تالار گفتمان مانشت
لطفا در خرید لپ تاپ راهنمایی کنید. - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
RE: لطفا در خرید لپ تاپ راهنمایی کنید. - A V A - 01 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۳ ب.ظ

(۰۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۱ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  از دوستان بابت نظراتشون بسیار تشکر می کنم.

(۰۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۶ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  دوستم تبلتشو داره و راضیه، کارشو راه میندازه. پیشنهاد میکنم کیبردشم بگیرین
خودمم از لپتاپش راضی ام. کیبردش خداروشکر مدل من نیس. مال من قدیمیه. باتریشم معمولا همه باتریای لپتاپا عمرشون تا یه حده.من مدت هاست باتریشو توو خونه درمیارم

آیا دوستتون در مطالعه PDF با این تبلت مشکلی نداره ؟ آیا این تبلت از فارسی هم پشتیبانی می کنه ؟ آیا از باطریش راضیه مثلا ۸ ساعت روشن می مونه ؟

کیبرد لپ تاپ شما چه مشکلی داره ؟

سوالتون راجع به تبلتو نمیدونم اما بعید میدونم مشکلی داشته باشن تبلت های اندرویدی. اصلا هم از خرید تبلت پشیمون نشین که از واجبات زندگی یک مهندسه اهل مطالعه س. کسی که میخواد مقالاتشو افلاین بخونه و یا همه جا راحت بهشون دسترسی داشته باشه.
کیبرد من ارگونومیک نیست و وقتی ناخون زیرش بیوفته راحت جدا میشه و البته باز میشه چسبوندش سرجاش. اما ارگونومیکا اینطور نیستن و همینطور تایپ باهاشون خیلی بهتره

لطفا در خرید لپ تاپ راهنمایی کنید. - pouya47 - 01 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۲ ب.ظ

من برا لپ تاپم یه هارد SSD گرفتم (البته SATA2) سرعتش عالی شده عالی
حتما با هارد SSD بگیر!

لطفا در خرید لپ تاپ راهنمایی کنید. - Morris - 01 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ ب.ظ

(۰۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۲ ب.ظ)pouya47 نوشته شده توسط:  من برا لپ تاپم یه هارد SSD گرفتم (البته SATA2) سرعتش عالی شده عالی
حتما با هارد SSD بگیر!

چقدر می ره روی قیمتش ؟

RE: لطفا در خرید لپ تاپ راهنمایی کنید. - mhma_1367 - 10 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ ب.ظ

مهندس لب تاپ رو گرفتی ، راضی ان ازش ...

مهندس لب تاپ رو گرفتی ، راضین ازش ...

RE: لطفا در خرید لپ تاپ راهنمایی کنید. - pouya47 - 11 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ ق.ظ

(۰۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۲ ب.ظ)pouya47 نوشته شده توسط:  من برا لپ تاپم یه هارد SSD گرفتم (البته SATA2) سرعتش عالی شده عالی
حتما با هارد SSD بگیر!

چقدر می ره روی قیمتش ؟

من ۱۲۸ دسته دوم گرفتم ۳۲۰ تومن
نو حدود ۴۵۰ میشه
۲۵۶ هم حدود ۸۰۰ تومن
البته تو لپ تاپهای جدید ۲ هارد میزارن مثلا یه ۳۰ گیگ SSD با یه ۵۰۰ گیگ معمولی

البته شما می تونی یه لپ تاپ با هارد معمولی بگیری یه مبدل سی دی رام به هارد از لینک زیر بگیری

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هارد SSD رو هم نصب کنی این جوری لپ تاپت ۲ هارده میشه ولی دیگه سی دی رام نداری Smile که با وجود فلش چندان کاربردی هم نداره

RE: لطفا در خرید لپ تاپ راهنمایی کنید. - Morris - 11 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ق.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹ ق.ظ)pouya47 نوشته شده توسط:  البته شما می تونی یه لپ تاپ با هارد معمولی بگیری یه مبدل سی دی رام به هارد از لینک زیر بگیری

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون بابت راهنمایی .

این مبدل که گفتید خیلی جالب بود. واقعا فوق العاده است.

لطفا در خرید لپ تاپ راهنمایی کنید. - barabox - 21 اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۳۱ ب.ظ

کلا بنظرم قید لنوو رو باید زد
من ۲/۳ تا از دوستام داشتن

دقیقا هر کدوم یه مشکل خاص داشت
یکی وایرلسش قطع بود
یکی درایور و یکی ..

دوستم گرفت نو گرفت ۱ ماه کار نکرد پشیمون شد فروخت
خیلی اذیتش کرد .
یه ایسوس دست دوم گرفت
تا اینجا ایسوس رو کمتر شنیدم ایراد بگیرن ازش

RE: لطفا در خرید لپ تاپ راهنمایی کنید. - Densike - 21 اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۱۴ ب.ظ

(۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۲۲ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  سلام. بچه ها نظرتون در مورد لنوو e540
Core i5
چیه؟
کلا مشخصاتش خوبه ولی تو دیجیکالا نظرات متفاوت بود
z510 لنوو رو نگاه کردید ؟

(۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  یعنی میگید ایسوز بگیرم؟
نمی دونم من خودم تا حالا لنوو نداشتم ولی با ایسوز کار کردم خوب بوده.
حالا میخوام ۲ تومن هزینه کنم. از چند ماه پیش نظرم رو همین لنوو بوده. دوستام داشتن راضی بوده.
در خرید lenovo شک نکنید به نظرم
من همین الان دارم از یه y510 sli این پست رو میزارم و به شدت راضی هستم هرچند لپتاپ من gaming هست

لطفا در خرید لپ تاپ راهنمایی کنید. - barabox - 22 اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۵۳ ب.ظ

(۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  یعنی میگید ایسوز بگیرم؟
نمی دونم من خودم تا حالا لنوو نداشتم ولی با ایسوز کار کردم خوب بوده.
حالا میخوام ۲ تومن هزینه کنم. از چند ماه پیش نظرم رو همین لنوو بوده. دوستام داشتن راضی بوده.

من دو تا از دوستام تو دو ماه پیش لپ تاپ گرفتن
ایسوس پیشنهاد دادم
هر دو هم گرفتن و راضین
خودتونم که داشتین و راضی بودین

تاپیک رو الان رفتم خوندم Big Grin
همون سری ایسوس که لینک دادین گرفتن
بنظرم ۳ نگیرین
۵i بگیرین الان پول نزارین بعدا باید بیشتر خرج کنین واسه ارتقا !

سه ترم کارشناسیم رو تو شرکت کار میکردم
من تو قسمت شبکه ش بودم
یه بخش فنی بسیار بزرگی داشتن
میرفتم سر میزدم اونجا تعمیرات زیاد داشتن
و خود ظرف هم ایسوس رو پیشنهاد میداد
البته گفت معمولا مدل های لپ تاپ هر کدوم چه ایرادی میگیرن بعدا
ولی یادم نیست الان

البته لنوو رو من ظراحیش رو دوست دارم ولی اون مدل نقره ایش زیر افتاب افتضاحیه واسه خودش Big Grin

لطفا در خرید لپ تاپ راهنمایی کنید. - m.teymourpour - 04 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۲۱ ب.ظ

ببخشید خانم Aurora شما لپ تاپ لنوو خریدین یا نه؟
من قبلا دل داشتم و ازش راضی بودم، الان میخوام بخرم ، دوستام لنوو رو پیشنهاد کردن
خواستم ببینم شما گرفتین یا نه؟ و اگه گرفتین ازش راضی هستین؟

RE: لطفا در خرید لپ تاپ راهنمایی کنید. - m.teymourpour - 04 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۰۶ ب.ظ

(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۵۸ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(04 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۲۱ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  ببخشید خانم Aurora شما لپ تاپ لنوو خریدین یا نه؟
والا قرار بود از یه اشنایی بگیرم کلا دیگه نشد. بنده خدا کارش تعطیل شد (منم فعلا به عوض کردم ویندوز بسنده کردم).
ولی تو خرید لنوو شک ندارم. حتما بگیرم لنوو می گیرم.

بی زحمت شما که بررسی کردین، کدوم مدلشو پیشنهاد میدین؟
البته قیمتشم دانشجویی باشهSmile

RE: لطفا در خرید لپ تاپ راهنمایی کنید. - m.teymourpour - 04 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۷ ب.ظ

(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۹ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(04 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۰۶ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  بی زحمت شما که بررسی کردین، کدوم مدلشو پیشنهاد میدین؟
والا یادداشت کرده بودم اگر پیدا کردم اینجا میزارم. تو دیجی کالا هم بگردید همین مدل هایی که دوستان صفحه های قبل گفتن رو بررسی کنید ایشالله به نتیجه ی خوبی رسیدید اینجا بزارید شاید منم از همون مدل خریدم Smile

خواستم مدلشو از شما بگیرم که اگه خراب از کار در اومد بندازم گردن شماSmile
ولی مثل اینکه خودم باید قربانی شمSmile

لطفا در خرید لپ تاپ راهنمایی کنید. - RMO - 04 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۷ ب.ظ

به نظر من فقط لنوو های چند سال پیش خوب بودند.توی شرکتی که قبلا کار میکردم دو تا لپ تاپ لنوو به فاصله دو ماه خریدند.یکیش دست من بود واقعا آدمو کلافه میکرد.کارت شبکه ش که خیلی زود خراب شد . اون یکی هم بعد از یه مدت سی درایورش خراب شد خلاصه اینکه برای ما که لنوو خوب نبود! من خودم ۴ سال پیش msi خریدم خیلی ازش راضیم.این روزا هم فکر کنم ایسوز تو بورسه

RE: لطفا در خرید لپ تاپ راهنمایی کنید. - barabox - 04 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۲ ب.ظ

(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۷ ب.ظ)RMO نوشته شده توسط:  به نظر من فقط لنوو های چند سال پیش خوب بودند.توی شرکتی که قبلا کار میکردم دو تا لپ تاپ لنوو به فاصله دو ماه خریدند.یکیش دست من بود واقعا آدمو کلافه میکرد.کارت شبکه ش که خیلی زود خراب شد . اون یکی هم بعد از یه مدت سی درایورش خراب شد خلاصه اینکه برای ما که لنوو خوب نبود! من خودم ۴ سال پیش msi خریدم خیلی ازش راضیم.این روزا هم فکر کنم ایسوز تو بورسه

دقیقا همون تجربه ای که من تو شرکت داشتم
و همون پیشنهادی که من دادم / ایسوز

ولی کو گوش شنوا Cool

لطفا در خرید لپ تاپ راهنمایی کنید. - RMO - 04 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۸ ب.ظ

دوستانی که قصد خرید لنوو دارند توجه داشته باشید که این مشکلات اتفاقی نیست! حتما قطعات ذکر شده مشکل دارند.من با ایسوز corei7 هم کار کردم.خیلی روونه.صفحه کلیدشو خیلی پسندیدم.به قول معروف خوش دسته.