تالار گفتمان مانشت
سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - khayyam - 21 مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۴۹ ب.ظ

(۲۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۴۷ ب.ظ)ziba_090 نوشته شده توسط:  هر چی صبح حالم خوب بود و الکی خوش بودم؛ الان برعکس حالم بده و اعصابم خورده!

احساس می کنم اونایی که کامپیوتر می خونن دچار یه افسردگی می شن منم همیشه اینطوری هستم ...
Sad Angry

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - احسان مومنی - ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۱۱ ب.ظ

توپ ، شاد ، سرخوش ، خندان ، سرشار از انرژی از نوع ++

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - yagmur0022 - 21 مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۳ ب.ظ

خدا ممنون که معجزه کردی واسم
یه معجزه دیگه هم میخام
منتظرم
میدونم که دستامو ول نمیکنی من که محکم دستتو گرفتم هرجا خواستی ببر

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - kora - 24 مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۲ ب.ظ

حس ادمی که از ۵ طبقه پرتش کردن پایین!!!!!!!!!!! و من موندم چرا هنوز زندم!؟!Dodgy

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - شفق قطبی - ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۶ ب.ظ

سردرگم!!

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - crevice - 26 مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۴۵ ق.ظ

در ناخوشی دلچسب خودم؛ حیران و سَرخوشم!

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - crevice - 27 مرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۴۴ ب.ظ

Feeling numb...
احساس میکنم ناشناخته ترین فردی که این روزها باهاش دم خور هستم خودم هستم!
نمیدونم چرا یه وقتایی احساس میکنم اطرافیانمو بیشتر از خودم میشناسم...

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - احسان مومنی - ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۹ ب.ظ

عالــــــــــــی ، انگیزه در حد تیم ملی آلمان Big Grin
لحظه به لحظه هم آدرنالین بالا میره و انرژی بیشتر میشه Smile
با این که کمی دست انداز اومد تو کارام (ارشد امسال) و نشد که بشه ، اما انگیزه دارم مشتـــــــــــی ، اگه امسال معجزه ای رخ نده و قبول نشم Big Grin ، سال دیگه قــول میدم شیرینی و شام رتبه مشتی رو به هر کی سپاس میزنه بدم Big Grin
کمتر سپاس بزنید تا همراه شیرینی و شام ، دسر و نوشیدنی هم بدم Big Grin Big Grin

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - m.teymourpour - 27 مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۳ ب.ظ

(۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۹ ب.ظ)احسان مومنی نوشته شده توسط:  عالــــــــــــی ، انگیزه در حد تیم ملی آلمان Big Grin
با این که کمی دست انداز اومد تو کارام (ارشد امسال) و نشد که بشه ، اما انگیزه دارم مشتـــــــــــی ، اگه امسال معجزه ای رخ نده و قبول نشم Big Grin ، سال دیگه قــول میدم شیرینی و شام رتبه مشتی رو به هر کی سپاس میزنه بدم Big Grin
من الان چکار کنم، سپاس بزنم یا نهSmile
میترسم اگه سپاس نزنم از لیست مهمونا حذف بشمBig Grin از طرفی هم دلهره دارم که اگه سپاس بزنم ممکنه بقیه هم بزنن و شلوغ بشه، بعد من این همه راه بیام و فقط یه چای بدی بخوریمBig Grin
تکلیف منو مشخص کنBig Grin بگو خلاصوم کنBig Grin

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - احسان مومنی - ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۵ ب.ظ

(۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۳ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۹ ب.ظ)احسان مومنی نوشته شده توسط:  عالــــــــــــی ، انگیزه در حد تیم ملی آلمان Big Grin
من الان چکار کنم، سپاس بزنم یا نهSmile
میترسم اگه سپاس نزنم از لیست مهمونا حذف بشمBig Grin از طرفی هم دلهره دارم که اگه سپاس بزنم ممکنه بقیه هم بزنن و شلوغ بشه، بعد من این همه راه بیام و فقط یه چای بدی بخوریمBig Grin
تکلیف منو مشخص کنBig Grin بگو خلاصوم کنBig Grin

میتونی سپاس بزنی و نزاری بقیه سپاس بزنن Big Grin Big Grin
اگه بقیه سپاس بزنن از منوهایی که گفتم متناسب با تعداد سپاس زنندگان از میزان غذا کم میشه Big Grin

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - targol - 28 مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۹ ق.ظ

به یه نفر حسودی ام میشه Sad
چه حس بدیه این حسادت

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - fatemesoleimani - 29 مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۸ ب.ظ

رفته رفته دارم ادم بی خیالی میشم احساس خوبی دارم

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - Menrva - 30 مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۴۲ ب.ظ

خیلی حالم بده حس بد به خودم یه حس خییلیی بد خیلیی بده حالم
خدایاکمکم کنSad

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - شفق قطبی - ۳۰ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۲۰ ب.ظ

دلتنگ مثل هرروز

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - gogooli - 01 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۲۲ ب.ظ

نا امید