تالار گفتمان مانشت
رنکینگ دانشگاه ها در ارشد هوش مصنوعی - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
RE: رنکینگ دانشگاه ها در ارشد هوش مصنوعی - abolfazl pepco - 03 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ ق.ظ

دانشکاه تبریز در گرایش معماری کامپیوتر چطوره::
ای طور که معلومه توی هوش چنکی به دل نمیزنه

رنکینگ دانشگاه ها در ارشد هوش مصنوعی - sepehr . kh - 03 خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۳۵ ب.ظ

اینطور که از سایت دانشگاه ها برداشت میشه و سابقه
دانشگاه شاهرود و تبریز، تویه شهرستان ها بعد از شیراز و صنعتی اصفهان و فردوسی مشهد قرار داره! درسته؟؟

RE: رنکینگ دانشگاه ها در ارشد هوش مصنوعی - borzadaran - 01 دى ۱۳۹۵ ۱۰:۳۸ ق.ظ

(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ق.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  به نظر من این رتبه بندی صحیح تره:
۱- شریف
۲- امیرکبیر
۳- تهران
۴- علم و صنعت
۵- شهید بهشتی
۶- خواجه نصیر
۷- صنعتی اصفهان
۸- شیراز
۹- فردوسی مشهد
۱۰- اصفهان

و اما نظر من
اینها بهترین هستند
اما دانشگاه صنعتی شاهرود سه تا از بهترین استادای کشور رو به خودش جذب کرده و من احساس میکنم میتونه جز پنج تای تاپ کشور با توجه به پایان نامه های دانشجوهاش باشه
و فقط چون یه شهر کوچیکه جز این لیست بحساب نمیاد

RE: رنکینگ دانشگاه ها در ارشد هوش مصنوعی - mapti - 18 بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۱۹ ب.ظ

با سلام. اولا متاسفم که هنوز حرف از تهران و شهرستان در همچین انجمن علمی میشه. در رباتیک دانشگاه آزاد قزوین بعد از شریف حرف اولو در ایران و حتی در دنیا میزنه ! حالا چون دانشگاه آزاده و به قول این دوستمون شهرستانه !!! الان جزو ریتینگ شماها نمیاد؟ من دانشگاه مالک اشتر بورس قبول شدم و حتی برای مصاحبه هم رفتم و به درخواست خودم قبولی کم لن یکن تلقی شد چون با اندکی جستجو و تحقیق کاملا میشه فهمید در چه وضعیه ! در مورد دانشگاهای سراسری و به قول شماها غیر شهرستانی ! در رشته هوش مصنوعی به نظر من علم و صنعت تهران و بعدش شریف و بعدش متاسفانه دانشگاه شهرستانی !!! صنعتی اصفهان خیلی قدر هستند. حالا بماند که در همین شهرستانها دانشگاهای مشهد و تبریز و شیراز و ... خیلی شهرهای دیگه واقعا قابل مقایسه با بعضی دانشگاهای پایتخت نیستند ! ای کاش در مباحث علمی تعصبات بیجا و غیر منطقی را کنار بگذاریم. مبنای حرف من اساتیدی هستند که میشناسمشون و واقعا در دنیای هوش مصنوعی اسم و رسم دارند که فارق اتحصیل علم و صنعت تهران و صنعتی اصفهان هستند

RE: رنکینگ دانشگاه ها در ارشد هوش مصنوعی - pioneer01 - 18 بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۵۰ ب.ظ

(۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۱۹ ب.ظ)mapti نوشته شده توسط:  رباتیک دانشگاه آزاد قزوین بعد از شریف حرف اولو در ایران و حتی در دنیا میزنه!
الان از چه منبعی گفته شده این حرف؟! -_-

(۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۱۹ ب.ظ)mapti نوشته شده توسط:  کم لن یکن
کان لم یکن

RE: رنکینگ دانشگاه ها در ارشد هوش مصنوعی - Behnam‌ - ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۴۷ ب.ظ

(۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۱۹ ب.ظ)mapti نوشته شده توسط:  با سلام. اولا متاسفم که هنوز حرف از تهران و شهرستان در همچین انجمن علمی میشه. در رباتیک دانشگاه آزاد قزوین بعد از شریف حرف اولو در ایران و حتی در دنیا میزنه ! حالا چون دانشگاه آزاده و به قول این دوستمون شهرستانه !!! الان جزو ریتینگ شماها نمیاد؟ من دانشگاه مالک اشتر بورس قبول شدم و حتی برای مصاحبه هم رفتم و به درخواست خودم قبولی کم لن یکن تلقی شد چون با اندکی جستجو و تحقیق کاملا میشه فهمید در چه وضعیه ! در مورد دانشگاهای سراسری و به قول شماها غیر شهرستانی ! در رشته هوش مصنوعی به نظر من علم و صنعت تهران و بعدش شریف و بعدش متاسفانه دانشگاه شهرستانی !!! صنعتی اصفهان خیلی قدر هستند. حالا بماند که در همین شهرستانها دانشگاهای مشهد و تبریز و شیراز و ... خیلی شهرهای دیگه واقعا قابل مقایسه با بعضی دانشگاهای پایتخت نیستند ! ای کاش در مباحث علمی تعصبات بیجا و غیر منطقی را کنار بگذاریم. مبنای حرف من اساتیدی هستند که میشناسمشون و واقعا در دنیای هوش مصنوعی اسم و رسم دارند که فارق اتحصیل علم و صنعت تهران و صنعتی اصفهان هستند
یکی از دلایل تعصب، جهل و کمبود اطلاعات هست.

رنکینگ دانشگاه ها در ارشد هوش مصنوعی - abolfazl pepco - 09 خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۲۹ ب.ظ

دانشگاه تبریز خوبه یا بده الان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رنکینگ دانشگاه ها در ارشد هوش مصنوعی - ۳pdh - 13 شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۳۴ ق.ظ

سلام به همه دوستان
ممکنه نظرتون درباره دانشگاه تربیت مدرس هم بفرمایید؟