تالار گفتمان مانشت
خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶
خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - elynn66 - 31 مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۱۳ ب.ظ

بچه ها با ۲۰۰۰ کسی تجارت مجازی میاره؟؟؟؟

خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - fa_shinobi - 31 مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۲۸ ب.ظ

(۳۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۱۳ ب.ظ)elynn66 نوشته شده توسط:  بچه ها با ۲۰۰۰ کسی تجارت مجازی میاره؟؟؟؟
من دیدم با ۱۵۰۰ شیراز رو آورده ولی نمیدونم چه گرایشی بود

RE: خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - p_farhadi - 31 مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ ب.ظ

(۳۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۱۳ ب.ظ)elynn66 نوشته شده توسط:  بچه ها با ۲۰۰۰ کسی تجارت مجازی میاره؟؟؟؟

پارسال گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی تا ۲۱۰۰ هم مجازی شیراز آورده بودند تجارت هم امکانش هست توکل به خدا

RE: خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - mmuid - 01 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۲ ق.ظ

با عرض سلام ، انشالله به محض اعلام قبولی با یگان خدمتی خود تماس گرفته و بدنبال مراحل ترخیص ار محل خدمت و تماس با دانشگاه محل قبولی خود باشید بخصوص که بعیده ثبت نام دانشگاه ها زودتر از ۸ شهریور آغاز بشه موفق باشید

RE: خبر فوری و غیر رسمی در مورد نتایج کنکور ارشد سراسری ۹۳ - saeedehs - 01 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۷ ق.ظ

(۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۵۶ ق.ظ)pouya47 نوشته شده توسط:  ما که خیلی استرس داریم خدا به خیر کنه
Sad
آیا شما با این رتبه نگرانید
آیا این رتبه به راحتی خیلی از جاهای خوب رو قبول نمیشه؟
آیا واقعا نگرانی داره؟
آیا من باید با رتبه ... لب مرزی نگران باشم یا شما آیا؟
آیا شوخی میکنید؟
آیا چرا من نتیجه خوبی نگرفتم با وجودی که طبق درصدام امید۲۰۰ داشتم
آیا و هزاران آیا