تالار گفتمان مانشت
ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - Pure Liveliness - 26 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۲ ب.ظ

(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۱ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  میخواین براتون یه حساب سرانگشتی کنم از قیمت جهیزیه هایی که تو شهر ما میدنBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ولی بخواین منصفانه فکر کنید قیمت یه جهیزیه ۷۵-۸۰ تومنه
بستگی داره به فرهنگ و شهر، که مارک وسایل حتما فلان باشه و ست باشه مارک وسایل برقی همه ش، دو دست و سه دست مبل و ... یا نه جهاز معمولی آبرومندانه.
مثلا توی یه شهرستانی ۱۲۰تومن جهاز بردند پارسال و جالبه رفتند اجاره نشینی، توی همون شهرستان میشد یه ۵۰متری توی یه جای متوسط خرید :| و اونو میشد داد رهن، با پولش یه جای دیگه اجاره کرد اگه واسشون کوچیک بود. Huh
با ۴۵-۵۰تومن و حتی کمتر هم میشه یه جهاز خوب جمع و جور کرد.
جهاز، عروسی، مراسم های دیگه، طلا و سرویس، لباس همه ش حاشیه ست... گرچه جذابیت داره.

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - Behnam‌ - ۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۴ ب.ظ

(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۳۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  یا مثلا توی اقوام ایرانی ترک ها خیلی سریع همه چیزو به خودشون میگیرن
هووووووووی [تصویر:  415252_47.gif]
[تصویر:  415252_21.gif]

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - blackhalo1989 - 26 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۴ ب.ظ

(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۲ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  جهاز، عروسی، مراسم، لباس همه ش حاشیه ست... گرچه جذابیت داره.
متاسفانه اینا فرع هایی هستن که دارن به اصل صدمه می زنن.

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - Behnam‌ - ۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۶ ب.ظ

(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۲ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  جهاز، عروسی، مراسم، لباس همه ش حاشیه ست...
آورین از اینا بیشتر بگو [تصویر:  415254_21.gif] [تصویر:  415254_21.gif]

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - Pure Liveliness - 26 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۸ ب.ظ

(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۶ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(26 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۲ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  جهاز، عروسی، مراسم، لباس همه ش حاشیه ست...
آورین از اینا بیشتر بگو [تصویر:  415255_21.gif] [تصویر:  415255_21.gif]
چشم Smile @}:-
میگم که Smile @}:- @}:-

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - crevice - 26 تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۰۰ ب.ظ

(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۲ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  جهاز، عروسی، مراسم های دیگه، طلا و سرویس، لباس همه ش حاشیه ست... گرچه جذابیت داره.
موافقم شدیدBig Grin

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - khayyam - 26 تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۲۳ ب.ظ

(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۴ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(26 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۳۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  یا مثلا توی اقوام ایرانی ترک ها خیلی سریع همه چیزو به خودشون میگیرن
یاشسین

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - codin - 26 تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۲۷ ب.ظ

(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۴ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(26 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۳۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  یا مثلا توی اقوام ایرانی ترک ها خیلی سریع همه چیزو به خودشون میگیرن

ارادتمندیم TongueTongueBig Grin

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - RangiRangi - 26 تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۸ ب.ظ

(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۳۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  کلا خانم ها سنسور توهین یابشون خیلی از اقایون قوی تره. اینو توی موقعیت های خیلی متفاوت دیدم. یا مثلا توی اقوام ایرانی ترک ها خیلی سریع همه چیزو به خودشون میگیرن

ای باباBig GrinBig Grin
دارم وسوسه میشم خیلی سریع توهین یابی کنم و این پست رو به خودمون بگیرم Big GrinBig GrinTongue

+شوخیه البته : )

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - blackhalo1989 - 26 تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۳ ب.ظ

(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۱ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  میخواین براتون یه حساب سرانگشتی کنم از قیمت جهیزیه هایی که تو شهر ما میدنBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ولی بخواین منصفانه فکر کنید قیمت یه جهیزیه ۷۵-۸۰ تومنه
بله یه حساب سرانگشتی کنید ببینیم چطوری میشه ۷۵-۸۰.
دقت کنید این قیمتایی که من گفتم مینیمم مطلقه دیگه. از این کمتر نمیشه. شما هم یخچال ساید آمریکایی رو حساب نکنید. Smile

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - gogooli - 26 تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۸ ب.ظ

کسی که متاهل است چرا در این شبکه های اجتماعی،... می آید (یا حتی شاید هم بیرون) جنس مخالف رو با کلمات محبت آمیز (عزیزم،...) صدا می زنه؟ یادمه چند سال پیش در یک سایتی یکی که متاهل بود بهم یک عزیز گفته بود ادامه اش سوال راجع به sql داشت با اینکه بلد بودم و اخلاقم هم جوریه که چیزی رو که بلدم به دیگران می گم خوشم نیومد جوابش رو ندادم.Big Grin نمی دونم شاید در این مورد من خیلی حساسم. ولی دلیلش چیه؟ از زندگیش راضی نیست؟ همسرش رو دوست نداره؟ یا کلا اخلاقش است با همه این جوری صحبت کنه؟

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - khayyam - 26 تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۸ ب.ظ

(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۸ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  کسی که متاهل است چرا در این شبکه های اجتماعی،... می آید (یا حتی شاید هم بیرون) جنس مخالف رو با کلمات محبت آمیز (عزیزم،...) صدا می زنه؟ یادمه چند سال پیش در یک سایتی یکی که متاهل بود بهم یک عزیز گفته بود ادامه اش سوال راجع به sql داشت با اینکه بلد بودم و اخلاقم هم جوریه که چیزی رو که بلدم به دیگران می گم خوشم نیومد جوابش رو ندادم.Big Grin نمی دونم شاید در این مورد من خیلی حساسم. ولی دلیلش چیه؟ از زندگیش راضی نیست؟ همسرش رو دوست نداره؟ یا کلا اخلاقش است با همه این جوری صحبت کنه؟

چون احساس کمبود می کند

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - Menrva - 26 تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ ب.ظ

دراین فکرم که آیا ب این خواستگارم جواب مثبت بدهم یا ندهم Confused
امروز دوباره تماس گرفتنUndecidedSad

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - khayyam - 26 تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۹ ب.ظ

(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  دراین فکرم که آیا ب این خواستگارم جواب مثبت بدهم یا ندهم Confused

اگه پول داره جواب مثبت بده !

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - so@ - 26 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶ ب.ظ

(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  دراین فکرم که آیا ب این خواستگارم جواب مثبت بدهم یا ندهم Confused

بزار یه مدت آشنا بشین و چندجلسه پیش یه مشاور خوب برید بعد به مثبت و منفیش فکر کن.در ضمن اگر اخلاق داشت براش وقت بزار و بهش فکر کن وگرنه که رد کن بره :دی