زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳

ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۴۸ ب.ظ
بنام مهربانترین
وبا درود و عرض سلام خدمت همه شما دوستان گرامی
حدود نیم ساعت قبل از طریق یک منبع موثق بطور غیر رسمی مطلع شدم
نتایج نهایی آزمون سراسری ارشد قراره به امید خدا یکشنبه ۲ شهریور اعلام بشه (توضیح بیشتر
نمیتونم بدم) گفتم به شما دوستان گرامی هم خبر بدم البته من خودم امید چندانی ندارم که ‏
توی دانشگاهای برتر قبول بشم امّا امیدوارم همگی شما عزیزان در بهترین دانشگاه ورشته ‏
قبول شده باشید
در پناه حق تعالی همیشه پیروز و سربلند باشید انشالله

ارزش شخصیت وبزرگی روح یک انسان از روی رفتارش با کسانی که منافعی برای او ندارند تعیین میشود
۳۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین , misagh01 , p_farhadi , Mojde# , eliiinaz , hamid1989 , pouran , sana2014 , fatemeh69 , akilis , Morris , parande27 , Pegasus , fa_shinobi , n_amiry , npour , saeidkhan , fz_916 , 2star , aria , رتبه۱سال۹۴ , pouya47 , mrphoenix , neda_Network , friends , Denize , hamedmehdihamed , a.oxe50 , mrsh1372 , Victoria , آرمانا , uouo , mohammadrezagolparast , bahar1369 , sarah_azd , bazm , atenaa , unknown! , سودابه م , s.sharif , shani20 , Yasan , reza777gh , 870183295 , بنده ی خدا , Good! , behnam.m
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۰۱ ب.ظ، توسط hamid1989.)
RE: خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳
دوست عزیز امیدوارم راست گفته باشی، وگرنه اینجا هستند نفراتی که نسبت به این مسائل شوخی ندارن و اگه خالی بسته باشی خدا به دادت برسه!Big Grin

دم شما گرم!

همه چیز روزی درست خواهد شد، امیدت را از دست مده...
۱۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , maryam.raz , fa_shinobi , npour , pouya47 , neda_Network , bahar1369 , سودابه م , gholamreza jalili
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۰۵ ب.ظ
امیدوارم همینطور باشه که میگید.
من یکی که تمام تصمیماتم بستگی به این داره که کجا قراره قبول بشم!
به امید موفقیت همه...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , ashena1 , hamid1989 , RASPINA , سودابه م
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۳۵ ب.ظ
من هم امیدوارم خبری که به من دادند درست باشه من هم شرمنده خدا و دوستان نشم

ارزش شخصیت وبزرگی روح یک انسان از روی رفتارش با کسانی که منافعی برای او ندارند تعیین میشود
۱۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , npour , رتبه۱سال۹۴ , hamid1989 , fa_shinobi
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۷ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۵۳ ب.ظ)Ada Lovelace نوشته شده توسط:  دوستم دیروز می گفت احساس می کنم نتایج یکشنبه میاد چون نتایج دکترا و سراسری امسال یکشنبه اومده، پارسال هم نتایج ارشد رو یکشنبه زده بودن !
منم به همین موضوع فکر میکردم Tongue
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۵۶ ق.ظ
ما که خیلی استرس داریم خدا به خیر کنه
Sad

تنبلی دزد آرزوهاست ...
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , neda_Network , hamid1989 , Victoria , سودابه م , juyaye danesh
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۱۵ ق.ظ
خدا کنه خبرش درست باشه.منکه دیگه صبرم تموم شده.همه زندگیم بستگی به نتیجه کنکور داره.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۲۲ ق.ظ
بچه ها منم دارم از دلشوره و استرس میمیرم
تنها تابستونی هست که آرزو میکنم زودتر تموم بشه

شادی را هدیه کن حتی به کسانی که آن را از تو گرفتند.

عشق بورز به آنهایی که دلت را شکستند.

دعا کن برای آنهایی که نفرینت کردند.

و بخند که خدا هنوز ان بالا با توست
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , pouya47
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۳۲ ق.ظ
اعلام نتایج نهایی آزمون ارشد در هفته اول شهریور
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشی
کد خبر: ۹۳۰۵۲۸۱۴۳۸۲
سه‌شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۸:۳۸
زمان اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳ مشخص شد.

دکتر توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس«دانشگاهی» ایسنا، گفت:‌ نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳ دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور هفته اول شهریور ماه از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
اعلام می‌شود.

براساس این گزارش، آزمون کارشناسی ارشد ۹۳ برای ‌۱۳۶ کدرشته‌ امتحانی‌ با رقابت بیش از ۹۵۰ هزار داوطلب طی روزهای ۱۶، ۱۷ و ۱۸ بهمن‌ماه به صورت همزمان در کشور برگزار و نتایج اولیه آن نیز در نیمه دوم اردیبهشت ماه اعلام و انتخاب رشته قبول شدگان در هفته اول خرداد انجام شد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , fa_shinobi , hamid1989 , hamedmehdihamed , Pegasus , سودابه م , roger670 , بنده ی خدا , hosshah
ارسال: #۱۰
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۰۵ ق.ظ
هفته اول رو که میدونیم
دقیقاً کجای هفته الان بحث اینجاس
..........!!!

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi , npour , neda_Network , ehsan_haqdoost , سودابه م , رتبه۱سال۹۴ , pouya47
ارسال: #۱۱
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۱۹ ق.ظ
این منبع تا چقدر موثقه؟
ما هم امیدواریم همین دوم نتایج بیاد. ولی نیومدم چیزی از ارزشای شما واسه ما کم نمیشه

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmuid , npour , آرمانا , neda_Network , ehsan_haqdoost , رتبه۱سال۹۴ , roger670
ارسال: #۱۲
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۵۰ ق.ظ، توسط mmuid.)
با عرض سلام

در مورد منبع خبرم خودش برام فرد قابل اعتمادی هست
ومن با اطمینان بالا امیدوارم درست باشه احتمالاً باید تا آخر همین هفته هم مثل نتایج دکترا سازمان سنجش باید اطلاعیه مربوط به تاریخ اعلام نتایج را بزنه انشالله ولی خوب اینجا تو ایران تا دقیقه آخر نباید از چیزی کامل مطمئن بود
همگی موفق باشید انشالله من قصدم از طرح این اطلاع رسانی این بود که دوستان را باخبرکنم و خوشحال باشند که زیاد چیزی نمونده به اعلا م نتایج و اشالله قبولی همه شما دوستان گرامی پس استرس نداشته باشید به خدای همیشه مهربان توکل کنید

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989 , npour , رتبه۱سال۹۴ , roger670 , pouya47
ارسال: #۱۳
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۲ ق.ظ، توسط hamid1989.)
(۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۱۹ ق.ظ)fa_shinobi نوشته شده توسط:  این منبع تا چقدر موثقه؟
ما هم امیدواریم همین دوم نتایج بیاد. ولی نیومدم چیزی از ارزشای شما واسه ما کم نمیشه

ولی در مورد شما خیلی باحاله، یکم اعزام میشی بعد نتایج همون عصر یکم بیاد ؛ توجه کن, یکم نمیدونی استرس کنکور را داشته باشی یا خدمت Big Grin

هرکسی بگه استرس ندارم حرف ... میزنه؛ به خصوص کسانی که رتبه مرزی دارن!
من خودم به شخصه استرس لحظه دیدن نتایج رو دوست دارم ( این چهارمین کنکور زندگیمه Cool )
ولی خوب به جا اینکه فکرای الکی کنیم بشینیم ۴ تا چیز یاد بگیریم حالا نه اینکه درسی باشه! Shy
من خودم با وجود اینکه میدونم نتایج قطعا حالا نمیاد ولی روزی چند بار میام مانشت ببینم کسی خالی بندی در مورد اومدن نتایج نکرده استرس بگیریم حال کنیم! Tongue

همه چیز روزی درست خواهد شد، امیدت را از دست مده...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi , npour , Mahsa Rahmani , neda_Network , سودابه م
ارسال: #۱۴
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۸ ق.ظ
Smile RE: خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳
(۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۴۸ ب.ظ)mmuid نوشته شده توسط:  بنام مهربانترین
وبا درود و عرض سلام خدمت همه شما دوستان گرامی
حدود نیم ساعت قبل از طریق یک منبع موثق بطور غیر رسمی مطلع شدم
نتایج نهایی آزمون سراسری ارشد قراره به امید خدا یکشنبه ۲ شهریور اعلام بشه (توضیح بیشتر
نمیتونم بدم) گفتم به شما دوستان گرامی هم خبر بدم البته من خودم امید چندانی ندارم که ‏
توی دانشگاهای برتر قبول بشم امّا امیدوارم همگی شما عزیزان در بهترین دانشگاه ورشته ‏
قبول شده باشید
در پناه حق تعالی همیشه پیروز و سربلند باشید انشالله

امیدوارم همه اعضا قبول شن.کاش منم که رتبه۵۰۰۰ کامپیوترم چی میشه یکجایی قبول شم انگیزم بیشتر شه برا سال دیگه
کاش سال دیگه رتبه ام دورقمی باشه که دیگه خیالم راحت باشه برا نتیجه نهایی....
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi , آرمانا
ارسال: #۱۵
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۰ ق.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴ ق.ظ)hamid1989 نوشته شده توسط:  ولی در مورد شما خیلی باحاله، یکم اعزام میشی بعد نتایج همون عصر یکم بیاد ؛ توجه کن, یکم نمیدونی استرس کنکور را داشته باشی یا خدمت Big Grin
هرکسی بگه استرس ندارم حرف ... میزنه؛ به خصوص کسانی که رتبه مرزی دارن!
من خودم به شخصه استرس لحظه دیدن نتایج رو دوست دارم ( این چهارمین کنکور زندگیمه Cool )
ولی خوب به جا اینکه فکرای الکی کنیم بشینیم ۴ تا چیز یاد بگیریم حالا نه اینکه درسی باشه! Shy
من خودم با وجود اینکه میدونم نتایج قطعا حالا نمیاد ولی روزی چند بار میام مانشت ببینم کسی خالی بندی در مورد اومدن نتایج نکرده استرس بگیریم حال کنیم! Tongue
من فکر کنم ده یازدهمین کنکورم باشه. چون کنکور آزمایشی هم شرکت کردم.Tongue
اتفاقا همین تو اینترنت گشتن خودش استرسو بیشتر میکنه. کسایی که استرس دارن نباید زیاد بیان مانشت.
استرس خدمت هم ندارم چون همون روز میفرستن میای خونه و نتایجو تو خونه و زیر باد خنک کولر مشاهده میکنم.Cool بدبختی یه هفته بعدشهSmile
امیدواریم که همین دوم نتایج بیاد و همه رو خلاص کنه.

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , hamid1989 , neda_Network

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۵۹,۲۱۶ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۴۳۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۶,۹۵۵ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۲۹,۸۹۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۲۹۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۴۱۴ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۸۵۵ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۶۹,۱۸۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close