تالار گفتمان مانشت
سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - Tehran_95 - 07 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۴۹ ب.ظ

(۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۵۸ ب.ظ)bita225 نوشته شده توسط:  بالاخره بهش رسیدم . باید بین ارزش ها و لذت ها تعادل برقرار کرد ، اگه فقط وفقط لذت بخوای آدم بی ارزشی میشی و اگه همش ارزش بخوای زندگیت شبیه جهنم میشه ، پس تعادل برقرار کن.
آفرین. چه خوب گفتی.

فرستاده شده از SM-N910Cِ من با Tapatalk

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - sa_ra - 09 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۴۸ ق.ظ

آشفته و پر از استرستمSad
خدایا امروز و فردا رو بخیر بگذرونHeart
دوستان واسم دعا کنید

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - gubriyas - 09 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ق.ظ

سرخوش
آروم
خونسرد
راحت
هوای بارونی و بسیار خنک مازندران هم بی تاثیر نیس

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - gogooli - 09 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ ق.ظ

اعصابم خورد شد فهمیدم بازیگر علی طباطبایی فوت شدSad...

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - gubriyas - 09 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰ ق.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  اعصابم خورد شد فهمیدم بازیگر علی طباطبایی فوت شدSad...

روحش شاد
یادش گرامی
خدایش هم بیامرزد

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - goobriyas - 11 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۱ ق.ظ

خیلی خوابیدم فکر کنم به خاطر هوای خنک و بارونی ۱۰ روز اخیر مازندران باشه
ولی خیلی حال داد
خواب لذت بخشی بود
یه حس سردی و لرز دوست داشتنی ای داشت
امیدوارم همه این حسو تجربه کنن

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - ۱۰:۳۰ - ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۳۳ ب.ظ

سراپا تنفر

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - kora - 19 شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۲۸ ب.ظ

حس پوچی و سرگشتگی

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - soheila-zd - 21 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۰ ب.ظ

حس ناراحتی برای چیزی که از دست رفته...

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - saeidkhan - 21 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۵۰ ب.ظ

ای بابا شما که حالتون همه خرابه

بابا درست میشه
نه ک درست بشه درستش میکنیم
البته هر کس خودش باید بخاد که درستش کنه یا نه

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - yagmur0022 - 21 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۵۴ ب.ظ

هی دلم گرفته هس....همش درحال جنگ با خودمم که درست میشه...ولی قلبا ...
هی

RE: سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - kora - 23 شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۲۱ ب.ظ

له له ولی سرخوش اخه هنوز زندمBig Grin

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - gogooli - 24 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۲۸ ق.ظ

خیلی حالم خرابه...خدا کمک کن

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - zakie - 25 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۳۱ ق.ظ

سلام. من که تازه واردم فعلا پر انرزی ام... خوش به حالتون که دارین درس می خونین من تازه می خوام شروع کنمممممم.

سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. - sahar121 - 25 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۵ ب.ظ

کمتر از ۱۰ روز مونده به عروسیم. و من و شوهرم جفتمون سرماخوردیم. اونم خیلی شدید.... کارام خیلی انباشته شد...خدایا دریاب