تالار گفتمان مانشت
خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶
خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - آرمانا - ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ب.ظ

سلام ... مرسی! که خبر دادید . این انتظار آخر ما رو می کشه (;

RE: خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - sahar_rostami2 - 28 مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۸ ب.ظ

کاش منم منتظر بودمو استرس داشتم... Undecided

RE: خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - kingmax - 28 مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۱ ب.ظ

(۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۸ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  کاش منم منتظر بودمو استرس داشتم... Undecided
حرف دلمو زدی

RE: خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - bazm - 28 مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۳۷ ب.ظ

من همین که بدونم تهران قبول میشم برام کافیه شبانه یا روزانه فرق نمیکنه.خدا کنه تهران قبول شم

RE: خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - bahar1369 - 28 مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۴۷ ب.ظ

من که نتیجه خوبی نداشتم امسالSad
ولی ۲ سالم منتظر نموندم برا غیرانتفاعی و پیام نور...
حالا موندم بازم امسال بخونم یانه؟؟؟؟!!!! از ۱ طرفم دوس دارم برم سر کار، اما میدونم اگه رفتم دیگه وقت خوندن برا ارشد ندارمUndecided
هی خداااااااااااااا Angel

خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - hamid88 - 28 مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ب.ظ

کل عمرمون رو نباید واسه ارشد بخونیم ک ع
سال اول نشد ، نهایتاً سال بعد
قرار نیست که ٥ سال پشت کنکور ارشد باشیم ک
تو همین ٥ سال هم میشه خدمت رفت و هم ارشد خوند(البته آزاد یا غیرانتفاعی)
همه ک نباید شریف و تهران و بهشتی و ... برن که
شاید حرفم کمی خنده دار باشه ولی من اینجور فکر میکنم.
..........!!!

RE: خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - sahar_rostami2 - 28 مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۰۳ ب.ظ

(۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  کل عمرمون رو نباید واسه ارشد بخونیم ک ع
سال اول نشد ، نهایتاً سال بعد
قرار نیست که ٥ سال پشت کنکور ارشد باشیم ک
تو همین ٥ سال هم میشه خدمت رفت و هم ارشد خوند(البته آزاد یا غیرانتفاعی)
همه ک نباید شریف و تهران و بهشتی و ... برن که
شاید حرفم کمی خنده دار باشه ولی من اینجور فکر میکنم.
..........!!!

اینجوری فکر میکنی چون رفتی سرکار...ولی ما که هم بیکاریم هم...

خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - hamid88 - 28 مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۲۳ ب.ظ

خانوم رستمی حرف من تنها نبود
لااقل ٥ نفر از دوستام با من هم عقیدن.
اول کار بعد درس

RE: خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - سودابه م - ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۵۰ ب.ظ

(۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۲۳ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  خانوم رستمی حرف من تنها نبود

واقعا کار از درس مهم تره؟
اول کار بعد درس

RE: خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - s.sharif - 28 مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۱۴ ب.ظ

(۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۴۸ ب.ظ)mmuid نوشته شده توسط:  بنام مهربانترین
وبا درود و عرض سلام خدمت همه شما دوستان گرامی
حدود نیم ساعت قبل از طریق یک منبع موثق بطور غیر رسمی مطلع شدم
نتایج نهایی آزمون سراسری ارشد قراره به امید خدا یکشنبه ۲ شهریور اعلام بشه (توضیح بیشتر
نمیتونم بدم) گفتم به شما دوستان گرامی هم خبر بدم البته من خودم امید چندانی ندارم که ‏
توی دانشگاهای برتر قبول بشم امّا امیدوارم همگی شما عزیزان در بهترین دانشگاه ورشته ‏
قبول شده باشید
در پناه حق تعالی همیشه پیروز و سربلند باشید انشالله
من هم احتمال میدم جمعه شب یا شنبه شب نتیجه ها را بزنن با توجه به اینکه نتایج دکترا را هم حدودا نسبت به پارسال حدود ۱۵ روز زود تر زدن و توی سایت پارسه هم به این لینک
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
نوشته نتایج ارشد را ۱ شهریور میزنن

RE: خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - sahar_rostami2 - 28 مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ب.ظ

(۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۲۳ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  خانوم رستمی حرف من تنها نبود
اول کار بعد درس

وقتی کار هست آره اما وقتی کار نیست اول درس

RE: خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - hamid88 - 28 مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ب.ظ

(۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۵۰ ب.ظ)سودابه م نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۲۳ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  خانوم رستمی حرف من تنها نبود

واقعا کار از درس مهم تره؟
اول کار بعد درس

حرف شما درسته ولی الان تو این موقعیت درس یا کار؟
من اعتقاد دارم اول کار خودمو درست کنم بعد بشینم واسه مقاطع دیگه بخونم
الانم از همه معذرت بابت اینکه صحبتهام شاید ارتباطی به موضوع نداشته باشه
..........!!!

خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - eng_majid - 29 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۲ ق.ظ

چند روز قبل از اعلام نتایج اولیه مشخصاتم رو به یه منبع غیر رسمی موثق دادم تا رتبم رو نگاه کنه
طرف هم اومده بود همون کارنامه ی اول که ماله ای تی بود رو نگاه کرده بود و بمن گفت که رتبت ۴۰۲ شده
من که دیگه اون چند روز خیلی حالم گرفته شده بود، وقتی هم که نتیجه ها اومدن فقط به خاطر این رفتم رو سایت سنجش که درصدام رو ببینم بعدش که رتبه ها رو دیدم متوجه شدم این منبع ما هم زیاد حواسش سر جاش نبوده

حالا میترسم این منبع شما هم خوب ندیده باشه بجای ۱۲ شهریور گفته باشه ۲ شهریور :دی

RE: خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - comii - 29 مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۵۸ ق.ظ

(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۲ ق.ظ)eng_majid نوشته شده توسط:  چند روز قبل از اعلام نتایج اولیه مشخصاتم رو به یه منبع غیر رسمی موثق دادم تا رتبم رو نگاه کنه
طرف هم اومده بود همون کارنامه ی اول که ماله ای تی بود رو نگاه کرده بود و بمن گفت که رتبت ۴۰۲ شده
من که دیگه اون چند روز خیلی حالم گرفته شده بود، وقتی هم که نتیجه ها اومدن فقط به خاطر این رفتم رو سایت سنجش که درصدام رو ببینم بعدش که رتبه ها رو دیدم متوجه شدم این منبع ما هم زیاد حواسش سر جاش نبوده

حالا میترسم این منبع شما هم خوب ندیده باشه بجای ۱۲ شهریور گفته باشه ۲ شهریور :دی

کاش ما هم از این منابع غیر موثق می داشتیم Sad

خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - sabafarhadi - 29 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ق.ظ

بدین وسیله به اطلاع کلیه‌ داوطلبان‌ شرکت‌کننده‌ در آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات‌ تکمیلی‌ (دوره‌های‌ کارشناسی ‌ارشد ناپیوسته ‌داخل‌) سال‌ ۱۳۹۳ می‌رساند که‌ نتایج نهایی آزمون‌ مذکور در ۱۳۲ کد رشته‌ امتحانی در روز دوشنبه مورخ ۳/۶/۹۳ بر روی سایت این سازمان به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
قرار می‌گیرد.

منبع: سایت سازمان سنجش