تالار گفتمان مانشت
ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - نسخه‌ی قابل چاپ

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - elect - 08 خرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۰۶ ب.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  " احتمال حذف مجازات زندان برای بدهکاران مهریه"

ال
ی قاانو ضدمرد حذف میششه ولیی هنوزز کلیی قانون ضدزن پابرجاس

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - عباس ... - ۰۸ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۱۸ ب.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  خبر کوتاه بود و عجیب:
" احتمال حذف مجازات زندان برای بدهکاران مهریه"

الان راه های ازدواج آسان مهیا شدمثلا یا راه طلاق دادن آسان؟؟

سخنگوی قوه قضائیه در مورد زندانیان مهریه گفت: هیچ اتفاق تازه‌ای رخ نداده قانون همان قانون سال ۱۳۹۴ است قانون ۱۳۹۴ هم مقرر داشته است که چنانچه مرد توان پرداخت مهریه را نداشته باشد ولو زن مطالبه مهریه کند کسی که توان پرداخت ندارد را نباید بازداشت کرد و اگر کسی توان پرداخت دارد و مهریه را نمی‌پردازد ضمانت اجرای بازداشت به قوت خود باقی است.

اسماعیلی تصریح کرد: البته همین قانون برای استیفای حقوق خانم‌ها راهکار‌های قانونی مناسبی غیر از زندان پیش‌بینی کرده که به مراتب می‌تواند مؤثر و کارآمدتر باشد. زندان ابزار کارآمدی برای استیفای حقوق مالی نیست .

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - khayyam - 08 خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۵۴ ب.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۰۶ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  " احتمال حذف مجازات زندان برای بدهکاران مهریه"

ال
ی قاانو ضدمرد حذف میششه ولیی هنوزز کلیی قانون ضدزن پابرجاس
کاربر elect شما اومدین آواتار مرد گذاشتین من هی شما رو اشتباه می گیرم Big GrinBig Grin

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - αɾια - ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۰۰ ق.ظ

(۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۰ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  همین امروز دوتا خبر جدایی شنیدم، یکی طلاق توی دوران عقد، یکی هم جدایی بعد از دوستیِ سه ساله...جفت شون هم بخاطر خیانت آقا پسرا....چرا واقعا؟؟تنوع طلبی یعنی چی آخه..اینم شد دلیل؟؟یکیش که میگفت من جوونم، میخوام عشق و حال کنم...نمیتونم بمونم دیگه باهات...
این روزا ناخواسته شاهده یه ماجرایی شدم که قلبمو به درد میاره...
یه آقا پسری با یه دختر خانمی(۱) آشنا میشه، یکی دو سالی واسه هم وقت میذارن و آشنا میشن...
بعد پسره میگه از طرف خانواده تحت فشاره که با دختری(۲) که اونا میگن ازدواج کنه و اون رابطه خوب یا بد کات میشه...
یه مدت میگذره، آقا پسره دلش هوای اون دختره(۱) رو میکنه یا نه حوصله ش از زندگی متاهلی و دیدن زن خودش سر میره...
میره میگرده دنبال همون دختره(۱) یا دخترایی که شبیهشن(۳) یا اصلا هر دختری(۴)
اینجا چندتا سناریو داریم:
اگه همون دختر اولی رو پیدا کنه... و اون مجرد باشه یا متاهل... اگه متاهل باشه و بهش راه بده...
اگه بره با یه دختری که شبیهشه... که اون مجرد با یا متاهل... اگه متاهل باشه و بهش راه بده...
اگه نه اصلا بره دنبال هر دختری... و همون شروط بالا...
چند تا زندگی از هم پاشیده میشه؟
چند نفر بدبخت میشن؟
چند تا دختر زندگی و احساسات و آیندشون لگدمال میشه؟
یکی نیست به پسره بگه اگه دختره رو دوست داشتی چرا ولش کردی و با یکی دیگه ازدواج کردی؟
حالا که ازدواج کردی چرا نمیتونی متعهد بمونی و پریدنت با بقیه چیه؟
میدونین... دلم واسه خودمون میسوزه...
واسه جامعه مون و این مسیری که پیش گرفته...
کاش یکم به خودمون بیایم

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - elect - 14 خرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۲ ب.ظ

(۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۰۰ ق.ظ)αɾια نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۰ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  همین امروز دوتا خبر جدایی شنیدم، یکی طلاق توی دوران عقد، یکی هم جدایی بعد از دوستیِ سه ساله...جفت شون هم بخاطر خیانت آقا پسرا....چرا واقعا؟؟تنوع طلبی یعنی چی آخه..اینم شد دلیل؟؟یکیش که میگفت من جوونم، میخوام عشق و حال کنم...نمیتونم بمونم دیگه باهات...
این روزا ناخواسته شاهده یه ماجرایی شدم که قلبمو به درد میاره...
یه آقا پسری با یه دختر خانمی(۱) آشنا میشه، یکی دو سالی واسه هم وقت میذارن و آشنا میشن...
بعد پسره میگه از طرف خانواده تحت فشاره که با دختری(۲) که اونا میگن ازدواج کنه و اون رابطه خوب یا بد کات میشه...
یه مدت میگذره، آقا پسره دلش هوای اون دختره(۱) رو میکنه یا نه حوصله ش از زندگی متاهلی و دیدن زن خودش سر میره...
میره میگرده دنبال همون دختره(۱) یا دخترایی که شبیهشن(۳) یا اصلا هر دختری(۴)
اینجا چندتا سناریو داریم:
اگه همون دختر اولی رو پیدا کنه... و اون مجرد باشه یا متاهل... اگه متاهل باشه و بهش راه بده...
اگه بره با یه دختری که شبیهشه... که اون مجرد با یا متاهل... اگه متاهل باشه و بهش راه بده...
اگه نه اصلا بره دنبال هر دختری... و همون شروط بالا...
چند تا زندگی از هم پاشیده میشه؟
چند نفر بدبخت میشن؟
چند تا دختر زندگی و احساسات و آیندشون لگدمال میشه؟
یکی نیست به پسره بگه اگه دختره رو دوست داشتی چرا ولش کردی و با یکی دیگه ازدواج کردی؟
حالا که ازدواج کردی چرا نمیتونی متعهد بمونی و پریدنت با بقیه چیه؟
میدونین... دلم واسه خودمون میسوزه...
واسه جامعه مون و این مسیری که پیش گرفته...
کاش یکم به خودمون بیایم
قدیمما انگارر ی چیی بوده ب اسمم معرفت
الان خ نموندهه ازش
والاا اینن حرفامم نبود اصن

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - khayyam - 14 خرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۴۶ ب.ظ

دیگه این جامعه درست بشو نیست پسرا دنبال تنوع طلبی هستند دخترا هم هی پسر تست می کنند که شاید یکی بهتر پیدا بشه !

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - Riemann - 15 خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۵۵ ق.ظ

(۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۴۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  دیگه این جامعه درست بشو نیست پسرا دنبال تنوع طلبی هستند دخترا هم هی پسر تست می کنند که شاید یکی بهتر پیدا بشه !
گل گفتی آی گل گفتی، مثل یه بلبل گفتی جواب عالی دادی غنچه بودی شکفتی

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - khayyam - 15 خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۱۷ ق.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۵۵ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۴۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  دیگه این جامعه درست بشو نیست پسرا دنبال تنوع طلبی هستند دخترا هم هی پسر تست می کنند که شاید یکی بهتر پیدا بشه !
گل گفتی آی گل گفتی، مثل یه بلبل گفتی جواب عالی دادی غنچه بودی شکفتی
می بینم که فشارهای مجردی باعث شده جوانان شاعر هم بشن Big GrinBig GrinBig Grin

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - Riemann - 15 خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۰۷ ب.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۱۷ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  می بینم که فشارهای مجردی باعث شده جوانان شاعر هم بشن [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]
اتفاقا موقعیتی که الان دارم، آرزوی هر آدم متاهلی هست : )

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - khayyam - 16 خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۴ ب.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۰۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۱۷ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  می بینم که فشارهای مجردی باعث شده جوانان شاعر هم بشن [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]
اتفاقا موقعیتی که الان دارم، آرزوی هر آدم متاهلی هست : )
یعنی چه وقعیتی !Idea

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - khayyam - 30 مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ

آقا بیایین اینجا بحث ازدواج کنید Big GrinBig Grin

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - khayyam - 04 شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۰۴ ب.ظ

بحث ازدواج نمی کنید !؟

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - khayyam - 05 شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۴۷ ب.ظ

خب پس درس بخونید اگه نمی خواهید ازدواج کنید Big GrinBig GrinBig Grin
تا اخر عمر درس درس درس Sleepy

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - Amir V - 05 شهریور ۱۳۹۸ ۰۴:۴۹ ب.ظ

(۰۴ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۰۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بحث ازدواج نمی کنید !؟

چرا نمیگی خونواده بگردن واست زن پیدا کنن تو که اینقدر ازدواجی هستی؟

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - khayyam - 05 شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۱ ب.ظ

(۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۴:۴۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۰۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بحث ازدواج نمی کنید !؟

چرا نمیگی خونواده بگردن واست زن پیدا کنن تو که اینقدر ازدواجی هستی؟
من غلط بکنم ازدواجی باشم من فقط می خوام دربارش بحث کنم Big Grin