تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - sara901 - 16 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲ ق.ظ

من کم نمیارم تا اخرش هستم Wink
coming soon......

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - bahar1369 - 16 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۰۳ ق.ظ

(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۴۰ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  من امروز یه دو سه ساعتی توی الاف شدم الکی اونم این که کلید یادم رفت با خودم ببرم رفتم بیرون وقتی برگشتم یه ۳ ساعتی الاف بودم، خونواده هم رفتن یزد، از دیوار زدم بالا شیشه راه پله رو شکستم با هزار جیمز باند بازی خودمو رسوندم توی خونه، رفتم چسب شیشه خریدم گند کاری رو پاک کردم، غذا گرم کردم و..... مفید ۵ ساعتم درس خوندم، حالا شما خوابیدی که ۱۰۰ درصد از این کارای من مفید تر بوده است.

خسته نباشیدWink
خوبه باز غذا نسوخته Big Grin

بی زحمت ۱ سر به اینجا بزنید ممنون میشم (سوال معماریه)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - eh3an2010 - 16 دى ۱۳۹۲ ۰۵:۲۹ ق.ظ

(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ق.ظ)El@he نوشته شده توسط:  امروز اصلا درس نخوندم. یعنی درس کنکوری نخوندما. وگرنه امتحان کارآفرینی داشتم صبح ساعت ۱۰ شروع کردم تا ۱۲ به صورت کاملا فشرده، ۳۰۰ صفحه ی کتابو خوندم! و اتفاقا خوب هم دادم امتحانمو. راسته که میگن شب امتحان آدم یه نیروی فوق العاده میگیره. البته واسه من دیگه به روز امتحان کشیده شده :ی

یه کم فرآیند کنکور ملال آور شده ولی فکر اینکه دیگه چیزی نمونده، به آدم انرژی میده. یه کم سطح توقعات رو منطقی تر کردن، یه کم به هدفمون از کنکور فکر کردن، اینکه کنکور تنها راه موفقیت نیست، کنکور آخر دنیا نیست، اینکه اگه خدایی نکرده یه جای خوب هم قبول نشدم، میتونم یه کار خوب پیدا کنم. حرفه ای بشم. که اگه حرفه ای شدن توی کار بهتر از قبولی کنکور نباشه، کمتر هم نیست! اینا همه اش به من انرژی میده. باعث میشه استرس نداشته باشم و با خیال خیلی راحت درس بخونم.

خیلی انگیزه دارم. راضی ام از خودم. هرچی هم شد شد... ولی تلاشمو میکنم. و ضمنا اینکه من شاید بهترین نباشم، اما یکی از بهترینام Smile

خیلی باحال بود !! انگار جلو اینه وایساده !!! خودشو هی تحویل میگیره!!!:پی

Sent from my iPhone using
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - izadan11 - 16 دى ۱۳۹۲ ۰۸:۵۷ ق.ظ

دیروز بخش خطاهای آنالیز رو یه نگاه انداختم خیلی جالب بود
امروز همون محاسبات رو ادامه می دم تموم که شد میرم سراغ آنالیز
(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۴۰ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  من امروز یه دو سه ساعتی توی الاف شدم الکی اونم این که کلید یادم رفت با خودم ببرم رفتم بیرون وقتی برگشتم یه ۳ ساعتی الاف بودم، خونواده هم رفتن یزد، از دیوار زدم بالا شیشه راه پله رو شکستم با هزار جیمز باند بازی خودمو رسوندم توی خونه، رفتم چسب شیشه خریدم گند کاری رو پاک کردم، غذا گرم کردم و..... مفید ۵ ساعتم درس خوندم، حالا شما خوابیدی که ۱۰۰ درصد از این کارای من مفید تر بوده است.
آی مرد سامری خفن شدیTongue
(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ق.ظ)sand نوشته شده توسط:  برنامه روزانه من :
مانشت
مطالعه
مطالعه
مانشت
مطالعه
مطالعه
مانشت
مطالعه
مانشت
خواب
برنامه روزانه من :
مانشت
فیس بوک
مطالعه
مانشت
فیس بوک
مطالعه
مانشت
فیس بوک
مطالعه
مانشت
خوابTongue

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - Ehsan.Aboli - 16 دى ۱۳۹۲ ۰۹:۲۵ ق.ظ

س...
برف داریم برف...اخه ما کرمونیا برف ندیده ایم....

اماازمزایایی مسئول کتابخونه بودن اینکه همیشه درکتابخونه ب روت بازه.مارفتیم کتابخونه....

فعلا

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 4

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 16 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۰۶ ق.ظ

(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۲۵ ق.ظ)Ehsan.Aboli نوشته شده توسط:  برف داریم برف...
الان که از خواب بیدار شدم بگو چی دیدم! برف

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - Ehsan.Aboli - 16 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۴۶ ق.ظ

دوباره بارید از اسمون شهربرف...

زوده ولی پاییز نیومده در رفت...

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 4

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - virtual girl - 16 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۴۷ ق.ظ

یه مثلی هست برا موقع امتحانا که میگه:
بشین و درس بخون
دراز بکش و درس بخون
بخواب و درس بخون
اصلا بمیر و درس بخون
فقط درس رو باید بخونی !
فهمیدی ؟ باس بخووووووووووووووونی! Big Grin

میگم خلاصه های این طرح ۹۰ درصد پارسه عالیه ! دوست داشتین بخونید !
فقط برای طراحی و هوش رو پیدا نکردم اگه از دوستان کسی پیدا کرده لطف کنه لینکشو بذاره ... ببینید چن دفه گفدم !

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - atenaa - 16 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ ب.ظ

می ارزه تو این مدت کتاب شبکه مدرسان و بخرم؟
کسی کتاب و داره خوبه؟

Re: RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - hoomanab - 16 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ب.ظ

(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  می ارزه تو این مدت کتاب شبکه مدرسان و بخرم؟
کسی کتاب و داره خوبه؟

مدرسان رو دوره هم بخوای بکنی ۱ روز طول میکشه. الان دیره

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 16 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ ب.ظ

(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۴۷ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  فقط برای طراحی و هوش رو پیدا نکردم اگه از دوستان کسی پیدا کرده لطف کنه لینکشو بذاره
گشتم نگرد، نگرد نگرد.

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - sara786 - 16 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۰۳ ب.ظ

من پارسال کتاب های مدرسان رو گرفتم ولی شبکه اش زیاد جالب نیست به خصوص توی متن بعضی جاها فرمول ها رو اشتباه نوشته بود منم دیگه نخوندم . از امسالش خبر ندارم بهتر شده یا نه کتاب پارسال یه کتاب بی نام ونشان بود اگه طرح نامی شده باشه شاید فرق کرده باشه

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - Amir V - 16 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ ب.ظ

دوستان عزیز، پیشنهاد میکنم برای تست زدن، تست‌های سال ۸۰ به بعد رو بزنید و همچنین این ۳-۴ سال اخیر رو هم حسابی روش کار کنید!

به امید موفقیت Smile

RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - hoomanab - 16 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۱۳ ب.ظ

برنامه من برای این دو هفته اینه:
مرور خلاصه های ۲ یا ۳ کتاب در هر روز
تست جامع ۳ یا ۴ کتاب در هر روز
موفق باشید

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳ - hamedit89 - 16 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۱۴ ب.ظ

لینک تمام جزوات ۹۰ درصد پارسه(برای سال ۹۰)

کسی جدید ترشو داره؟