تالار گفتمان مانشت
معرفی کلی نرم افزار علم و صنعت (اساتید و خوابگاه و ....) - نسخه‌ی قابل چاپ

معرفی کلی نرم افزار علم و صنعت (اساتید و خوابگاه و ....) - Riemann - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۱۷ ب.ظ

این گوی و این میدونBig Grin

معرفی کلی نرم افزار علم و صنعت (اساتید و خوابگاه و ....) - PanizIr - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۳۲ ب.ظ

اول یکی بگه تا چه رتبه ای احتمالن آدم قبول میشه؟
و اینکه ظرفیتا نسبت به پارسال بیشتر شده یا نه؟

معرفی کلی نرم افزار علم و صنعت (اساتید و خوابگاه و ....) - Morris - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۰ ب.ظ

این که می گن علم و صنعت خیلی سخت می گیرن صحت داره ؟

معرفی کلی نرم افزار علم و صنعت (اساتید و خوابگاه و ....) - eli-77 - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۱ ق.ظ

کسی می دونه پارسال اخرین نفر قبولی رتبش چند بوده؟؟
تا ۱۴۰ رو می دونم
از یکی شنیدم تا ۱۸۰ هم قبول شدن روزانه
اطلاعاتی دارید؟؟؟؟

معرفی کلی نرم افزار علم و صنعت (اساتید و خوابگاه و ....) - PanizIr - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ق.ظ

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۱ ق.ظ)eli-77 نوشته شده توسط:  کسی می دونه پارسال اخرین نفر قبولی رتبش چند بوده؟؟
تا ۱۴۰ رو می دونم
اطلاعاتی دارید؟؟؟؟
واقعا ۱۴۰ بوده؟ یعنی ۱۴۰ روزانه قبول شده؟!

معرفی کلی نرم افزار علم و صنعت (اساتید و خوابگاه و ....) - eli-77 - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ ق.ظ

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ق.ظ)PanizIr نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۱ ق.ظ)eli-77 نوشته شده توسط:  کسی می دونه پارسال اخرین نفر قبولی رتبش چند بوده؟؟
تا ۱۴۰ رو می دونم
اطلاعاتی دارید؟؟؟؟
واقعا ۱۴۰ بوده؟ یعنی ۱۴۰ روزانه قبول شده؟!
اره بابا پارسال تو لیست قبولی های پارسه بود
۱۶۶ روزانه شهید بهشتی
۱۷۴ خواجه نصیر
۱۴۰ و ۱۳۹ علم و صنعت روزانه

معرفی کلی نرم افزار علم و صنعت (اساتید و خوابگاه و ....) - PanizIr - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۳ ق.ظ

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ ق.ظ)eli-77 نوشته شده توسط:  اره بابا پارسال تو لیست قبولی های پارسه بود
۱۶۶ روزانه شهید بهشتی
۱۷۴ خواجه نصیر

لیست پارسه رو دارین؟
از کجا میشه گیراورد؟

معرفی کلی نرم افزار علم و صنعت (اساتید و خوابگاه و ....) - eli-77 - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۴ ق.ظ

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۳ ق.ظ)PanizIr نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ ق.ظ)eli-77 نوشته شده توسط:  اره بابا پارسال تو لیست قبولی های پارسه بود
۱۶۶ روزانه شهید بهشتی
۱۷۴ خواجه نصیر

لیست پارسه رو دارین؟
از کجا میشه گیراورد؟

میلت رو بهم پیغام کن بدم

RE: معرفی کلی نرم افزار علم و صنعت (اساتید و خوابگاه و ....) - Morris - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۰۷ ق.ظ

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۴ ق.ظ)eli-77 نوشته شده توسط:  میلت رو بهم پیغام کن بدم

در صورت امکان به صورت عمومی قرار دهید تا بقیه نیز استفاده کنند.

معرفی کلی نرم افزار علم و صنعت (اساتید و خوابگاه و ....) - reza6966 - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۲۸ ب.ظ

من چیزی راجب خوابگاه دانشگاه نمیدونم اما این رو توی دفترچه دیدم

دانشگاه علم و صنعت ایران:
این دانشگاه فاقد هرگونه امکانات خوابگاهی برای خواهران و نیز فاقد خوابگاه متأهلی برای دانشجویان دوره روزانه بوده و فاقد هرگونه خوابگاه برای کلیه دانشجویان دوره نوبت دوم می باشد . ضمنا
واحد نور این دانشگاه فاقد هرگونه تسهیلات رفاهی و خوابگاهی است.

RE: معرفی کلی نرم افزار علم و صنعت (اساتید و خوابگاه و ....) - مریم ۷۰ - ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۵۱ ب.ظ

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۲۸ ب.ظ)reza6966 نوشته شده توسط:  من چیزی راجب خوابگاه دانشگاه نمیدونم اما این رو توی دفترچه دیدم

این دانشگاه فاقد هرگونه امکانات خوابگاهی برای خواهران و نیز فاقد خوابگاه متأهلی برای دانشجویان دوره روزانه بوده و فاقد هرگونه خوابگاه برای کلیه دانشجویان دوره نوبت دوم می باشد . ضمنا

اره. اما توی همین مانشت یه جا گفته بودن: تو دفترچه سالهای گذشته هم این رو نوشته اما،خوابگاه دادن . Huh
حالا موندم چکار کنم.
کسی اطلاع دقیق داره ممنون میشم بگه

RE: معرفی کلی نرم افزار علم و صنعت (اساتید و خوابگاه و ....) - maryam.zs69@yahoo.com - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۸ ب.ظ

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۴ ق.ظ)eli-77 نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۳ ق.ظ)PanizIr نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ ق.ظ)eli-77 نوشته شده توسط:  اره بابا پارسال تو لیست قبولی های پارسه بود
۱۶۶ روزانه شهید بهشتی
۱۷۴ خواجه نصیر

لیست پارسه رو دارین؟
از کجا میشه گیراورد؟

میلت رو بهم پیغام کن بدم

میشه واسه منم بفرسید ؟

معرفی کلی نرم افزار علم و صنعت (اساتید و خوابگاه و ....) - PanizIr - 25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۵ ق.ظ

دوستان این فایل یکی از بچه ها چند روز پیش تو مانشت گذاشته بود.من چک کردم همون بود.یه فایل از سایت همپاست. لینکو یادم نمیاد اما تو یه پست تخمین قبولی بود فک کنم.

ویرایش: پیداش کردم. این لینکشه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

معرفی کلی نرم افزار علم و صنعت (اساتید و خوابگاه و ....) - mehrnoosh423 - 27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۲ ب.ظ

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۵۱ ب.ظ)مریم ۷۰ نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۲۸ ب.ظ)reza6966 نوشته شده توسط:  من چیزی راجب خوابگاه دانشگاه نمیدونم اما این رو توی دفترچه دیدم

اره. اما توی همین مانشت یه جا گفته بودن: تو دفترچه سالهای گذشته هم این رو نوشته اما،خوابگاه دادن . Huh
حالا موندم چکار کنم.
کسی اطلاع دقیق داره ممنون میشم بگه
من راجع به خوابگاه خواهران علم و صنعت اطلاعات گذاشتم اینجا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.