زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳

ارسال: #۴۶
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۴۳ ب.ظ
بچه ها یه سوال برام پیش اومده من بهمن تموم کردم ، پیام نور بودم، حالا به من مدرک موقت هم نمیدن میگن اگه جایی قبول شدی باید از اونجا برای ما اشتغال به تحصیل بیاری تا مدرک موقت بهت بدیم ببری برای دانشگاه ارشدت!
آخه مگه میشه دانشگاهی که هنوز ثبت نام نکردی بهت اشتغال به تحصیل بده؟
شما چیزی میدونین در این باره؟

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۴۹ ب.ظ
RE: خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳
اصلش فکر کنم اینجوریه که شما یا دانشگاه مقصد (ارشد) به دانشگاه مبدا(کارشناسی) درخواست میزنید و اون ها مدرک رو به دانشگاه مقصد پست یا پیک می کنن ، علت هم مشخص نبودن وضعیت نظام وظیفه هست وگرنه مدرک رو به دست شما می دادن.
البته این موردی بود که برای یکی از دوستای خودم دیدم. بازهم شیوه ی دقیق رو از دانشگاه مقصد بپرسید ممکنه تا الان شیوه فرق کرده باشه
(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال برام پیش اومده من بهمن تموم کردم ، پیام نور بودم، حالا به من مدرک موقت هم نمیدن میگن اگه جایی قبول شدی باید از اونجا برای ما اشتغال به تحصیل بیاری تا مدرک موقت بهت بدیم ببری برای دانشگاه ارشدت!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus
ارسال: #۴۸
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۵۹ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال برام پیش اومده من بهمن تموم کردم ، پیام نور بودم، حالا به من مدرک موقت هم نمیدن میگن اگه جایی قبول شدی باید از اونجا برای ما اشتغال به تحصیل بیاری تا مدرک موقت بهت بدیم ببری برای دانشگاه ارشدت!
من شهریور سال پیش فارغ التحصیل شدم بهم ریز نمرات و با نامه معرفی به نظام وظیفه دادن. همین.
شما هم که بخوای ثبت نام کنی همینا رو ازت میخوان دیگه... حالا جای جدید که ثبت نام کردی میری یه گواهی اشتغال میگیری میدی به اموزش دانشگاه کارشناسی تا مدرک بهت بدن.
اصولا به پسرا مدرک رو نمیدن تا برن سربازی یا یه دانشگاه دیگه...

[تصویر:  balloons.gif]
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , fa_shinobi
ارسال: #۴۹
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۰۹ ب.ظ
من ۱۵ شهریور امتحان معرفی به استاد دارم، اگه بخواهیم تو تاریخ های اعلام شده بریم برا ثبت نام که گواهی ریز نمرات نمیدن ؟ یکی مثل من باید چیکار کنه؟
۱
۰
ارسال: #۵۰
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۴۱ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۰۹ ب.ظ)Falcon نوشته شده توسط:  من ۱۵ شهریور امتحان معرفی به استاد دارم، اگه بخواهیم تو تاریخ های اعلام شده بریم برا ثبت نام که گواهی ریز نمرات نمیدن ؟ یکی مثل من باید چیکار کنه؟
یک جدولی هست فکر کنم توی دفترچه ثبت نام به اسم فرم شماره ۱۴ که این روباید پر کنید و ببرید آموزش دانشگاه تون (کارشناسی ) و اونجا براتون معدل فعلی تون رو ثبت می کنند و مهر امضا میشه و می برید دانشگاه مقصد (فکر کنم معدل تا ترم بهمن ملاکه یا یه چیزی توی همین مایه - یعنی معدلی که هنگام ثبت نام وارد کردید)
۲
۰
ارسال: #۵۱
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۴۹ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۰ ب.ظ)mmuid نوشته شده توسط:  بنام مهربانترین
خوب دوستان سازمان سنجش بالاخره اطلاعیه اعلام تاریخ نتایج ارشد را زد

و ببخشید که یه روز اشتباه کردم سازمان سنجش گفته دوشنبه ( خبری که به من داده بودن یکشنبه بود ) این هم اطلاعیه اش:‏

اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور در باره‌ اعلام‌ فهرست‌ اسامی‌ پذیرفته‌ شدگان‌ نهایی‌ آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات‌تکمیلی‌ ‏‏‎(‎دوره‌های‌کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌ داخل‌) سال‌ ۱۳۹۳ ‏

بدین وسیله به اطلاع کلیه‌ داوطلبان‌ شرکت‌کننده‌ در آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات‌ تکمیلی‌ (دوره‌های‌ کارشناسی ‌ارشد ناپیوسته ‌داخل‌) ‏‏سال‌ ۱۳۹۳ می‌رساند که‌ نتایج نهایی آزمون‌ مذکور در ۱۳۲ کد رشته‌ امتحانی در روز دوشنبه مورخ ۳/۶/۹۳ بر روی سایت این ‏‏سازمان به نشانی ‏www.sanjesh.org ‎قرار می‌گیرد‎.‎
فهرست اسامی قبول شدگان نهایی ۱۱ کد رشته امتحانی باقیمانده از ۱۴۳ کد رشته امتحانی شامل ۱۱۴۷ (اطلاعات و حفاظت ‏‏اطلاعات)، ۱۱۴۹ (مدیریت امور دفاعی «۱» ارتش جمهوری اسلامی ایران)، ۱۱۵۰ ‏‎(‎مدیریت امور دفاعی «۲» سپاه پاسداران ‏‏انقلاب اسلامی)، ۱۱۵۱ (فرماندهی مدیریت انتظامی «۳»)، ۱۱۵۳ (مدیریت اطلاعاتی)، ۱۱۵۴ (مطالعات دفاعی استراتژیک)، ‏‏‏۱۱۵۵ (اطلاعات استراتژیک)، ۱۱۵۶ (آماد)، ۱۱۵۷ (مدیریت بحران‎)‎، ‏‎۱۱۵۸ (‎پدافند غیرعامل، دانشگاه امام حسین«ع») و ‏‏‏۱۱۵۹ (پدافند غیرعامل ـ امنیت ملی، دانشکده علوم و فنون فارابی) به علت داشتن شرایط خاص و با توجه به اینکه ثبت نام و ‏‏برگزاری آزمون برخی از کد رشته های امتحانی مذکور توسط موسسات آموزشی ذیربط با هماهنگی این سازمان انجام شده است، ‏‏به طریق مقتضی، با هماهنگی ارگانهای مربوط متعاقباً استخراج و اعلام خواهد شد‎.‎
ثبت نام از کلیه‌ پذیرفته‌ شدگانی‌ که‌ اسامی‌ آنها به‌ عنوان‌ پذیرفته‌ شدگان‌ نهایی‌ در هر یک‌ از ۱۳۲ کدرشته‌ امتحانی‌ اعلام‌ شده‌ است‌، ‏‏دعوت‌ می‌نماید ضمن توجه به ضوابط و شرایط اعلام شده برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر درخصوص تاریخ، نحوه و ‏‏مدارک لازم برای ثبت‌نام به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی ذیربط مراجعه نمایند، لذا پذیرفته شدگان ‏‏رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاهها و موسساتی که در سایت اینترنتی دانشگاههای مذکور برنامه زمانی ثبت نام درج نگردیده ‏‏باید براساس برنامه زمانی سازمان سنجش آموزش کشور در یکی از روزهای شنبه ۸/۶/۹۳، یکشنبه ۹/۶/۹۳، دوشنبه ۱۰/۶/۹۳ ‏‏و سه‌شنبه ۱۱/۶/۹۳ با توجه به حرف اول نام خانوادگی خودبراساس اطلاعیه ای که همراه با نتایج منتشر خواهدشد برای ثبت ‏نام ‏به موسسه محل قبولی مراجعه نمایند‎.‎
توجه‎: ‎کلیه پذیرفته شدگان می‌بایست در زمان مقرر برای ثبت‌نام به موسسه محل قبولی خود مراجعه نمایند، بدیهی است عدم ‏‏مراجعه پذیرفته‌شدگان در تاریخ‌ یا تاریخ‌های تعیین شده برای ثبت‌نام، به منزله انصراف از ادامه تحصیل آنان تلقی خواهد شد‎.‎

‏****************** با آرزوی موفقیت و قبولی همه شما عزیزان

نه دوست عزیز شما اشتباه نکردید. اینا هر روزیو به صورت رسمی میگن، نیم روز قبلش نتیجه رو میدن! یعنی به قول دوستمون غروب ۱شنبه! که همون فرمایش شما میشه در واقع! Wink

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi
ارسال: #۵۲
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۱۳ ب.ظ
دوستان ثبت نام حضوری هستش یا اینترنتی؟
۲
۰
ارسال: #۵۳
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۲۴ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۴۱ ب.ظ)karname نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۰۹ ب.ظ)Falcon نوشته شده توسط:  من ۱۵ شهریور امتحان معرفی به استاد دارم، اگه بخواهیم تو تاریخ های اعلام شده بریم برا ثبت نام که گواهی ریز نمرات نمیدن ؟ یکی مثل من باید چیکار کنه؟
یک جدولی هست فکر کنم توی دفترچه ثبت نام به اسم فرم شماره ۱۴ که این روباید پر کنید و ببرید آموزش دانشگاه تون (کارشناسی ) و اونجا براتون معدل فعلی تون رو ثبت می کنند و مهر امضا میشه و می برید دانشگاه مقصد (فکر کنم معدل تا ترم بهمن ملاکه یا یه چیزی توی همین مایه - یعنی معدلی که هنگام ثبت نام وارد کردید)
نه دوست عزیز منظورشون اینه که تا اونموقع فارغ التحصیل نشدن محاله همچین اتفاقی بیفته خودشون گفتن تا ۳۱وقت فار
غ التحصیلی هست پس تا ۳۱ میشه ثبت نام کرد بعدشم همه دانشگاها تاریخ میزنن بنابر سنجش نیستSmile
۱
۰
ارسال: #۵۴
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۴۲ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۲۴ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۴۱ ب.ظ)karname نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۰۹ ب.ظ)Falcon نوشته شده توسط:  من ۱۵ شهریور امتحان معرفی به استاد دارم، اگه بخواهیم تو تاریخ های اعلام شده بریم برا ثبت نام که گواهی ریز نمرات نمیدن ؟ یکی مثل من باید چیکار کنه؟
نه دوست عزیز منظورشون اینه که تا اونموقع فارغ التحصیل نشدن محاله همچین اتفاقی بیفته خودشون گفتن تا ۳۱وقت فار
غ التحصیلی هست پس تا ۳۱ میشه ثبت نام کرد بعدشم همه دانشگاها تاریخ میزنن بنابر سنجش نیستSmile

یعنی تا ۳۱ شهریور ثبت نام نمیکنن؟
۰
۰
ارسال: #۵۵
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۵۹ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۴۲ ب.ظ)Falcon نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۲۴ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  

من یادمه یکی از دوستام ک اینجوری بود و مدرس قبول شده بود ثبت نام کرده بود ولی گفته بودن تا آخر شهریور ریز نمراتو باید ببره براشون

بابا سخت نگیرین اونا کارشونو خودشون بلدن اونقد از این موردا بوده که بدونن چکار باید بکنن
شما فقط درستو بخون Big Grin
۳
۰
ارسال: #۵۶
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ ب.ظ، توسط CATIGA.)
(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۵۹ ب.ظ)comii نوشته شده توسط:  من یادمه یکی از دوستام ک اینجوری بود و مدرس قبول شده بود ثبت نام کرده بود ولی گفته بودن تا آخر شهریور ریز نمراتو باید ببره براشون

بابا سخت نگیرین اونا کارشونو خودشون بلدن اونقد از این موردا بوده که بدونن چکار باید بکنن
خیلی جالب گفتید "شما فقط درستو بخون"
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

زندگی بافتن یک قالی یست
و تو نقش ات را روی آن می بافی
خوش به حال ات آنگه ، قالی ات را معبود ، نظری بندازد
Smile
۲
۰
ارسال: #۵۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۳۶ ب.ظ
برا همه آرزوی موفقیت دارم، ای شالله کنکوری های ۹۴
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus
ارسال: #۵۸
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۱۴ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۵۹ ب.ظ)comii نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۴۲ ب.ظ)Falcon نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۲۴ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  

من یادمه یکی از دوستام ک اینجوری بود و مدرس قبول شده بود ثبت نام کرده بود ولی گفته بودن تا آخر شهریور ریز نمراتو باید ببره براشون

من حدودا صد صفحه دیگه از پایان نامم مونده ، سر کار میرم، دوشنبه امتحان دارم ( درس مذخرف برسی سیستم های قدرت ! ) ، یه ریاضی مهندسی هم دارم که ۱۵ اومه ! داغونه داغونم این روزا !
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Victoria
ارسال: #۵۹
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۱ ب.ظ
بچه ها جدا کسی نمیدونه ثبت نام اینترنتیه یا حضوری؟یا بستگی داره به دانشگاهش؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Victoria
ارسال: #۶۰
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۱ ب.ظ)sarah_azd نوشته شده توسط:  بچه ها جدا کسی نمیدونه ثبت نام اینترنتیه یا حضوری؟یا بستگی داره به دانشگاهش؟

بچه ها شما که انقدر تحمل کردین، دو سه روز دیگه م طاقت بیارین، وقتی نتایج بیاد همه دانشگاها توو سایتشون اطلاعیه ی نحوه ی ثبت نامو میزنن، اقلا من توو این چند سال دیدم زدن
خودتونو انقدر عذاب ندین، ریلکسSmile

Sent from my iPad using
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرمانا , Victoria

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۶۷ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۳۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۲۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۹,۰۶۵ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۲۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۵۱۱ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۰۷ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۷۶ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close