تالار گفتمان مانشت
ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - reticent - 12 مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۰ ق.ظ

(۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۱ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  
(11 مرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۲۲ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  گاهی سکوت سزای سبک سری است. Smile

اگه این پست شما در جواب پست من بود ، باید خدمتتون عرض کنم که خدا رو شکر بی ادب بودن خودت رو هم به اثبات رسوندی.

بنده اگر صبورتر بودم به جای عنوان کردن این حرف، بهش عمل می کردم و در برابر شما سکوت می کردم.
اما الآن دیگه درس گرفتم از اشتباهم.
سکوت می کنم. Sleepy

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - samaneh@90 - 12 مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۲۴ ق.ظ

همسفر!
در این راه طولانی که ما بی‌خبریم
و چون باد می‌گذرد
بگذار خرده اختلاف‌هایمان با هم باقی بماند
خواهش می‌کنم! مخواه که یکی شویم، مطلقا
مخواه که هر چه تو دوست داری، من همان را، به همان شدت دوست داشته باشم
و هر چه من دوست دارم، به همان گونه مورد دوست داشتن تو نیز باشد
مخواه که هر دو یک آواز را بپسندیم
یک ساز را، یک کتاب را، یک طعم را، یک رنگ را
و یک شیوه نگاه کردن را
مخواه که انتخابمان یکی باشد، سلیقه‌مان یکی و رویاهامان یکی.
هم‌سفر بودن و هم‌هدف بودن، ابدا به معنی شبیه بودن و شبیه شدن نیست.
و شبیه شدن دال بر کمال نیست، بلکه دلیل توقف است

عزیز من!
دو نفر که عاشق‌اند و عشق آنها را به وحدتی عاطفی رسانده است، واجب نیست که هر دو صدای کبک، درخت نارون، حجاب برفی قله علم کوه، رنگ سرخ و بشقاب سفالی را دوست داشته باشند.
اگر چنین حالتی پیش بیاید، باید گفت که یا عاشق زائد است یا معشوق و یکی کافی است.
عشق، از خودخواهی‌ها و خودپرستی‌ها گذشتن است اما، این سخن به معنای تبدیل شدن به دیگری نیست .
من از عشق زمینی حرف می‌زنم که ارزش آن در «حضور» است نه در محو و نابود شدن یکی در دیگری.

عزیز من!
اگر زاویه دیدمان نسبت به چیزی یکی نیست، بگذار یکی نباشد .
بگذار در عین وحدت مستقل باشیم.
بخواه که در عین یکی بودن، یکی نباشیم.
بخواه که همدیگر را کامل کنیم نه ناپدید .
بگذار صبورانه و مهرمندانه درباب هر چیز که مورد اختلاف ماست، بحث کنیم ،اما نخواهیم که بحث، ما را به نقطه مطلقا واحدی برساند.
بحث، باید ما را به ادراک متقابل برساند نه فنای متقابل .
اینجا سخن از رابطه عارف با خدای عارف در میان نیست .
سخن از ذره ذره واقعیت‌ها و حقیقت‌های عینی و جاری زندگی است.
بیا بحث کنیم.
بیا معلوماتمان را تاخت بزنیم.
بیا کلنجار برویم .
اما سرانجام نخواهیم که غلبه کنیم.
بیا حتی اختلاف‌های اساسی و اصولی زندگی‌مان را، در بسیاری زمینه‌ها، تا آنجا که حس می‌کنیم دوگانگی، شور و حال و زندگی می‌بخشد نه پژمردگی و افسردگی و مرگ، حفظ کنیم.
من و تو حق داریم در برابر هم قدعلم کنیم و حق داریم بسیاری از نظرات و عقاید هم را نپذیریم.
بی‌آن‌که قصد تحقیر هم را داشته باشیم .
عزیز من! بیا متفاوت باشیم.
"نادر ابراهیمی"

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - saeidkhan - 12 مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۵۱ ق.ظ

(۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۰۱ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  
(11 مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۲۰ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  و اما عقد ...Heart
خداکنه هممون در جهته همون تغییری که دوس داریم ایجاد بشه تلاش کنیم، نه اینکه فقط ایده آلامون رو بگیم واسه بقیه آدمای دنیا...
امیدوارم همتون موفق و خوشبخت باشید.

خوشبخت بشید ، انشاالله بهترین و شادترین روزای زندگیتون رو کنار همسر محترمتون تجربه کنید.
هر کسی میگه ازدواج کردم یا میخوام ازدواج کنم از ته قلبم براش خوشحال میشم و ارزوی بهترین ها رو میکنم . امیدوارم تمام دوستام و تمام بچه های مجرد این سایت به زودی با همراه زندگیشون اشنا بشن و باقی مسیر زندگی رو با همسرشون طی کنن و میدونم ازدواج درست چقدر میتونه تو ارامش ادما موثر باشه .
ممنونم، امیدوارم شما و همه بچه ها هم پیروز و موفق و خوشبخت باشند.

(۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۹ ب.ظ)clint نوشته شده توسط:  
خداکنه هممون در جهته همون تغییری که دوس داریم ایجاد بشه تلاش کنیم، نه اینکه فقط ایده آلامون رو بگیم واسه بقیه آدمای دنیا...
تبریک عرض می کنم و برایتان زندگی توام با اندیشه های پربار را آرزو می کنم
مرسی از شما، ممنون از لطفتون

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - shamim_70 - 12 مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۸ ق.ظ

(۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۲۰ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  و اما عقد ...Heart
مبارکه..ایشالا که در کنار هم خوشبخت باشید
ی سوال شخصیBig Grinچند وقت از اشنایی تون با همسرتون میگذره ک حالا میخاین مراسم بگیرید؟به روش سنتی همسرتونو انتخاب کردین یا روش مدرن؟Tongue(اگر دوست داشتید جواب بدید نداشتینم که هیچیTongue)

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - saeidkhan - 12 مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۷ ق.ظ

(۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۸ ق.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
مبارکه..ایشالا که در کنار هم خوشبخت باشید
ی سوال شخصیBig Grinچند وقت از اشنایی تون با همسرتون میگذره ک حالا میخاین مراسم بگیرید؟به روش سنتی همسرتونو انتخاب کردین یا روش مدرن؟Tongue(اگر دوست داشتید جواب بدید نداشتینم که هیچیTongue)
مرسی ممنونم.
تقریبا ۸ ماه... همیشه دوس داشتم خودم انتخاب کنم همسرم رو . من خودم انتخاب کردم و قبل از خواستگاری آشنا شدیم

(۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۳ ق.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  

به به..بسلامتی و مبارکیییییی....انشالله خوشبخت بشینHeartHeart

ممنون لطف دارین

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - Riemann - 12 مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۲ ب.ظ

......................

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - Menrva - 12 مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۸ ب.ظ

(۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ما هم اولین حرکت های زیر پوستی ازدواج رو زدیم!
بسلامتیی مبارکههههههههههههههههههههه انشاا به خیر و خوشییییییییییی..شیرینی یادتون نرهBig Grin

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - so@ - 12 مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۵ ب.ظ

(۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۸ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(12 مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ما هم اولین حرکت های زیر پوستی ازدواج رو زدیم!
بسلامتیی مبارکههههههههههههههههههههه انشاا به خیر و خوشییییییییییی..شیرینی یادتون نرهBig Grin
ان شاء الله اگر قسمتتون شخص موردنظر هستش خیلی زود به تفاهم برسید و خبرهای خوشی از زبون شما بشنویم مثل آقای سعیدخانSmile

+مینروا همه جا به نوبت Smile اول شیرینی رو از X بگیر Smile

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - virtual girl - 13 مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۶ ق.ظ

فکر کنم این تاپیک پر از خیر و برکته همه دارن به رستگاری میرسن Big Grin

خب باید بگم که بااجازتون منم هفته بعد قاطی مرغا میشم Blush
اونم با یکی که اوایلش سرکوچکترین مسئله ای هم اونقدر باهم اختلاف نظر داشتیم که ساعتها بحث میکردیم آخرسرم هر کی میرفت پی خودش Smile
ولی خب دیگه عشق کارها بکند TongueHeartHeart

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - nlp@2015 - 13 مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۹ ق.ظ

...........

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - f.b - 13 مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۱ ب.ظ

(۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۶ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  فکر کنم این تاپیک پر از خیر و برکته همه دارن به رستگاری میرسن Big Grin

اونم با یکی که اوایلش سرکوچکترین مسئله ای هم اونقدر باهم اختلاف نظر داشتیم که ساعتها بحث میکردیم آخرسرم هر کی میرفت پی خودش Smile

مبااارکا باشهSmile ان شاالله همگی خووووشبخت بشین.

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - Menrva - 13 مرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۲۵ ب.ظ

(۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۵ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  +مینروا همه جا به نوبت [تصویر:  smile.gif] اول شیرینی رو از X بگیر [تصویر:  smile.gif]
آخ جون چقدرقرارع شیرینی بخورمTongue
(۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۶ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  فکر کنم این تاپیک پر از خیر و برکته همه دارن به رستگاری میرسن [تصویر:  biggrin.gif]
خب باید بگم که بااجازتون منم هفته بعد قاطی مرغا میشم...........
وااااااااای مبارکههههههههههههههههههه انشاا خوشبخت بشین ب پای هم پیر بشین تا اخر عمر شاد و سلامتتتتتتتHeart
بازم تبرییککککککککککککککککککککککککHeart

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - samaneh@90 - 13 مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۰۶ ب.ظ

کاربر virtual girl تبریک میگم ایشالا زندگی شاد وسعادتمندی در پیش داشته باشین

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - codin - 13 مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۹ ب.ظ

بنده هم به سهم خودم خدمت کاربر virtual girl تبریک عرض می کنم.

ایشالا که بهترین ها را در کنار هم تجربه کنید.

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - karbar - 13 مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۴ ب.ظ

(۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۶ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  فکر کنم این تاپیک پر از خیر و برکته همه دارن به رستگاری میرسن Big Grin

ان شاالله خوشبخت و عاقبت بخیر بشید و هم پا، دوست و یاور هم باشیدAngel