــــــــــــــــد