تالار گفتمان مانشت
اگهی استخدام بانک سپه در کل کشور - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶
اگهی استخدام بانک سپه در کل کشور - Morris - 11 تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۲ ب.ظ

دو سال پیش، مخابرات آزمون استخدامی گذاشت و از کل کشور ثبت نام کردند و قیمتش ۲۵۰۰۰ تومان بود. آنقدر شرکت کردند که پایگاه داده نرم افزارشون دچار مشکل شد و مجبور شدند نرم افزارو دستکاری کنند. تو قسمت سوالات مردم، پرسیده شده بود چرا آنقدر گرون ؟ جواب داده بودن چون خیلی جاهای دیگه مثل تامین اجتماعی هم گرون ثبت نام کرده (واقعا از این جوابی که دادند و اون منطق ناب پشت حرف این برادر گرامی ساعت ها مدهوش بودم Big Grin ).
من اون موقع تقریبا آماده بودم. سوالاشم ساده بود ولی حتی تو آزمون ورودی قبول نشدم. گفتم خوب دست بالای دست بسیار است. بعد که پیگیری کردم دیدم یکی از همسایه های قدیمی ما که تو سن ۲۵ سالگی تازه کاردانی کامپیوترشو تو علمی کاربردی شروع کرده بود قبول شده ! در مورد این دوستمون بگم که اگه دو تا کسر به این آدم بدید و بخواید با هم جمع کنه، مقادیر مخرجو با هم و مقادیر صورتو با هم جمع می کنه !

حالا چرا این آدم قبول شد، برای اینکه اولا پدرش پسر عموی مدیر عامل بود و دوما چند سالی بود که کارمند قرارداری محابرات بود. چرا این آزمونو برگذار می کنن، برای اینکه کارمندای قراردادیو رسمی کنن. چرا اعلام عمومی انجام می دن، چون حقوق یک سال همین تازه استخدامی ها در بیاد.

البته تو شهرای بزرگ مثل تهران شرایط کمی متفاوته ولی بدون شک تو شهرای کوچیک پارتی بازیه به طوری که خود پارتی ها هم دسته بندی می شن.

واقعا یاد این جمله می افتم که می گه : "از آب گل آلود ماهی می گیرند".

اگهی استخدام بانک سپه در کل کشور - ho3ein.59 - 11 تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۰۵ ب.ظ

پس نتیجه میگیریم بانک رو بیخیال شیم بشینیم درسمونو بخونیم .....

اگهی استخدام بانک سپه در کل کشور - خانه سبز - ۱۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۹ ب.ظ

بانک سپه بانکی هست که تا همین اواخر در شرف ور شکستگی بوده و هست

RE: اگهی استخدام بانک سپه در کل کشور - nahid_it - 11 تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۱ ب.ظ

(۱۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۶ ب.ظ)helena نوشته شده توسط:  میگم جایی نیست نمونه سوال رایگان گذاشته باشه ؟!!!!
هم جا پولیه!!!

به آدرس زیر یه سر بزنی خالی از لطف نیس

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشی

RE: اگهی استخدام بانک سپه در کل کشور - helena - 12 تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۸ ق.ظ

(۱۱ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۱ ب.ظ)nahid_it نوشته شده توسط:  
(11 تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۶ ب.ظ)helena نوشته شده توسط:  میگم جایی نیست نمونه سوال رایگان گذاشته باشه ؟!!!!
هم جا پولیه!!!

به آدرس زیر یه سر بزنی خالی از لطف نیس

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشی

خیلی ممنونShy

اگهی استخدام بانک سپه در کل کشور - S_Mehrjoyan - 12 تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۴ ق.ظ

من با حرف دوستان تقریبا موافقم
ولی من خودم شاید ۶ یا ۷ آزمون استخدامی دادم، بعضی هاش رو در حد عالی زدم و میگفتم حتما من اینجا قبول میشم، ولی نشد
اما بلاخره آزمون ۷ام توی یه اداره خوب قبول شدم و الان هم شکر خدا مشغولم، هم ادامه تحصیل میدم (دانشگاه اراک) و هم کار میکنم، به نظر من کار با درس هم منافاتی نداره، شرکت کنین، امیدتون به خدا باشه و پشتکار داشته باشین

اگهی استخدام بانک سپه در کل کشور - n a z a n i n - 12 تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ب.ظ

(۱۲ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۴ ق.ظ)S_Mehrjoyan نوشته شده توسط:  من با حرف دوستان تقریبا موافقم
ولی من خودم شاید ۶ یا ۷ آزمون استخدامی دادم، بعضی هاش رو در حد عالی زدم و میگفتم حتما من اینجا قبول میشم، ولی نشد
اما بلاخره آزمون ۷ام توی یه اداره خوب قبول شدم و الان هم شکر خدا مشغولم، هم ادامه تحصیل میدم (دانشگاه اراک) و هم کار میکنم، به نظر من کار با درس هم منافاتی نداره، شرکت کنین، امیدتون به خدا باشه و پشتکار داشته باشین

دوست عزیز کار نشد نداره ولی فک میکنی چند نفر میتونن شرایط شما رو داشته باشن و مشغول به کار بشن با وجود ((بند پ ))البته منظورم به شما نیست سو تفاهم نشه ولی اصلآ به این راحتیام نیست که شما میگی .

اگهی استخدام بانک سپه در کل کشور - shahryar711 - 12 تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۶ ب.ظ

اقا مثلا یک مهندس نرم افزار در بانک استخدام بشه چه کارهایی تو بانک می کنه یعنی آیا مثلا کارهای کامپیوتری انجام می ده یا کارمند می شه؟

RE: اگهی استخدام بانک سپه در کل کشور - Morris - 12 تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۵۴ ب.ظ

(۱۲ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۶ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  اقا مثلا یک مهندس نرم افزار در بانک استخدام بشه چه کارهایی تو بانک می کنه یعنی آیا مثلا کارهای کامپیوتری انجام می ده یا کارمند می شه؟

معمولا کاری انجام می دید که مرتبط با سمت شما باشه (یعنی همون اسمی که باهاش استخدام شدید) ولی ممکنه هر کار اداری دیگه ای از شما بخوان و کلا چون در ادارات کاری انجام نمی شه و هیچ سمتی به تخصص و دانش احتیاج نداره و با اطلاعات عمومی هم می شه اونارو انجام داد معمولا این موضوع نگرانی نیست.

اگهی استخدام بانک سپه در کل کشور - sara_omd - 12 تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۱۱ ب.ظ

مرسی از همتون که این اطلاعات رو در اختیار ما میزارین

اگهی استخدام بانک سپه در کل کشور - ۱آسمان - ۱۲ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۰ ب.ظ

سلام
ریاضی وامار ومعارف ومبانی مدیریت چی بخونیم؟؟

اگهی استخدام بانک سپه در کل کشور - frr - 12 تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۳ ب.ظ

بی خیال

اگهی استخدام بانک سپه در کل کشور - sanahin - 13 تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۱ ق.ظ

من میخوام چند تا کتابی که تو استخدام زدنو اول بخونم تا ۱۷ مرداد. بعد اون برم سراغ کتابای کنکوری که تو استخدام نیس. مثل نرم افزار و هوش و اینا. اما میترسم هم از کنکور بمونم هم از استخدام. نظر دوستان چیه؟

اگهی استخدام بانک سپه در کل کشور - Brueder - 13 تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۶ ق.ظ

کسانی استخدام شدن میتونن بهمون بگن که چه کتاب هایی رو خوندن؟
منظورم کتاب های خاص استخدامی که سوالات و مطالب مربوط رو داره، لطفا انتشارات و ... رو معرفی کنید.

RE: اگهی استخدام بانک سپه در کل کشور - morweb - 13 تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۱۰ ق.ظ

اطلاعات عمومی قوی باید داشته باشید. مثلا ادبیات و معارف کاردانی ب کارشناسی و زبان هم همین طور. بقیه سوالات در حد کنکور ارشد بخونید می تونید جواب بدید