تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - alagh - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۹ ب.ظ

اها یافتمSmile
مرسی از مهتاب خانوم و سهیلا خانوم Smile

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - انرژی مثبت - ۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۰ ب.ظ

خب دوستان کنکوری این یه هفته اخر فقط امید بدید به خودتون و بقیه. مهم نیست کی چی خونده و کی چی نخونده و کی چقدر بیشتر خونده و این حرفا. اینا رو بریزید دور Smile

مهم اینه که از این مدت باقیمونده خوب استفاده کنید و افکار ناامید کننده به خودت اصلا راه ندید. شما به همون چیزی که می خواید میرسید. خصوصا دوستانی که یه کم سرجلسه ممکنه نگران باشن، از الان روی روحیه خودشون و تلقین خوب کار کنن Cool

موارد روز کنکور و شب قبلش هم ان شالله در زمان خودش گفته می شه.

خوب بخونید و بخورید و خوب بخوابید و فکرای خوب کنید. امسال سال موفقیت شماست ان شاللهAngel

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - ka arman - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۵ ب.ظ

دوستان عزیز ما را در یابید...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Re: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - sahar-it88 - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ ب.ظ

ممنون از شما که اینقدر انرژی مثبت میدین

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - fulgent - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ب.ظ

بچه ها خب جواب سوالای درسی من هم بدید دیگه!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hamid88 - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۶ ب.ظ

خانوم انرژی مثبت مرسی از انوژی مثبت شما
واسمون دعا کن دکتر

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Mindhunter - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۰۴ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  نرم افزار درصدیاب Smile

مگه آزمون چنتا سوال داره که درصد بیابیمBig Grin چرا درصد حساب میکنید؟؟؟ ضدحال میخوره به روحیتون از ما گفتنTongueTongueCoolCool

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - abji22 - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ ب.ظ

تخمین رتبه از کجا بیارم؟

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۷ ب.ظ

خدا وکیلی قبول دارین بعضیا اومدن تو مانشت فقط جواب بگیرن و به هیشکی کمک نکردن و جواب سوال ندادن؟؟؟
به نظرتون تنبیه این ها چی میتونه باشه؟

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - fulgent - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۷ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  خدا وکیلی قبول دارین بعضیا اومدن تو مانشت فقط جواب بگیرن و به هیشکی کمک نکردن و جواب سوال ندادن؟؟؟

تنبیه؟؟؟ هیچی...
هر کس یه سوال رو بلده جواب میده اینکه بعضی از سوال ها جواب داده نمیشن خب حتما کسی بلد نبوده! Shy
بهتره در مورد همدیگه اینطوری قضاوت نکنیم و توی این روزهای اخر به هم کمک کنیمSmile

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۱ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  تنبیه؟؟؟ هیچی...
هر کس یه سوال رو بلده جواب میده اینکه بعضی از سوال ها جواب داده نمیشن خب حتما کسی بلد نبوده! Shy
بهتره در مورد همدیگه اینطوری قضاوت نکنیم و توی این روزهای اخر به هم کمک کنیمSmile

حرف شما متین
بله حتما کمک میکنیم

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - masoud67 - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۳ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۷ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  خدا وکیلی قبول دارین بعضیا اومدن تو مانشت فقط جواب بگیرن و به هیشکی کمک نکردن و جواب سوال ندادن؟؟؟
جایی کسی قولی نداده بوده که اگه اومد تو مانشت ، حتما باید کمک کنه.
یکی میاد اینجا یه چیزی یاد میگیره و میره و نوش جونش
یکی هم میاد اینجا و به خاطر هر چی که میشه اسمشو گذاشت (وجدان، وظیفه، زکات علم، بهتر یاد گرفتن و یاد دادن و ... ) به سوالا جواب میده
مثلا خودم ، گهگاهی (هر ۱۰۰ سوال یه دونه) به بعضی سوالات جواب میدم، نه بخاطر اینکه بلدم ، بلکه وقتی به یه سوالی جواب میدم، خیلی بهتر اون مطلب را یاد میگیرم.
من کلی سوال پرسیدم که هنوز کسی جواب نداده. غصه شو هم ندارم چون اگه به جواب نرسم خودم جوابشو هر جور شده پیدا میکنم.

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - H3NGAM3H - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۶ ب.ظ

از عاشقیم در همین حد بگم که کلی روی تاپیک گروه درسی دی ماه بودمو از خودم میپرسیدم مگه بچه ها چیکار کردن که این هفته آخری تاپیک رو بستن ؟
صفحات رو رد میکردم میگفتم آی چقد حرفاشون تکراریه : ))
ــــــــ
خلاصه اینکه من از وقتی سوالای سیستم عامل سال ۹۱ رو دیدم امید به زندگیم به صفر رسیده ، الان ۵تا کتاب سیستم عامل کنارمه و تقریبا تو سر خودم میزنم : ))
آقای پدر هم خب زده شبکه بوشهر و آهنگ بندری،، دیگه فک کنید تست زدن با آهنگ بندری چه شود :دی

شرایط بسیار سخت می باشد ، بسیاااااار :دی

فقط لطفا بخوانید و اسراف نکنید ! بذارید ماهم بهتون برسیم :دی

موفق باشین

RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - hosshah - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۷ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۳ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  جایی کسی قولی نداده بوده که اگه اومد تو مانشت ، حتما باید کمک کنه.
یکی میاد اینجا یه چیزی یاد میگیره و میره و نوش جونش
یکی هم میاد اینجا و به خاطر هر چی که میشه اسمشو گذاشت (وجدان، وظیفه، زکات علم، بهتر یاد گرفتن و یاد دادن و ... ) به سوالا جواب میده
مثلا خودم ، گهگاهی (هر ۱۰۰ سوال یه دونه) به بعضی سوالات جواب میدم، نه بخاطر اینکه بلدم ، بلکه وقتی به یه سوالی جواب میدم، خیلی بهتر اون مطلب را یاد میگیرم.
من کلی سوال پرسیدم که هنوز کسی جواب نداده. غصه شو هم ندارم چون اگه به جواب نرسم خودم جوابشو هر جور شده پیدا میکنم.
حالا منم به شوخی گفتم
ولی دیگه اگه قرار بود هر کسی بیاد جوابشو بگیره بره که دیگه این سایت پا نمیگرفت
اصل جامعه هم باید همین باشه که آدم خودخخواه نباشه و فقط به فکر خودش نباشه. وقتی داریم از یه چی استفاده میکنیم باید خودمونم به پیشرفتش کمک کنیم. باید کمک کنیم چون بقیه به کمک احتیاج دارن. نباید ببینیم چی به نفعمونه همون کار رو بکنیم

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳ - Riemann - 08 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ

اصلا فکرش رو هم نمیکردم ۱ سال بخونم بعدش این هفته آخر یه سری مشکلات بسیار حاد همین امروز صبح واسم پیش بیاد، از صبح تا الان نخوندم هیچ! فردا و پس فردا هم معلوم نیست حال و وضعم درست بشه یا نه! ولی من همیشه به خودم میگم فوقش میمیرم! از این بدتر هم مگه میشه؟ خب حالا که نمردیم پس بریم جلو ببینیم چی میشه!

خوش باشید.