زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

PanizIr
(قله مانشت رو فتح کرده)
قله مانشت رو فتح کرده

تاریخ ثبت نام: ۱۳ بهمن ۱۳۹۱
تاریخ تولد: مخفی (۳۲ ساله)
زمان محلی: ۱۹ April 2024 , 08:59 PM
وضعیت: آفلاین

مقبولیت: ۲۷/۳+
۲۱
۲

اطلاعات انجمن PanizIr
آخرین بازدید: ۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۳۸ ق.ظ
کل ارسال‌ها: ۷۹ (۰/۰۲ ارسال در روز | ۰/۰۲ درصد از کل ارسال‌ها)
(یافتن تمامی موضوع‌هایافتن تمامی ارسال‌ها - )
مدت زمان آنلاین بودن: ۱ روز, ۳ ساعت, ۳۷ دقیقه, ۵۱ ثانیه
اعتبار: ۰ [جزییات]

اطلاعات تماسِ PanizIr
وب‌ سایت:
ایمیل: ارسال یک ایمیل به PanizIr.
پیام خصوصی: ارسال یک پیام خصوصی به PanizIr.
شماره‌ی ICQ:
شناسه‌ی AIM:
شناسه‌ی Yahoo:
شناسه‌ی MSN:
اطلاعات اضافی درباره‌ی PanizIr
مکان زندگی شما: تهران
رتبه کنکور ارشد؟:
دانشگاه کارشناسی:
وضعیت: دانشجوی کارشناسی ارشد
دانشگاه کارشناسی ارشد:
دانشگاه دکتری:
گرایش: مهندسی نرم‌افزار
لینک مصاحبه با مانشت:

نظرهای کاربران
 خانه سبز (۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ در ۰۷:۴۷ ب.ظ)
سلام لطفا فایل قبولی های پارسه رو بفرستین ممنون
 eli-77 (24 اردیبهشت ۱۳۹۳ در ۰۱:۴۱ ق.ظ)
فرستادم برات
 mirmahdi (28 شهریور ۱۳۹۲ در ۰۹:۲۷ ب.ظ)
متاسفانه موضوع بسته شده است!
 Jooybari (20 تیر ۱۳۹۲ در ۰۱:۳۳ ق.ظ)
سلام. توی انجمن درمورد خوندن کتابهای مرجع بحث شده. میتونید به لینک زیر مراجعه کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

برای مطالعه منابع کنکور هم بد نیست مصاحبه های دانشجوهارو بخونید که از چه منابعی استفاده کردن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشید.
 k_111 (19 تیر ۱۳۹۲ در ۰۲:۲۷ ق.ظ)
شما از همین الان داری جو نا امیدی و نتونستن به خودت میدی
شروع کن به خوندن درسهائی که مطمئنی می خواهی امتحان بدی
تا مهر جو میاد دستت و سرعت خوندنت رو می بینی بعد تصمیم گیری کن بقیه رو می خواهی حذف کنی یا بخونی
 Breeze (18 تیر ۱۳۹۲ در ۰۹:۴۷ ب.ظ)
با سلام ..
آقا فرداد زحمت پاسخ به سؤالاتتون رو کشیده بودند و متاسفانه تاپیک هم بسته شده تا توضیح اضافه ای داده بشه . هر سؤالی دارید به صورت پیام خصوصی بفرمایید من هر کجا که بتونم چشم حتما پاسخ خواهم داد
موفق باشید دوست عزیزم
 irisadaf (17 تیر ۱۳۹۲ در ۱۱:۰۲ ق.ظ)
PanizIr,
مدار ۲ نیست، اما مشکل اینه که سرفصلهای مدار ۱ خیلی زیاده و معمولا دانشگاهها مقداری از اون را تو مدار ۲ درس میدن...
حذف ریاضی مهندسی و یا یک درس از ریاضیات معمولا طبیعیه اما حذف کامپایلر جالب نیست، بهتره خودتون بخونین درس ساده ایه البته به شرط تمرین
 Masoud05 (16 تیر ۱۳۹۲ در ۱۱:۵۶ ب.ظ)
سلام. مدار ۲ نیاز نیست . بنظرم میتونی ۱ درس رو راحت حذف کنی . ببین کتاب مرجع بدرد رفع اشکال میخوره . بنظرم برو سراغ کتابهای تست ، هر جا نیاز شد برو سراغ کتاب مرجع .برای کتاب تست و روش تست زدن تو مصاحبه ام کامل توضیح دادم . موفق باشید Smile
 fox (16 تیر ۱۳۹۲ در ۰۷:۱۳ ب.ظ)
درود،
من رشته‌م مهندسی نرم‌افزار هستش و اطلاعاتِ دقیق در مورد این رشته ندارم. اما در موردِ سئوالاتِ دیگه‌ای که پرسیده بودید، به نظرِ من کامپایلر درس آنچنان سختی نیست که بخاید ازش بگذرید. امسال خیلی‌ها این کار رو کردند و ضرر بزرگی کردند. چون برخلافِ روالِ سالهای قبل، اینبار به گمانم پنج یا شش سئوال از این درس اومده بود و سئوالات هم آسون بودند. من پیشنهاد میکنم کتابِ دکتر وحید رافع و حمید مقسمی رو بخونید که خیلی در این مورد کتاب خوبی هستش و من ازش راضی هستم. در مورد کتابهای مرجع هم خوندنِ کتابِ مرجع برای همه‌ی درسا به نظر من کار درستی نیست. مثلا برای درسهایی مثلِ معماری، مدار، پایگاه کتابهای کنکوری خوبی منتشر شده که میشه ازشون استفاده کرد و به نتیجه خوب رسید. بعضی از درسا رو هم از روی منبع بخونید نتیجه‌ی بهتری میگرید مثل نظریه، طراحی الگوریتم و ساختمان داده.
به هر حال، من امروز یا فردا، اون تاپیکی که راه انداختم رو تکمیل میکنم و شما میتونید نظر من (که البته ادعایی برای درستی کاملشون ندارم) در مورد بقیه درسا و کتابا رو اونجا بخونید.
پیروز باشید و سربلند.
 Fardad-A (15 تیر ۱۳۹۲ در ۰۸:۵۵ ق.ظ)
سلام. دقت نکردین که چی گفتم.
سوال باید همانجا مطرح بشه ولی سیاست ما در مانشت این هست که یک سوال و جواب برای بقیه هم در آینده مفید باشد . فکر کنید صد نفر تاپیک بزنن و عنوانش را بگذارند درخواست راهنمایی.آیا میشود کسی جواب سوالی که شاید بیست بار پرسیده میشه را در بین آنها پیدا کند . وقت زیادی میخواد.
اینه که عنوان تاپیک باید گویای محتوای سوال باشه. کسانیکه با این نگاه طرح سوال میکنن بهتر جواب میگیرند .در همانجا تعداد زیادی از اعضاء سوال کرده اند و جواب داده شده.
اگر همچنان توضیحاتم روشن نیست قوانین مانشت را مطالعه کنید ابهامتون رفع میشه.

You can't send a comment to this user because your usergroup can't send comments.

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close