تالار گفتمان مانشت
ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - crevice - 23 تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۵۲ ب.ظ

(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  جدیدا احساس خاصی نسبت بهش دارم.
مبارکه Big Grin

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - blackhalo1989 - 23 تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۵۲ ب.ظ

(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۵۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  جدیدا احساس خاصی نسبت بهش دارم.
مبارکه Big Grin
ممنون Cool

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - crevice - 23 تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۵۳ ب.ظ

+همه ی بچه های فروم یه وعده رست بیف افتادن Big Grin

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - Milestone - 23 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۰۸ ب.ظ

(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۰ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  به به چقدرخوووب [تصویر:  biggrin.gif]
دیگه گفتین دیگهههه حالا کی شیرینی میدین اقای مایل [تصویر:  biggrin.gif] زمانش کی هست

اولا: بارها گفتم، بازم تاکید می‌کنم: شیرینی واسه دندونا مضره! Big Grin
دوما: عجله کار شیطونه! Big Grin ما کوچیکترا حالاحالاها باید از تجربیات شما بزرگترا استفاده کنیم! Big Grin

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - Milestone - 23 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۰۸ ب.ظ

ویرایش: دو بار ثبت شد.

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - codin - 23 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۱۳ ب.ظ

(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۴ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  میدونید همش هم به خاطر غرورش نبوده لزوما.(دختر تو اشنایان جناب codin رو میگم.)
سوای اینکه اصلا کار درستی هست که دختر پا پیش بزاره یا نه. خیلی مسایل دیگه هم دخیله.
گاهی شما از کسی خوشتون میاد ولی چون از نزدیک با اون شخص تو رابطه نبودید. مردد هستید که برم جلو یا نه؟
خیلی از دخترا هم که اصلا راهش رو بلد نیستن. قطعا مستقیم نمیشه تو روی اون شخص گفت. غیر مستقیم هم خیلی سخته. ممکنه طرف مقابل بد برداشت بکنه یا اصلا متوجه نشه.
بله من حرف شمارو قبول دارم که توی جامعه ما شاید دختر مستقیم بگه بد بشه. ولی این موردی که میگم طرف هیچ حرکتی به معنای واقعی کلمه انجام نداد. نه تلاشی برای ارتباط غیر مستقیم نه هیچی.
این به کنار اصلا یک موردم بود خانم از یه آقایی خوشش میاد و غیر مستقیم در معرض آقا خودشو قرار میده تا آقا پیشنهاد میده و اون رد میکنه بعدش!!! بعدش هم با خودش درگیر بود با مدت ها که چرا این کارو کردم چرا ردش کردمConfusedConfusedConfused
بیشتر همون حرف آقای بشیر و یکی نبودن حرف و عمل درست تر به نظر میاد

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - Riemann - 23 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۳ ب.ظ

(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۳۶ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  "یک روز فردی قدم به زندگی‌تان خواهد گذاشت و شما را متوجه خواهد کرد که چرا هرگز با هیچ‌کس دیگری دوام نیاورده‌اید!"
- پل استر -
این جمله ها فقط به درد شیر کردن توی اینستا میخوره به نظر من تا واقعیت ...
اصلا قبول ندارم به هیچ وجه من الوجوه !
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۴ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  گاهی شما از کسی خوشتون میاد ولی چون از نزدیک با اون شخص تو رابطه نبودید. مردد هستید که برم جلو یا نه؟
دقیقا از چیش خوشش اومده؟ این جمله به نظر من تناقض دارد

(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۴ ق.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  انصافا پسرا وقتی میگن نرسیدم...برای من مسخرس.
نرسیدن یعنی اون طرف شاید دلش یکی دیگه رو خواسته Big Grin
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۴ ق.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  اون تلاش و جنگی که ما دخترا در وصال عشق داشتیم رو شماها داشتین...شکست عشقی وجود نداشت اصلا ....
effort in wrong place I guess ...

+ ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من و چند تا از دوستای دیگم که متفق القول به این نتیجه رسیدیم که برای ازدواج و این چیزا اصلا تلاش نکنیم ،‌توی این سن دخترا به نظر من خیلی unstable هستن، یه تئوری قبلا دادم که تا ۳۲ و ۳۳ اینجا ها هیچ کاری نکنیم و زندگی خودمون رو داشته باشیم ... بعدش یکی پیدا میشه و اون شخص توی اون سن دیگه همه کاری که دلش میخواسته رو کرده و سرش به قدر کافی یا به صورت موثری به سنگ خورده و یکمی عقلش اومده سر جاش که زندگی فقط یک شاخه گل و دوست داشتن نیست ... اون موقع میشه روی این شخص سرمایه گذاری کرد ...

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - zarisa - 23 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۳۴ ب.ظ

(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۱۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۴ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  میدونید همش هم به خاطر غرورش نبوده لزوما.(دختر تو اشنایان جناب codin رو میگم.)
سوای اینکه اصلا کار درستی هست که دختر پا پیش بزاره یا نه. خیلی مسایل دیگه هم دخیله.
گاهی شما از کسی خوشتون میاد ولی چون از نزدیک با اون شخص تو رابطه نبودید. مردد هستید که برم جلو یا نه؟
خیلی از دخترا هم که اصلا راهش رو بلد نیستن. قطعا مستقیم نمیشه تو روی اون شخص گفت. غیر مستقیم هم خیلی سخته. ممکنه طرف مقابل بد برداشت بکنه یا اصلا متوجه نشه.
بله من حرف شمارو قبول دارم که توی جامعه ما شاید دختر مستقیم بگه بد بشه. ولی این موردی که میگم طرف هیچ حرکتی به معنای واقعی کلمه انجام نداد. نه تلاشی برای ارتباط غیر مستقیم نه هیچی.
این به کنار اصلا یک موردم بود خانم از یه آقایی خوشش میاد و غیر مستقیم در معرض آقا خودشو قرار میده تا آقا پیشنهاد میده و اون رد میکنه بعدش!!! بعدش هم با خودش درگیر بود با مدت ها که چرا این کارو کردم چرا ردش کردمConfusedConfusedConfused
بیشتر همون حرف آقای بشیر و یکی نبودن حرف و عمل درست تر به نظر میاد
گاهی بله. نه همیشه. خیلی به شخصیت دختر ها برمی گرده. خب این دختر که خودش هم پشیمون شده ممکنه قدرت تصمیم گیری و جرات نداشته بوده.

مثلا من خودم خیلی موقعیت خوب تو زندگی داشتم(منظورم احساسی نیست). اما شخصیتا تو تصمیم گیری کند هستم. عین اب خوردن از دستش میدم. حتی چیزهایی که خیلی براشون وقت و علاقه گذاشتم.
متاسفانه الان هم تو این وضعیت باز گیر افتادم. بعضیا نیاز دارن راه جلو پاشون واضح باشه.
کار اون دختر شاید توجیه عقلی نداشته ولی احتمالا شخصیتش شبیه به من بوده. خیلی برام عجیب نیست.
اگه آقا واقعا اون خانوم رو بخواد دوباره باید بره جلو. مطمینا این بار جواب میگیره. دختره دیگه سرش خورده به سنگBig Grin

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - Skyrim - 23 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ ب.ظ

گوش شیطون کر، کم کم داره یه اتفاقاتی میفته Smile

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - blackhalo1989 - 23 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۰ ب.ظ

(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  گوش شیطون کر، کم کم داره یه اتفاقاتی میفته Smile
مبارکه. Smile

(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۳۴ ب.ظ)zarisa نوشته شده توسط:  گاهی بله. نه همیشه. خیلی به شخصیت دختر ها برمی گرده. خب این دختر که خودش هم پشیمون شده ممکنه قدرت تصمیم گیری و جرات نداشته بوده.

مثلا من خودم خیلی موقعیت خوب تو زندگی داشتم(منظورم احساسی نیست). اما شخصیتا تو تصمیم گیری کند هستم. عین اب خوردن از دستش میدم. حتی چیزهایی که خیلی براشون وقت و علاقه گذاشتم.
متاسفانه الان هم تو این وضعیت باز گیر افتادم. بعضیا نیاز دارن راه جلو پاشون واضح باشه.
کار اون دختر شاید توجیه عقلی نداشته ولی احتمالا شخصیتش شبیه به من بوده. خیلی برام عجیب نیست.
اگه آقا واقعا اون خانوم رو بخواد دوباره باید بره جلو. مطمینا این بار جواب میگیره. دختره دیگه سرش خورده به سنگBig Grin
ببینید اون آقا که دیگه کف دستشو بو نکرده که بفهمه چه خبره تو ذهن دختر خانوم. از دید اون جواب رد شنیده و دیگه میره پی زندگیش و کل قضیه رو فراموش می کنه.

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - Skyrim - 23 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۶ ب.ظ

(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مبارکه. Smile
همینطور شما Wink
شنیدم به زودی یه نفر قراره بچه های انجمن رو رست بیف دعوت کنه !! CoolCoolBig Grin

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - blackhalo1989 - 23 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۸ ب.ظ

(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۶ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مبارکه. Smile
همینطور شما Wink
شنیدم به زودی یه نفر قراره بچه های انجمن رو رست بیف دعوت کنه !! CoolCoolBig Grin
ای آقا! شما دیگه چرا به این شایعه ها توجه می کنید؟ Big Grin

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - blackhalo1989 - 24 تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۱۱ ق.ظ

(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  جدیدا احساس خاصی نسبت بهش دارم.
آواتارم رو عوض کردم به لوگوش. Big GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongue

پ.ن: این دفعه اولم نیست که با KDE برخورد دارم، اما هیچ وقت ازش خوشم نیومده بود. اما این دفعه خیلی ازش خوشم اومده. Big Grin
پ.ن۲: رست بیفی در کار نیست. مگه کسی برای اینکه از KDE خوشش اومده باشه رست بیف میده؟! Tongue

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - saeidkhan - 24 تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۲ ق.ظ

اینجا به جای بحث درست در مورد ازدواج بعضیا دنبال مسخره بازین و فقط میخان یه چیزی بگن!!!!!
خب حرفی ندارین چیزی نگین ! هیچی نمیشه اما جو رو با شوخی های بی مصرف به بیراهه نبرید .

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - Menrva - 24 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۳ ب.ظ

(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۲۰ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  انصافا دختر پسریش نمیشه کرد هر آدمی یه جوره. من توی آشناهام دختری رو دیدم که از یه پسری خوشش میومد حتی حاضر نشد بهش نزدیک شه یا بره بهش بگه. انتظار داشت پسره علم غیب داشته باشه. کسی که یه اپسیلون رو غرورش پا نمیزاره که اسمش عاشق نمیشه [تصویر:  undecided.gif][تصویر:  undecided.gif]
درسته..اما اخه نمیشه واقعا سخته برای دختر...البته بعضی دختراهستند ک سخت نیست براشون.