تالار گفتمان مانشت
خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶
RE: خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - hosnieh - 30 مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۵۴ ق.ظ

(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۱ ب.ظ)sarah_azd نوشته شده توسط:  بچه ها جدا کسی نمیدونه ثبت نام اینترنتیه یا حضوری؟یا بستگی داره به دانشگاهش؟
دوستان انقدر نگران نباشید، ثبت نام معمولا یه مرحله اینترنتی داره که دو سه روز قبل از ثبت نام حضوری در سیستم دانشگاه انجام میدید، مشخصاتتون رو باید وارد کنید و احیانا درخواست خوابگاه اگه دارید.
بعد تو سایت دانشگاهتون روز ثبت نام حضوری مشخص میشه که مدارکتون رو اونروز مبیرید وحضورا ثبت نام می کنید و خوابگاهتون مشخص میشه و کارت تغذیه و کارت دانشجویی میگیرید. بعد تشریف میبرید آموزش دانشکده برای انتخاب واحد.
مدارک لازم واسه ثبت نام حضوری هم مدرک کارشناسی، کپی کارت ملی و شناسنامه (اصلش هم مراهتون باشه) ۶ قطعه عکس، کارت پایان خدمت واسه آقایون ، فیش واریزی به حساب دانشگاه (واسه ما ۵۰ تومن بود) و تکمیل فرم هایی که در سایت دانشگاه قرار گرفته.
این فرم ها رو حتما پرینت کنید و پر کنید که روز ثبت نام وقتتون تلف نشه.
ریزنمرات را باید به آموزش دانشکده بدید که اونام بهتون وقت میدن.

موفق باشید

خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - sherlock holmes - 30 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ب.ظ

الان این خبر دیدم اصن یه استرسی گرفتم...!!!!!!!!! Sad( تف به این کنکور که همه جووره مایه عذابه..!!Sad

RE: خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - Pegasus - 30 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۴ ب.ظ

(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۹ ب.ظ)karname نوشته شده توسط:  اصلش فکر کنم اینجوریه که شما یا دانشگاه مقصد (ارشد) به دانشگاه مبدا(کارشناسی) درخواست میزنید و اون ها مدرک رو به دانشگاه مقصد پست یا پیک می کنن ، علت هم مشخص نبودن وضعیت نظام وظیفه هست وگرنه مدرک رو به دست شما می دادن.
البته این موردی بود که برای یکی از دوستای خودم دیدم. بازهم شیوه ی دقیق رو از دانشگاه مقصد بپرسید ممکنه تا الان شیوه فرق کرده باشه
(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال برام پیش اومده من بهمن تموم کردم ، پیام نور بودم، حالا به من مدرک موقت هم نمیدن ...
karname عزیز
ممنونم از راهنماییتون.لطف کردین

(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۵۹ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال برام پیش اومده من بهمن تموم کردم ، پیام نور بودم، حالا به من مدرک موقت هم نمیدن ..
من شهریور سال پیش فارغ التحصیل شدم بهم ریز نمرات و با نامه معرفی به نظام وظیفه دادن. همین.
شما هم که بخوای ثبت نام کنی همینا رو ازت میخوان دیگه... حالا جای جدید که ثبت نام کردی میری یه گواهی اشتغال میگیری میدی به اموزش دانشگاه کارشناسی تا مدرک بهت بدن.
اصولا به پسرا مدرک رو نمیدن تا برن سربازی یا یه دانشگاه دیگه...
Amoojan ممنونم از جوابتون.لطف کردین دوست عزیز . واقعا از سردرگمی دراومدم

خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - Good! - 30 مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۳۵ ب.ظ

دوستان من الان دقیق متوجه نشدم...من هنوز گواهی موقتم رو نگرفتم.اینو سریع دانشگاه کارشناسیم بهم میده یا نه؟ :$

RE: خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - shimaa - 30 مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۴۰ ب.ظ

الان دکتر توکلی تو اخبار اعلام کرد که نتایج و سه شنبه میدن Blush

RE: خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - unknown! - 30 مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۳۰ ب.ظ

(۳۰ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۴۰ ب.ظ)shimaa نوشته شده توسط:  الان دکتر توکلی تو اخبار اعلام کرد که نتایج و سه شنبه میدن Blush
مگه میشه پس تو سایت سنجش چی زده!
کدوم اخبار؟!!

خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - npour - 30 مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۵۵ ب.ظ

اشتباه کرد
گفت سه شنبه سوم شهریور، سوم شهریور دوشنبه هست

خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - alone.happy - 30 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ب.ظ

با سلام
امیدوارم هر کس به اندازه تلاشش نتیجه ببینه
من یه سوال داشتم
در صورت قبولی، ثبت نام حضوری و کارهای مربوط به خوابگاه معمولا در چه تاریخیه؟کلاس ها از کی شروع میشه؟
من یه سفر ۱۵ روزه باید برم. میخواستم بدونم. البته قبولیم معمول نیست ولی امکانش هست
لطفا کمک کنید
ممنونم

RE: خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - molai - 31 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ق.ظ

من شنبه اعزامم است و یک شنبه نتایج میاد موندم چیکار کنم اگه قبول بشم ترخیص بگیرم یا امریه مو برم؟ اگه برم ارشد بخونم میتونم بعد ارشد امریه بگیرم یا همونجا که افتادم باید خدمت کنم؟ یکی بهم کمک کنه ممنون میشم

خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - fa_shinobi - 31 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ق.ظ

(۳۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ق.ظ)molai نوشته شده توسط:  من شنبه اعزامم است و یک شنبه نتایج میاد موندم چیکار کنم اگه قبول بشم ترخیص بگیرم یا امریه مو برم؟ اگه برم ارشد بخونم میتونم بعد ارشد امریه بگیرم یا همونجا که افتادم باید خدمت کنم؟ یکی بهم کمک کنه ممنون میشم
من شنیدم تو آموزشی باشی و بری دانشگاه بعدش همه چیز از اول شروع میشه. از اول کد میخوری و از اول باید اقدام کنی واسه امریه. حالا بازم خودتون بپرسید.

خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - tiradan - 31 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ق.ظ

۴۵۰۰ هوش مجازی یا پردیس قبول میشه؟؟؟

RE: خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - mmuid - 31 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ق.ظ

سلام دوست گرامی

شاید مجازی موسسات غیر انتفاعی قبول شویدو پردیس ها را نمیدانم البته حتماً تکمیل طرفیت هم داریم بعد از اعلام نتایج ، در هر حال انشالله که قبول شوید ولی نشد هم فدای سرتون برای سال دیگه برای یه رتبه عالی به خواست خداوند مهربان تلاش کنید ، موفق و پایدار باشید

خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - hosshah - 31 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۸ ب.ظ

خدا رو شکر سرمون گرم بود گذر زمانو نفهمیدیم ولی در کل هرچی صلاحه پیش بیاد. دانشگاه یا خدمت فرقی نداره
موفق باشین

RE: خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - سودابه م - ۳۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۷ ب.ظ

وایییییی چه استرسی به آدم وارد میکنن.نتایج که معلومه فقط یه بارگذاری تو سایته چرا اینقد لفتش میدن.........دعا میکنم یکشنبه ظهر دیگه نتایج بیاد

خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - fa_shinobi - 31 مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۳۴ ب.ظ

من یه سوال احتمالی داشتم.
من فردا سربازم. احتمال داره ۵-۶ روز بفرستنمون خونه و باید بعد این چند روز اونجا باشیم.
ممکنه دانشگاهی قبول شم که تو همین چند روز ثبت نام اینترنتی رو انجام بده. حالا احتمال داره که نامه معافیت تحصیلی رو تو همین چند روز بدن به من و دیگه لازم نباشه برم خدمت؟