زمان کنونی: ۲۰ خرداد ۱۴۰۳, ۰۶:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳

ارسال: #۶۶۱
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۳۹ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳
اها یافتمSmile
مرسی از مهتاب خانوم و سهیلا خانوم Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال: #۶۶۲
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
خب دوستان کنکوری این یه هفته اخر فقط امید بدید به خودتون و بقیه. مهم نیست کی چی خونده و کی چی نخونده و کی چقدر بیشتر خونده و این حرفا. اینا رو بریزید دور Smile

مهم اینه که از این مدت باقیمونده خوب استفاده کنید و افکار ناامید کننده به خودت اصلا راه ندید. شما به همون چیزی که می خواید میرسید. خصوصا دوستانی که یه کم سرجلسه ممکنه نگران باشن، از الان روی روحیه خودشون و تلقین خوب کار کنن Cool

موارد روز کنکور و شب قبلش هم ان شالله در زمان خودش گفته می شه.

خوب بخونید و بخورید و خوب بخوابید و فکرای خوب کنید. امسال سال موفقیت شماست ان شاللهAngel

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: alagh , ka arman , fulgent , bahar1369 , hosshah , neda_Network , Saoshiyant , Riemann , hnarghani , sand , kh.jafarzade , asiehmohammadian , zeitun , mehran666 , tayebe68 , Mänu , Engineer
ارسال: #۶۶۳
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۴۵ ب.ظ
دوستان عزیز ما را در یابید...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۶۶۴
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۴۶ ب.ظ
Re: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳
ممنون از شما که اینقدر انرژی مثبت میدین

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۶۶۵
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ ب.ظ
بچه ها خب جواب سوالای درسی من هم بدید دیگه!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
ارسال: #۶۶۶
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۰۶ ب.ظ
خانوم انرژی مثبت مرسی از انوژی مثبت شما
واسمون دعا کن دکتر

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۶۶۷
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ ب.ظ
(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۰۴ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  نرم افزار درصدیاب Smile

مگه آزمون چنتا سوال داره که درصد بیابیمBig Grin چرا درصد حساب میکنید؟؟؟ ضدحال میخوره به روحیتون از ما گفتنTongueTongueCoolCool

تمرکزCool
ارسال: #۶۶۸
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ ب.ظ
تخمین رتبه از کجا بیارم؟

به مصلحتم نبود
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال: #۶۶۹
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۱۷ ب.ظ
خدا وکیلی قبول دارین بعضیا اومدن تو مانشت فقط جواب بگیرن و به هیشکی کمک نکردن و جواب سوال ندادن؟؟؟
به نظرتون تنبیه این ها چی میتونه باشه؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: AEM4949
ارسال: #۶۷۰
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ ب.ظ
(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۷ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  خدا وکیلی قبول دارین بعضیا اومدن تو مانشت فقط جواب بگیرن و به هیشکی کمک نکردن و جواب سوال ندادن؟؟؟

تنبیه؟؟؟ هیچی...
هر کس یه سوال رو بلده جواب میده اینکه بعضی از سوال ها جواب داده نمیشن خب حتما کسی بلد نبوده! Shy
بهتره در مورد همدیگه اینطوری قضاوت نکنیم و توی این روزهای اخر به هم کمک کنیمSmile

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: msalehi1991 , Engineer
ارسال: #۶۷۱
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ ب.ظ
(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  تنبیه؟؟؟ هیچی...
هر کس یه سوال رو بلده جواب میده اینکه بعضی از سوال ها جواب داده نمیشن خب حتما کسی بلد نبوده! Shy
بهتره در مورد همدیگه اینطوری قضاوت نکنیم و توی این روزهای اخر به هم کمک کنیمSmile

حرف شما متین
بله حتما کمک میکنیم
ارسال: #۶۷۲
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۳ ب.ظ
(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۷ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  خدا وکیلی قبول دارین بعضیا اومدن تو مانشت فقط جواب بگیرن و به هیشکی کمک نکردن و جواب سوال ندادن؟؟؟
جایی کسی قولی نداده بوده که اگه اومد تو مانشت ، حتما باید کمک کنه.
یکی میاد اینجا یه چیزی یاد میگیره و میره و نوش جونش
یکی هم میاد اینجا و به خاطر هر چی که میشه اسمشو گذاشت (وجدان، وظیفه، زکات علم، بهتر یاد گرفتن و یاد دادن و ... ) به سوالا جواب میده
مثلا خودم ، گهگاهی (هر ۱۰۰ سوال یه دونه) به بعضی سوالات جواب میدم، نه بخاطر اینکه بلدم ، بلکه وقتی به یه سوالی جواب میدم، خیلی بهتر اون مطلب را یاد میگیرم.
من کلی سوال پرسیدم که هنوز کسی جواب نداده. غصه شو هم ندارم چون اگه به جواب نرسم خودم جوابشو هر جور شده پیدا میکنم.

New LifeHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , sand , izadan11 , asiehmohammadian , neda_Network , tayebe68
ارسال: #۶۷۳
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۶ ب.ظ
از عاشقیم در همین حد بگم که کلی روی تاپیک گروه درسی دی ماه بودمو از خودم میپرسیدم مگه بچه ها چیکار کردن که این هفته آخری تاپیک رو بستن ؟
صفحات رو رد میکردم میگفتم آی چقد حرفاشون تکراریه : ))
ــــــــ
خلاصه اینکه من از وقتی سوالای سیستم عامل سال ۹۱ رو دیدم امید به زندگیم به صفر رسیده ، الان ۵تا کتاب سیستم عامل کنارمه و تقریبا تو سر خودم میزنم : ))
آقای پدر هم خب زده شبکه بوشهر و آهنگ بندری،، دیگه فک کنید تست زدن با آهنگ بندری چه شود :دی

شرایط بسیار سخت می باشد ، بسیاااااار :دی

فقط لطفا بخوانید و اسراف نکنید ! بذارید ماهم بهتون برسیم :دی

موفق باشین

لطفا لبخند بزنید !
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , sand , neda_Network , deadly_s2 , virtual girl
ارسال: #۶۷۴
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۷ ب.ظ
(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۳ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  جایی کسی قولی نداده بوده که اگه اومد تو مانشت ، حتما باید کمک کنه.
یکی میاد اینجا یه چیزی یاد میگیره و میره و نوش جونش
یکی هم میاد اینجا و به خاطر هر چی که میشه اسمشو گذاشت (وجدان، وظیفه، زکات علم، بهتر یاد گرفتن و یاد دادن و ... ) به سوالا جواب میده
مثلا خودم ، گهگاهی (هر ۱۰۰ سوال یه دونه) به بعضی سوالات جواب میدم، نه بخاطر اینکه بلدم ، بلکه وقتی به یه سوالی جواب میدم، خیلی بهتر اون مطلب را یاد میگیرم.
من کلی سوال پرسیدم که هنوز کسی جواب نداده. غصه شو هم ندارم چون اگه به جواب نرسم خودم جوابشو هر جور شده پیدا میکنم.
حالا منم به شوخی گفتم
ولی دیگه اگه قرار بود هر کسی بیاد جوابشو بگیره بره که دیگه این سایت پا نمیگرفت
اصل جامعه هم باید همین باشه که آدم خودخخواه نباشه و فقط به فکر خودش نباشه. وقتی داریم از یه چی استفاده میکنیم باید خودمونم به پیشرفتش کمک کنیم. باید کمک کنیم چون بقیه به کمک احتیاج دارن. نباید ببینیم چی به نفعمونه همون کار رو بکنیم
ارسال: #۶۷۵
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۳ ب.ظ، توسط Riemann.)
اصلا فکرش رو هم نمیکردم ۱ سال بخونم بعدش این هفته آخر یه سری مشکلات بسیار حاد همین امروز صبح واسم پیش بیاد، از صبح تا الان نخوندم هیچ! فردا و پس فردا هم معلوم نیست حال و وضعم درست بشه یا نه! ولی من همیشه به خودم میگم فوقش میمیرم! از این بدتر هم مگه میشه؟ خب حالا که نمردیم پس بریم جلو ببینیم چی میشه!

خوش باشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , soheila2012 , H3NGAM3H , neda_Network , alagh , Mänu

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۳۱۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۲۰۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۴۴۱ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۵,۶۳۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۶,۰۸۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۱۷۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۲,۹۰۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۶,۹۰۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۸۹۷ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close