تالار گفتمان مانشت
کسی بلده مشتق چهارم این تابع چطور شد اینطور شد؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

کسی بلده مشتق چهارم این تابع چطور شد اینطور شد؟ - fimen - 10 مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ

سلام استاد گرامی که میخوایین لطف کنین جواب بدینBig Grin
عکسشو پیوست کردم اینجا نوشتنش ....!!

RE: کسی بلده مشتق چهارم این تابع چطور شد اینطور شد؟ - Riemann - 11 مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۲۶ ب.ظ

[tex]\frac{2}{1\: \: 2x}[/tex]
[tex]\frac{-2}{(1\: \: 2x)^2}[/tex]
بعدیش هم به همین ترتیر مشتق میگیرید ...

RE: کسی بلده مشتق چهارم این تابع چطور شد اینطور شد؟ - vesta - 11 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ب.ظ

بلد نبودم فرمول بنویسم عکسش رو گذاشتم، فرمول قبل درسته فقط یه عددش رو تو مرحله دوم اشتباهی گذاشتن

کسی بلده مشتق چهارم این تابع چطور شد اینطور شد؟ - ali17 - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۴ ق.ظ

من که نفهمیدم چی می گید.از فرمول نویس آنلاین استفاده کنید.یکم ترو تمیز تر بنویسید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کسی بلده مشتق چهارم این تابع چطور شد اینطور شد؟ - ali17 - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۱ ق.ظ

پاسخ شما غلط هست. از فرمول های کلی استفاده نفرمایید.
اگه اشتباه نکرده باشم،جواب کامل این میشه به احتمال زیاد :
[tex]y''''=\frac{2^4(1-x)}{(1+2x)^4}[/tex]

RE: کسی بلده مشتق چهارم این تابع چطور شد اینطور شد؟ - aida! - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۲۹ ق.ظ

درست بوده

کسی بلده مشتق چهارم این تابع چطور شد اینطور شد؟ - ali17 - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۴۶ ق.ظ

ممنون.فکر کنم من اشتباه کردم بذارید دوباره بررسی کنم.

آره من یه جا اشتباه کردم چون عجله ای رفتم.پس پاسخ صحیح همین میشه که شما گفتید.راستی دوستان روی picofile بذارید که سرعت بارگذاری عکس ها بهتره:
[تصویر:  360521_moshtagh_4.jpg]
ضمنا دفعه ی بعد با فرمول نویس آنلاین کار کنید بعدش اون پایین عکس رو نشون میده روش راست کلیک کنید copy image location و بعدش آدرس عکس رو در تگ img بذارید بهتره.
بازم ممنون.