تالار گفتمان مانشت
کمک در تکمیل عکس گرایش ها - نسخه‌ی قابل چاپ

کمک در تکمیل عکس گرایش ها - mahdikoochooloo - 28 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۵:۱۳ ب.ظ

به نام خدا
سلام
دوستان دارم یک عکس طراحی می کنم که تمام گرایش های کامپیوتر رو زیر و بمش رو داشته باشه
خدا پدرتونو بیامرزه،هر کس کمی کمک کنه و این عکس رو شاخ و برگ بده، می تونیم تو اینترنت پخشش کنیم تا همه با بصیرت به رشته و گرایش مورد علاقمون بریم
فقط کمی همت می خواد
اینم عکس:

کمک در تکمیل عکس گرایش ها - Maryam-X - 28 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۳۸ ب.ظ

یه توسعه می تونم بدم:
گرایش معماری کامپیوتر را ننوشتی!

RE: کمک در تکمیل عکس گرایش ها - mahdikoochooloo - 29 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۸:۰۲ ب.ظ

واقعا جای تاسف داره
۸۰ نفر دیدن اما یک نفر جواب داده
وااااااااااااای
اگر می دونستید چقدر این فایل می تونه به مهندسین کامپیوتر و کسانی که ویلونن تو این مسیر کمک کنه
اگر می دونستید چقدر می تونید بانی خیر بشید
باشه. کمک نکنید
اما حداقل یک کم که می تونید ۲ کلوم بنویسید
من از دیروز تا امروز هوشش رو کلی تکمیل کردم

کمک در تکمیل عکس گرایش ها - موج - ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۰۸ ب.ظ

خب دوست من هر چی تکمیل کردی باید بنویسی
شاید بقیه هم چیزی به ذهنشون برسه

کمک در تکمیل عکس گرایش ها - luna - 29 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۴۷ ب.ظ

این زیرشاخه هایی که برای مهندسی نرم افزار گذاشتین اصلا درست نیستند.
مهندسی نرم افزار رو به نوعی میشه به این شکل تقسیم کرد‌: تحلیل ،معماری، طراحی‌، پیاده سازی، آزمون‌، ارزیابی‌، نگهداری‌، Reengineering
البته اینایی که گفتم خیلی دقیق و کامل نیست.
از یه جنبه دیگه میشه با توجه به پارادایم‌ها تقسیم بندیش کرد مثلا شی گرا‌، سرویس گرا‌، جنبه گرا و ...
یا جنبه های دیگه!
ولی چیزی که شما نوشتین به طور کامل غلطه و اصلا ربطی به تقسیم یندی مهندسی نرم افزار نداره.
من پیشنهاد می کنم که اگه می خواین چنین تقسیم بندی ای رو انجام بدین از کسایی کمک بگیرین که اطلاعات درستی دارند(مثلا اساتیدی که در این زمینه‌ها کارهای پژوهشی انجام دادند)نه اینکه بر اساس دیدگاه خودتون این کار رو انجام بدید که اشتباه بشه و بیشتر افراد منحرف شن.

کمک در تکمیل عکس گرایش ها - shahryar - 30 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۲:۲۵ ب.ظ

به نظر منم زیاد جالب نبود.
مال نرم افزار که از ریشه و بن مشکل داره.

کمک در تکمیل عکس گرایش ها - mahdikoochooloo - 30 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۴:۳۰ ب.ظ

شما که نظر می دید لطفا خودتون یک مدل ارائه بدید

RE: کمک در تکمیل عکس گرایش ها - javadjj - 31 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۵۳ ق.ظ

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۴:۳۰ ب.ظ)mahdikoochooloo نوشته شده توسط:  شما که نظر می دید لطفا خودتون یک مدل ارائه بدید

البته luna درست میگه و کسانی باید این چارت ور پر کنند که دانشجوهای ترم اخر گرایش ارشد مربوطه هستند یا در این زمینه استاد هستند و ما پشت کنکور هستیم و از اونطرف هیچ خبری نداریم البته مانشت سایت منحصرا ارشدی نیست اما خوب بیشتر کاربرانش ارشدی های کامپیوتر هستند.بطور مثال خود من داوطلب هوش هستم هر طور چرارتی برای درس هوش کنکور ارشد رسم میکنم اما از اونطرف خبر ندارن.
lunaو سایر دوستان مانشتی که سال قبل ارشد قبول شدند خیلی میتونند در این زمینه کمک کنند