زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کسی بلده مشتق چهارم این تابع چطور شد اینطور شد؟

ارسال:
۱۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۲۵ ب.ظ، توسط fimen.)
Question کسی بلده مشتق چهارم این تابع چطور شد اینطور شد؟
سلام استاد گرامی که میخوایین لطف کنین جواب بدینBig Grin
عکسشو پیوست کردم اینجا نوشتنش ....!!

فایل‌(های) پیوست شده

گـــــر تـخـم مــرغـی بــا نـیـروی بـیـرونــی بـشـکـنـد ، پــایـان زنــدگـی‌ اســت .
ولــی اگــر بــا نـیـروی داخـــلی بـشـکـنـد ، آغـــاز زنــدگــی‌ اســت .
بــهـتـریـن چــیـزهــا (و بــزرگـتـریــن تـغـیـیـرات) هـمـیـشـه از درون آغــاز مــی‌شـــونـد .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۲۶ ب.ظ
RE: کسی بلده مشتق چهارم این تابع چطور شد اینطور شد؟
[tex]\frac{2}{1\: \: 2x}[/tex]
[tex]\frac{-2}{(1\: \: 2x)^2}[/tex]
بعدیش هم به همین ترتیر مشتق میگیرید ...
ارسال:
۱۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۳ ب.ظ، توسط vesta.)
بلد نبودم فرمول بنویسم عکسش رو گذاشتم، فرمول قبل درسته فقط یه عددش رو تو مرحله دوم اشتباهی گذاشتن

فایل‌(های) پیوست شده

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: fimen , Bahar_HS
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۸ ق.ظ، توسط ali17.)
من که نفهمیدم چی می گید.از فرمول نویس آنلاین استفاده کنید.یکم ترو تمیز تر بنویسید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۰ ق.ظ، توسط ali17.)
پاسخ شما غلط هست. از فرمول های کلی استفاده نفرمایید.
اگه اشتباه نکرده باشم،جواب کامل این میشه به احتمال زیاد :
[tex]y''''=\frac{2^4(1-x)}{(1+2x)^4}[/tex]
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۳۶ ق.ظ، توسط aida!.)
درست بوده

فایل‌(های) پیوست شده

ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۱۸ ق.ظ، توسط ali17.)
ممنون.فکر کنم من اشتباه کردم بذارید دوباره بررسی کنم.

آره من یه جا اشتباه کردم چون عجله ای رفتم.پس پاسخ صحیح همین میشه که شما گفتید.راستی دوستان روی picofile بذارید که سرعت بارگذاری عکس ها بهتره:
[تصویر:  360521_moshtagh_4.jpg]
ضمنا دفعه ی بعد با فرمول نویس آنلاین کار کنید بعدش اون پایین عکس رو نشون میده روش راست کلیک کنید copy image location و بعدش آدرس عکس رو در تگ img بذارید بهتره.
بازم ممنون.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۰۲ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۴۲۶ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۱۹ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۶۹۱ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۰ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۴۰ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۷۸۰ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۵۹ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۵۷ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  تابع مولد ss311 ۰ ۱,۳۲۱ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close