تالار گفتمان مانشت
انتخاب رشته با ۱۷۸ نرم - نسخه‌ی قابل چاپ

انتخاب رشته با ۱۷۸ نرم - َasal - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۲۰ ق.ظ

سلام دوستان
به نظرتون با ۱۷۸ نرم روزانه کجا رو میرسونم؟
شبانه چطور؟

انتخاب رشته با ۱۷۸ نرم - hiva-2014 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۳۴ ب.ظ

سلام - من هم رتبه ۱۷۰ نرم آوردم . تو لیستی که از پارسه گرفتم پارسال با این رتبه ها روزانه دانشگاه اصفهان و مشهد و شبانه تهران رو آوردن . البته امسال فرق کرده . چون ضریب درسای تخصصی ۴ شده تعداد افرادی که رتبه زیر ۱۷۰ آوردن و نمیخوان بیان نرم افزار کم شده چون اونا رتبه هوش خوبی نیاوردن به دلیل اینکه نتونستن تخصصی هوش رو با ضریب ۴ بزنن . حالا در کل فکر نکنم شبانه تهران رو بیاریم ولی شاید روزانه اصفهان یا مشهد و شیراز رو بیاریم

RE: انتخاب رشته با ۱۷۸ نرم - misagh01 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۲۲ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۳۴ ب.ظ)hiva-2014 نوشته شده توسط:  سلام - من هم رتبه ۱۷۰ نرم آوردم . تو لیستی که از پارسه گرفتم پارسال با این رتبه ها روزانه دانشگاه اصفهان و مشهد و شبانه تهران رو آوردن . البته امسال فرق کرده . چون ضریب درسای تخصصی ۴ شده تعداد افرادی که رتبه زیر ۱۷۰ آوردن و نمیخوان بیان نرم افزار کم شده چون اونا رتبه هوش خوبی نیاوردن به دلیل اینکه نتونستن تخصصی هوش رو با ضریب ۴ بزنن . حالا در کل فکر نکنم شبانه تهران رو بیاریم ولی شاید روزانه اصفهان یا مشهد و شیراز رو بیاریم

سلام دوست عزیز Smile، اگه میتونید اون لیستی که فرمودید رو به اشتراک بگذارید یا بفرمایید چطوری میشه تهیه اش کرد.Big Grin

RE: انتخاب رشته با ۱۷۸ نرم - hiva-2014 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۲۲ ب.ظ)misagh01 نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۳۴ ب.ظ)hiva-2014 نوشته شده توسط:  سلام - من هم رتبه ۱۷۰ نرم آوردم . تو لیستی که از پارسه گرفتم پارسال با این رتبه ها روزانه دانشگاه اصفهان و مشهد و شبانه تهران رو آوردن . البته امسال فرق کرده . چون ضریب درسای تخصصی ۴ شده تعداد افرادی که رتبه زیر ۱۷۰ آوردن و نمیخوان بیان نرم افزار کم شده چون اونا رتبه هوش خوبی نیاوردن به دلیل اینکه نتونستن تخصصی هوش رو با ضریب ۴ بزنن . حالا در کل فکر نکنم شبانه تهران رو بیاریم ولی شاید روزانه اصفهان یا مشهد و شیراز رو بیاریم

سلام دوست عزیز Smile، اگه میتونید اون لیستی که فرمودید رو به اشتراک بگذارید یا بفرمایید چطوری میشه تهیه اش کرد.Big Grin

سلام - فایل رو پیوست کردم

انتخاب رشته با ۱۷۸ نرم - PanizIr - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۲۹ ب.ظ

سلام بچه ها
منم رتبه ۱۲۶ نرم افزارو اوردم. طبق لیستی که اینجا هست روزانه تهران پارسال یکی قبول شده. اما تو لیستی که تو خود مانشت بود پارسال یکی با رتبه ۱۰۹ رفته علم و صنعت.
کسی میدونه احتمال اینکه کجا قبول بشم هست؟
و اینکه ظرفیت ها اضافه شدن نسبت به پارسال یا نه؟

انتخاب رشته با ۱۷۸ نرم - Amoojan - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۳۲ ب.ظ

این کارنامه مشخص نکرده کسایی رو که با سهمیه شاگرد اولی رفتن...

RE: انتخاب رشته با ۱۷۸ نرم - hiva-2014 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۳۴ ب.ظ

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۳۲ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  این کارنامه مشخص نکرده کسایی رو که با سهمیه شاگرد اولی رفتن...

تو این لیست که گذاشتم اونایی که با سهمیه رفتن رو تو قسمت سهمیه نوشته ولی مشخص نکرده که نوع سهمیه چی بوده. اونایی هم که بدون سهمیه رفتن نوشته "آزاد"

RE: انتخاب رشته با ۱۷۸ نرم - Amoojan - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۳۷ ب.ظ

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۳۴ ب.ظ)hiva-2014 نوشته شده توسط:  تو این لیست که گذاشتم اونایی که با سهمیه رفتن رو تو قسمت سهمیه نوشته ولی مشخص نکرده که نوع سهمیه چی بوده. اونایی هم که بدون سهمیه رفتن نوشته "آزاد"

حالا من درست بررسی نکردم ولی دیدم کسایی رو که با رتبه های ۴۰۰ ۵۰۰ رفتن دانشگاه های تهران ولی ننوشته سهمیه...
این لیستتون رو با لیست مانشت ترکیب کنید آمار بهتری دستتون میاد.
موفق باشید.

قبولی ارشد نرم افزار دانشگاه اصفهان - hiva-2014 - 06 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۳۴ ب.ظ

سلام دوستان . من نرم افزار دانشگاه اصفهان قبول شدم . لطفا اگه کسی در مورد این دانشگاه و هیئت علمی اون چیزی میدونه بگه .در مورد ثبت نام اینترنتی هم کسی میدونه منظورشون از رسید پستی تاییدیه تحصیلی مقطع کارشناسی چیه ؟