تالار گفتمان مانشت
بررسی سوالات طراحی الگوریتم تخصصی هوش مصنوعی- کامپیوتر ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
RE: بررسی سوالات طراحی الگوریتم تخصصی هوش مصنوعی- کامپیوتر ۹۳ - mehrdad4all - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ب.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۶ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ ب.ظ)mehrdad4all نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۱ ب.ظ)mrdudu نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۳ ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  توی سوالات الگوریتم این چن تا سوال رو کسی نظری داره ؟؟

- سوالی که جریمه داشت هر کاری
من خودم اون رو زدم که ti-td داشت :-؟ :-اس

من این سوال رو دیدم تعجب کردم چرا سیستم عامل دادن :ی

این سوال همون الگوریتم های زمانبدی ریال تایم بود :یییییی

اگر اشتباه نکنم باید لکستی تایم رو به دست می اوردیم به ترتیب اونی که کوچیکتر رو انجام میدادیم

td-ti

ti زمان پردازش

td زمانی که باید تموم بشه

من واسه این سوال نزدیک ده تا نمونه تست کردم و برای همشون حداقل دوتا مثال نقض آوردم. ۹۹درصد گزینه ۴ میشه. پارسه هم گزینه ۴ رو زدم.

گزینه ۴ هیچکدامه؟

آره، گزینه ۴ هیچکدامه.

بررسی سوالات طراحی الگوریتم تخصصی هوش مصنوعی- کامپیوتر ۹۳ - sepehr . kh - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۰۸ ب.ظ

بچها بنظر شما، سوال ۱۱۵ گزینه ۳ نمیشه؟؟

بررسی سوالات طراحی الگوریتم تخصصی هوش مصنوعی- کامپیوتر ۹۳ - sepehr . kh - 03 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۵۲ ب.ظ

بچها خواهشا بررسی کنید!
بنظر شما سوال۱۱۵، گزینه ۳ صحیح نمی باشد؟؟
خب بعد هیچکدام به چه معنی؟؟

RE: بررسی سوالات طراحی الگوریتم تخصصی هوش مصنوعی- کامپیوتر ۹۳ - mehrdad4all - 05 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ق.ظ

(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۵۲ ب.ظ)sepehr . kh نوشته شده توسط:  بچها خواهشا بررسی کنید!
بنظر شما سوال۱۱۵، گزینه ۳ صحیح نمی باشد؟؟
خب بعد هیچکدام به چه معنی؟؟

یعنی هیچ کدام برتری قطعی نسبت به بقیع گزینه ها نداره و برای نقض برتری هرکدوم میشه یه مثال آورد(البته من که اینجوری حل کردم سر امتحان)

بررسی سوالات طراحی الگوریتم تخصصی هوش مصنوعی- کامپیوتر ۹۳ - sepehr . kh - 10 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۴۸ ق.ظ

سلام،خیلی بهمم، بم حق میدید؟؟
من هوش مصنوعی را فول بودم.هر۶تاسوالا با قاطعیت زدم،به غیر سوال آخر بقیه درستند!(یعنی ۷۷/۷۷ %)
طراحی الگوریتمم بر اساس استدلال خودم که بنظرم درس بود،
۱۱۰) o(v+e)
۱۱۱)گزینه ۴
۱۱۲)قطر گراف حداکثر ۲ (دیگ مثال نقض واضحتر از درخت مورب با ۴ راس!!! )
۱۱۳)گزینه ۳
۱۱۴)گزینه ۲
۱۱۵)گزینه ۳
!!!!!!
حالا خداوکیلی بگید تقصیر من با این همه خوندن چی هست، که فکر طراحا نخوندم!!!!!!!!!!
با این که استدلال هایم بنظر خودم کاملا درست بودند و کلی وقت گذاشتم، همه جواب های طراحی الگوریتم اشتباه و گند زد به درس هوشم...
بخداااااا من فوووول بووووودم. اما ....
این سوالا همه ۵۰،۵۰اند.چه وضع سوالای طراحی الگوریتم،که هرسال تکرارم میشه!!!
به چه کسی درد دلما بگم؟؟؟