تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مهر ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مهر ماه - ziba.O - 30 مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۱۲ ب.ظ

(۳۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۵۲ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  دوستانی که پارسه ثبت نام کردن، چندتا از آزمونها رو دادن؟
امکانش هست بگید آزمونا چه تاریخ هایی هستن؟
یعنی در کل زمانبندی پارسه رو میخوام!

گروه درسی مهر ماه - پوونه - ۳۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۳۱ ب.ظ

دست خودم درد نکنه!
چند روزیه اصلا نمیتونم درس بخونم!
ای لعنت به من که رفتم سراغ کتاب های شعر و داستانم و بعد یه کتاب داستان دیدم یادم افتاد همیشه دلم میخواست این رو بخونم
الان پنج روزه شب ها از ۱۰ کتاب میخونم تا ۴! تا لنگ ظهر خوابم بعد از اون هم بی حالم یا هم به قسمت هایی از داستان که خوندم فکر میکنم و تمرکز ندارم. دوباره شب کتاب میخونم تا ۴!
ماشالا داستانش کوتاه هم نیست تموم شه زود! جذاب هم هست نمیتونم بی خیالش بشم. کلا درس نخوندم .. فقط شنبه رکورد ِ ۶:۳۰ مطالعه ام رو شکستم و تونستم ۸ ساعت و سی دقیقه درس بخونم و بعد از اون روز مثل یک بیکار واقعی ، به تلف کردن وقتم پرداختم:دی هر طوری شده تصمیم گرفتم امشب تا ۱۲ این کتاب رو تموم کنم تا شب رو بتونم زود بخوابم لااقل فردا رو یه کمی من درس بخونم.
خدا عاقبتم رو بخیر کنه و آزمون جمعه رو هم بخیر کنه.
در کل، نتیجه گرفتم که من آدم نمیشم :دی

سنجاق: اینا رو گفتم که بگم من واسه آزمون اول مدرسان آماده نیستم اصلا هم دپرس نیستم که آماده نیستم:دی ولی خوش به حال اونایی که آماده/تقریبا آماده هستن. Smile

گروه درسی مهر ماه - explorer - 30 مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۷ ب.ظ

(۳۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۱۰ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  ۱۰ اسفند؟! Big Grin یعنی تا بعدِ کنکور؟!
شرمنده Big Grin Big Grin
۱۰ بهمن

RE: گروه درسی مهر ماه - arefeh.hp - 30 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۱۵ ب.ظ

(۳۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۴۸ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  از من بهترین همه اتون ۴-۵ تا درس اونم نصفه نیمه دانشگاه هست تا امروز بابام بستری بود هر روز باید میرفتم ملاقات امروز درگیر ترخیصش بعدشم رفتم نمایشگاه کتاب از کتابایی میخواستم فقط یکی گیر اومدم مقصرم روز آخرش رفتم

راستی فکر تایپیک جدید باشین تا ۶ ساعت دیگه کلک این کندست

ما هم الان اثاث کشی داریم خونمون شلـــــوغ شلوغه یعنی چند روزه وضعیت این جوریه خداکنه هر چی زودتر به حالت نرمال برگرده...

گروه درسی مهر ماه - forouzan69 - 30 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۷ ب.ظ

بچه هامنم تمرکز ندارم موقع درس ولی خدایی ساختمان عالی خوندم منم واس ازمون جمعه اماده نیستم ولی انشاءالله همه چیزخوب پیش میره
هرکی راهکار داره واس تمرکز موقع درس به منم بگه

RE: گروه درسی مهر ماه - A V A - 30 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۴ ب.ظ

(۳۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۷ ب.ظ)forouzan69 نوشته شده توسط:  بچه هامنم تمرکز ندارم موقع درس ولی خدایی ساختمان عالی خوندم منم واس ازمون جمعه اماده نیستم ولی انشاءالله همه چیزخوب پیش میره
هرکی راهکار داره واس تمرکز موقع درس به منم بگه

من خدای عدم تمرکزمBig Grin یه کاغذ سفید جلوی میزم چسبوندم و هروقت تمرکزم بهم میریزه خط خطیش میکنمBig Grin روش درمانیه خودمهBig Grin

گروه درسی مهر ماه - ziba.O - 30 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۸ ب.ظ

بچه ها بدویین که سه ساعت از مهر مونده

گروه درسی مهر ماه - A V A - 30 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۶ ب.ظ

مهر عزیزBig Grin
درسته که زود تموم شدیBig Grin
درسته که مارو بردی توو فضای عشقولانه ی بارونو هی از زیر درس خوندن در رفتیمBig Grin
اما خیالت راحت ما الان پر از انرژی هستیم که آبانو شروع کنیمBig Grin
من که خیلی خوشالم الان، نمیدونم چراBig Grin

گروه درسی مهر ماه - barabox - 30 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۸ ب.ظ

سلام رتبه های برتر ۹۴

انشاا .. Smile

جزوه یا کتابی مدنظرتون نیست واسه معماری صرفا واسه حفظیات ؟

من معماری اصلا نمیتونم باهاش کنار بیام

حفظیاتش امیدی هست ؟ من بخونم

گروه درسی مهر ماه - ریحان - ۳۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۱ ب.ظ

مرسی که این همه جواب منو دادین....

گروه درسی مهر ماه - forouzan69 - 30 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ب.ظ

منم خط خطی میکنم ولی زیاد جواب نمیده دنبال تمرکز اساسیم

گروه درسی مهر ماه - iammiti - 30 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ب.ظ

حالا که همه دارید با مهر خداحافظی می کنین منم خداحافظی کنم
مهر جان...
همیشه ازت متنفر بودم....هنوزم همون احساس نسبت بهت دارم
با رفتنت مثل همیشه خوشحالمون کن

گروه درسی مهر ماه - forouzan69 - 30 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۷ ب.ظ

چرا تنفر مهر که خوب مخصوصا با هوای الانش?حیف که تموم شد فرصت خوبی بود که بحمدالله از دست دادم خخخخ

RE: گروه درسی مهر ماه - fahimeh1234 - 30 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۵ ب.ظ

سلام یه سوال شما در روز چند ساعت درس می خونین؟شروع و پایانتون چه زمانیه ؟؟؟؟؟؟؟شاید برنامه ریزیتون کمکم کنه

گروه درسی مهر ماه - پوونه - ۰۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۵ ق.ظ

منم با مهر خداحافظی میکنم
.
.
.
مهر ۹۳ جان.. کشتی من رو تو امسال
زودتر برو تا آبان بیاد بلکه من از اولین روز آبان قشنگ تر درس بخونم -_-
خدافظ