تالار گفتمان مانشت
ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - نسخه‌ی قابل چاپ

ازدواج دور از جوانان - marvelous - 04 آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۸ ق.ظ

اینطوری نگو، انرژی بد و منفی نده، زندگی مثل یه انباری میمونه، باید هرزگاهی چیزای کهنه رو بریزی دور و انباری رو خلوت کنی تا جا برای اجناس جدیدتر باشه.
الانم منظورم به افکاره، خواهر کوچیکه ی منم عین تو، اونم همینو میگه. ولی باور کن اگه فقط ایمان داشته باشی که وجود داره، امکان نداره درست و حسابیش سر راهت سبز نشه.
آدما کلا مثل سیستم میمونن، یعنی یه چیزی رو درون خودشون آنالیز میکنن بر اساس افکار و سطح معلوماتشون براشونم اتفاق می افته. پس همیشه مثبت فکر کن و اجازه بده خوبی ها رو جذب کنی از طبیعت.

اینترنتت هم مبارکه Big Grin بالاخره وصلیدنش

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج - moslem73421 - 05 آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۲ ق.ظ

.........

ازدواج دور از جوانان - marvelous - 05 آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۴ ب.ظ

دوستان به نظرم عشق رو در هیچ قالبی نمیشه تعریف کرد و برای همینه که ایرج پزشکزاد در رمان دایی جان ناپلئون اومده از دهن مش قاسم عشق رو تعریف کرده که به اصیل ترین و زیبا ترین تعریفش برسه.
عشق برای هر کسی به شکلی میاد برای همینه که عشق هر کسی مال خودشه و خاص خودشه. این تجربه ی شخصی منه و طوری هم میاد که با معیارهای آدم کلا تفاوت داره.

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - salam az ma - 15 فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۴۵ ب.ظ

(۰۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۴ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دوستان به نظرم عشق رو در هیچ قالبی نمیشه تعریف کرد و برای همینه که ایرج پزشکزاد در رمان دایی جان ناپلئون اومده از دهن مش قاسم عشق رو تعریف کرده که به اصیل ترین و زیبا ترین تعریفش برسه.
عشق برای هر کسی به شکلی میاد برای همینه که عشق هر کسی مال خودشه و خاص خودشه. این تجربه ی شخصی منه و طوری هم میاد که با معیارهای آدم کلا تفاوت داره.
سلام زیبا گفتی موافقم

من هم یه زمانی اینجا نظر میدادم در مورد ازدواج و که کسی نیست ولی پیدا شد
خدا رو دست کم گرفته بودم
خدایا من رو ببخش
چاکرتم

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - khayyam - 16 فروردین ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ق.ظ

(۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۴۵ ب.ظ)salam az ma نوشته شده توسط:  
(05 آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۴ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دوستان به نظرم عشق رو در هیچ قالبی نمیشه تعریف کرد و برای همینه که ایرج پزشکزاد در رمان دایی جان ناپلئون اومده از دهن مش قاسم عشق رو تعریف کرده که به اصیل ترین و زیبا ترین تعریفش برسه.
سلام زیبا گفتی موافقم

خدا رو دست کم گرفته بودم
خدایا من رو ببخش
چاکرتم
پس چرا برای ما پیدا نمیشه روز به روز هم متنفر میشم از ازدواج !

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - salam az ma - 20 فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۴۶ ق.ظ

(۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(15 فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۴۵ ب.ظ)salam az ma نوشته شده توسط:  
(05 آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۴ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دوستان به نظرم عشق رو در هیچ قالبی نمیشه تعریف کرد و برای همینه که ایرج پزشکزاد در رمان دایی جان ناپلئون اومده از دهن مش قاسم عشق رو تعریف کرده که به اصیل ترین و زیبا ترین تعریفش برسه.
سلام زیبا گفتی موافقم

خدا رو دست کم گرفته بودم
خدایا من رو ببخش
چاکرتم
پس چرا برای ما پیدا نمیشه روز به روز هم متنفر میشم از ازدواج !
من هم حدود ۵ سال منتظر بودم
جوینده یابنده است
ان شا الله پیدا میشه

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - khayyam - 18 آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۲ ق.ظ

ای بابا از اول سال تا حالا این تایپیک آپدیت نشده بود : )

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - salam az ma - 18 مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۹ ق.ظ

چقدر اینجا خلوت شده

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - gogooli - 20 مرداد ۱۴۰۲ ۰۵:۴۸ ب.ظ

چجوری مدیرم می تونه recommendation بنویسه قبل از اینکه مشخص شه برای چه شرکت یا دانشگاهی می خواهم اپلای کنم؟ چون شنیدم می گن توصیه نامه رو همون موقع که می زنید بیرون بگیرید بهتره تا بعدا که ممکنه یادشون نباشه.

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - blackhalo1989 - 21 مرداد ۱۴۰۲ ۰۴:۱۴ ب.ظ

(۲۰ مرداد ۱۴۰۲ ۰۵:۴۸ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  چجوری مدیرم می تونه recommendation بنویسه قبل از اینکه مشخص شه برای چه شرکت یا دانشگاهی می خواهم اپلای کنم؟ چون شنیدم می گن توصیه نامه رو همون موقع که می زنید بیرون بگیرید بهتره تا بعدا که ممکنه یادشون نباشه.
باید بنویسه شرکت/دانشگاه منظور. Big Grin

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - gogooli - 21 مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ

(۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۴:۱۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(20 مرداد ۱۴۰۲ ۰۵:۴۸ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  چجوری مدیرم می تونه recommendation بنویسه قبل از اینکه مشخص شه برای چه شرکت یا دانشگاهی می خواهم اپلای کنم؟ چون شنیدم می گن توصیه نامه رو همون موقع که می زنید بیرون بگیرید بهتره تا بعدا که ممکنه یادشون نباشه.
باید بنویسه شرکت/دانشگاه منظور. Big Grin
Big Grin