تالار گفتمان مانشت
ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - نسخه‌ی قابل چاپ

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - Autumngirl - 29 مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۰۰ ب.ظ

وقتی میگیم زمان خاص توقع داریم به احتمال زیاد اتفاق بیفته وقتی بگیم پیشامد توقع نداریم حتما اتفاق بیفته. گمون نکنم برای ازدواج زمان آنچنانی صرف کنیم شاید من اینطوری بودم نمیدونم

درباره تلاشهای بالقوه هم من چند مورد دور و برم دیدم که فقط یکیش موفق بوده. فکر کنم از عهده هرکسی برنمیاد لااقل خودم و خانواده تازه اگه واقعا تونستی مطمئن بشی طرف همونیه که تو می خوای

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - crevice - 29 مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۱۷ ب.ظ

بنظر من بزرگترین اشتباه اینه که یه دختر از پسری خواستگاری کنه.
صادقانه بگم اگه دختری واسه من همچی کاری کنه، منِ پسر فک میکنم شاید یه مشکلی چیزی هست و یا یک جای کار میلنگه.
اما دختر میتونه به هزار روش مستقیم و غیر مستقیم سیگنال و نخ و کابل Big Grin بده و خیلی م مفید و سازنده ست.

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - Autumngirl - 29 مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۳۰ ب.ظ

(۲۹ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۲ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  اینو که گفتید یاد جوونیای خودم افتادمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin یادمه یبار خودم از طرف خواستگاری کردمBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin تهشم به زبون بی زبونی بهم گفت برو باااااا با اون قیافت دلت خوشهConfusedConfusedConfused بعد فهمیدم که بخاطر زیبایی..تحصیلات..و شغلم طرف نه گفت بهمSleepySleepy

ولی من با اعتماد بنفس بالا همچنان سرمو بالا گرفتم Big GrinBig GrinBig Grin اما بعدش دیگه این حرکتو نزدم. نمیدونم چرا ولی حس میکنم لزومی نداره برم به یه پسر بگم ازت خوشم اومده..بعدش یا بهم میگه قیافت فلانه یا میگه مدرکت به من نمیخورهUndecided همین نیمچه اعتماد بنفسمو با این کار بیشتر از دست میدمConfused
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin از تجربه تون استفاده کردیم. گمون کنم یه ذره پیاز داغش زیاده هااااا. خب گل و شیرینی می گرفتید با خانواده تشریف می بردید Big GrinBig Grin

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - Milad_Hosseini - 29 مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۲۷ ب.ظ

هیچ وقت درک نکردم که چرا نباید یه دختر ابراز علاقه کنه به یه پسر؟؟واقعا مشکلش چیه؟؟چرا همش باید این ابراز علاقه از سمت پسر باشه؟؟(احتمالا الان همه دوستان میان جاج میکنن که اره پسرا پُر رو میشن و اگه بفهمن دختری علاقه مندشون شده خیلی حال میکنن و شروع میکنن تسلط داشتن و گفتن جملاتی مثل اره فلانی اومد بهم پیشنهاد داده و آویزونم شده و میره واسه دوستای پسرش تعریف میکنه و اینا.کلن این دست ادما توی ابرها سیر میکننSmile ..) اینا رو میدونم همشو....دلیل منطقی و قانع کننده بیارید...یعنی چی واقعا؟؟دو نفر بهم علاقه دارن (حالا میتونه این ترشحات علاقه توی مرد اتفاق بیفته یا توی زن)...
والا دروغ چرا..خودم میشناسم خانومایی رو که سر همین غرورشون و نگفتن علاقه شون به طرف مقابل، اذیت شدن...با یکیشون خیلی صحبت کرد و خیلی تلاش کردم متقاعدش کنم و تا حدودی جواب داد(ولی از ترس تجربه های قبلیش نکرد این کارو و نگفت به کسی دوستش داشت و آخرشم جز پشیمونی نموند واسش)

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - negarin_ - 29 مهر ۱۳۹۷ ۰۷:۴۱ ب.ظ

(۲۹ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۲۷ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  هیچ وقت درک نکردم که چرا نباید یه دختر ابراز علاقه کنه به یه پسر؟؟واقعا مشکلش چیه؟؟چرا همش باید این ابراز علاقه از سمت پسر باشه؟؟(احتمالا الان همه دوستان میان جاج میکنن که اره پسرا پُر رو میشن و اگه بفهمن دختری علاقه مندشون شده خیلی حال میکنن و شروع میکنن تسلط داشتن و گفتن جملاتی مثل اره فلانی اومد بهم پیشنهاد داده و آویزونم شده و میره واسه دوستای پسرش تعریف میکنه و اینا.کلن این دست ادما توی ابرها سیر میکننSmile ..) اینا رو میدونم همشو....دلیل منطقی و قانع کننده بیارید...یعنی چی واقعا؟؟دو نفر بهم علاقه دارن (حالا میتونه این ترشحات علاقه توی مرد اتفاق بیفته یا توی زن)...
والا دروغ چرا..خودم میشناسم خانومایی رو که سر همین غرورشون و نگفتن علاقه شون به طرف مقابل، اذیت شدن...با یکیشون خیلی صحبت کرد و خیلی تلاش کردم متقاعدش کنم و تا حدودی جواب داد(ولی از ترس تجربه های قبلیش نکرد این کارو و نگفت به کسی دوستش داشت و آخرشم جز پشیمونی نموند واسش)
من نظرم خودم رو در این رابطه میگم حالا اینکه از نظر شما منطقی باشه یا نه رو نمیدونم... اما اینا اصول زندگی هر کسی هستن و هر کس می‌تونه اصول خودش رو داشته باشه و متناسب با اون عواقبش رو بپذیره.
اول اینکه ذات ما دخترا و کلا طبیعتی که خدا قرار داده، اینه که اینطور باشیم که به صورت مستقیم اقدام نکنیم، اما اگر به کسی علاقه داشته باشیم حتما سیگنال می‌فرستیم اونم اگر دنبال رابطه باشه قطعا این سیگنال ها رو میگیره مگر اینکه دل مشغولی های دیگه داشته باشه.
دوم هم اینکه شناخت برای ازدواج فرق داره و چون مطمئن نیستیم که طرف همونی هست که میخوایم، اینکه ممکنه پشیمون بشیم و... یا حتی اینکه طرف ما رو قبول کنه، نمی‌تونیم پیشقدم بشیم... در حالی که برای یه پسر خیلی راحت تره پیشنهاد میده و بعد شناخت عمیق تر میشه اگر اونچه مدنظرش بود نشد، چون احساساتش مثل یه دختر لطیف و حساس نیست، پس اینو راحت تر می‌تونه بپذیره.

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - The BesT - 29 مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۳ ب.ظ

(۲۹ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۱۷ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  اما دختر میتونه به هزار روش مستقیم و غیر مستقیم سیگنال و نخ و کابل [تصویر:  biggrin.gif] بده و خیلی م مفید و سازنده ست.

چجوری برای یکی سیگنال بفرستیم؟
بیاید به من آموزش صحیح بدید. CoolBig Grin
اگر نتیجه مثبت بود همتون شام عروسیم دعوتید. HeartHeartHeart

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - αɾια - ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱ ب.ظ

(۲۹ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(29 مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۱۷ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  اما دختر میتونه به هزار روش مستقیم و غیر مستقیم سیگنال و نخ و کابل [تصویر:  biggrin.gif] بده و خیلی م مفید و سازنده ست.

The BesT جان، وقتی بهتون گفتن به منم منتقل کنین که بدجوری کارم لنگه BlushBig Grin

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - SepidehP - 29 مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۷ ب.ظ

Big GrinBig GrinBig Grin

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - Amir V - 29 مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۰۹ ب.ظ

(۲۹ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  چجوری برای یکی سیگنال بفرستیم؟
اتفاقا این خیلی کار آسونیه. نحوه پیام دادن، اهمیت دادن های بیش از حد، بیان مسایل شخصی، نگاه های معنی دار، و ....
و آقایون هم خیلی سریع نخ رو میگیرن!‌
البته میزان و بازه ی نخ دادن هم باید کنترل شده باشه، چون ممکنه تاثیر عکس بزاره.
توضیحات بیشتر در پی وی Big Grin

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - The BesT - 29 مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۶ ب.ظ

(۲۹ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱ ب.ظ)Katerina Petrova نوشته شده توسط:  The BesT جان، وقتی بهتون گفتن به منم منتقل کنین که بدجوری کارم لنگه [تصویر:  blush.gif][تصویر:  biggrin.gif]

چشم گل دختر. حتما Big Grin
بذار ببینم نتایج به کجا ختم میشه. حتما یه دوره کلاس آموزشی واست میگذارم Big Grin
فعلا ببینم آقای وارسته چه میکنه واسم Big Grin

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - crevice - 30 مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۷ ق.ظ

(۲۹ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  چجوری برای یکی سیگنال بفرستیم؟
همه رو امیر گفت دیگه.
پ.ن: ولی حیف، فک کنم اگه دختر بودم، حتما خوب مخ تیلیت میکردم. حتی اگه کور و زشت و کچل بودم Big Grin

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - diligent - 30 مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ق.ظ

این چند تا پست اخیر در مورد نخ و سیگنال خیلی بامزه بود، هر موقع اومدم خوندم سردردم به کل یادم میرفت : ))

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - codin - 30 مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۵۰ ق.ظ

(۲۹ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(29 مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۱۷ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  اما دختر میتونه به هزار روش مستقیم و غیر مستقیم سیگنال و نخ و کابل [تصویر:  biggrin.gif] بده و خیلی م مفید و سازنده ست.

این سیب رو میبینی? با من ازدواج کن Big Grin

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - Autumngirl - 30 مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۴ ق.ظ

(۲۹ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۶ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(29 مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱ ب.ظ)Katerina Petrova نوشته شده توسط:  The BesT جان، وقتی بهتون گفتن به منم منتقل کنین که بدجوری کارم لنگه [تصویر:  blush.gif][تصویر:  biggrin.gif]

چشم گل دختر. حتما Big Grin
بذار ببینم نتایج به کجا ختم میشه. حتما یه دوره کلاس آموزشی واست میگذارم Big Grin
فعلا ببینم آقای وارسته چه میکنه واسم Big Grin
اگر امکان داشت دوره تون رو آنلاین برگزار کنید بقیه هم استفاده کنند

با تشکرBig Grin

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - nlp@2015 - 30 مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۰ ب.ظ

به منم بگید لدفن. پابلیک باشه همه استفاده کننSmile