تالار گفتمان مانشت
ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - نسخه‌ی قابل چاپ

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - m.teymourpour - 10 تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۰۸ ب.ظ

جهیزیه رو معمولا خود خانما مهم میکنن وگرنه اصلا مهم نیست

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - blackhalo1989 - 10 تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۱۱ ب.ظ

(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۵۶ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  بنظر من جهیزیه و مهریه و خونه و ماشین و ... فرعیات زندگی هستن...
اصل همون چیزیه که بالا گفتم...که بزرگترین مشکلات از همین موضوع نشات میگیره...
انقدر مسایل هست که همه تو هم گم هستن. آدم تا ذهنش از یه سری مسایل راحت میشه، باز یه سری مسایل دیگه شروع میشن.

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - kazhal@ - 10 تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۲۰ ب.ظ

(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۱۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  انقدر مسایل هست که همه تو هم گم هستن. آدم تا ذهنش از یه سری مسایل راحت میشه، باز یه سری مسایل دیگه شروع میشن.
دقــیـــــــــــقا. . .
من که به جوونا(چه دختر چه پسر) حق میدم که از ازدواج فرار کنن. . .

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - kingmax - 10 تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۲۹ ب.ظ

بچه ها یه چیزی بگم خودم به شخصه تو خونوادمون تجربه اش کردم شاید با منطق جور در نیاد ولی برای هزینه های ازدواج یه جورایی امداد غیبی به کمکتون میاد از جاهایی که اصلا انتظارش را ندارید

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - sanaz777 - 10 تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۳۰ ب.ظ

نه جهیزیه نه مهریه ... تموم شد رفت .. حالا بحث دخالت های خانواده ها رو شروع میکنیم Smile)

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - m.teymourpour - 10 تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۳۱ ب.ظ

(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۳۰ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  نه جهیزیه نه مهریه ... تموم شد رفت .. حالا بحث دخالت های خانواده ها رو شروع میکنیم Smile)
من شک ندارم که عامل ۹۰ درصد طلاق ها و صورت نگرفتن ازدواج همین دخالت دیگرانهSmile

(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۲۹ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  بچه ها یه چیزی بگم خودم به شخصه تو خونوادمون تجربه اش کردم شاید با منطق جور در نیاد ولی برای هزینه های ازدواج یه جورایی امداد غیبی به کمکتون میاد از جاهایی که اصلا انتظارش را ندارید
منم شنیدم که میگن پول عروسی و پول دانشگاه هر جور باشه جور میشه Smile

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - shamim_70 - 10 تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۳۲ ب.ظ

(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۲۹ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  بچه ها یه چیزی بگم خودم به شخصه تو خونوادمون تجربه اش کردم شاید با منطق جور در نیاد ولی برای هزینه های ازدواج یه جورایی امداد غیبی به کمکتون میاد از جاهایی که اصلا انتظارش را ندارید
برادر من امداد غیبی کوووووووووووووجا بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!...
این امداد غیبی نیست این واااااااام هایی هس ک پشت هم میگیری ک یا جهیزیه جور کنی یا خونه بسازی!!

(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۳۰ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  نه جهیزیه نه مهریه ... تموم شد رفت .. حالا بحث دخالت های خانواده ها رو شروع میکنیم Smile)
این رشته سر دراااااااااااااز دارد....خخخخخخخ

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - maryam.raz - 10 تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۴۳ ب.ظ

خانم وایت خیلی باحال بود Smile Smile

الان بحث مهریه بسلامتی به نتیجه رسید پرونده دخالت خانواده باز شده؟؟

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - m.teymourpour - 10 تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۵۴ ب.ظ

(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۴۳ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  خانم وایت خیلی باحال بود Smile Smile

الان بحث مهریه بسلامتی به نتیجه رسید پرونده دخالت خانواده باز شده؟؟
بله دیگه، قرار شد مهریه در حد توان پسر باشه، شما مخالفید؟Smile
الان میخوایم یکی دیگه از مشکلات رو حل کنیم. مشکلی به نام دخالت دیگرانSmile

البته دخالت با راهنمایی و مشورت فرق داره

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - blackhalo1989 - 10 تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۵۸ ب.ظ

(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۴۳ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  خانم وایت خیلی باحال بود Smile Smile
[تصویر:  371429_black_mr_mrs_white_Favim_com_1607604.jpg]

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - Behnam‌ - ۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۱۸ ب.ظ

احتمالاً خونواده‌ی شما پارتی‌ش پیش خدا قویه و الا رفقای من که زیر هزینه‌های ازدواج به فنا رفتند، هم از جاهایی که انتظارش رو داشتند و هم از جاهایی که انتظارش رو نداشتند Big Grin

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - IT.girll - 10 تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۳۱ ب.ظ

اگر خانواده ای واقعا از نظر مالی حمایت میکنن و همه جوره این اطمینان هست که پشت بچه هاشون هستن چرا که نه؛ نظرشون رو یه جاهایی اعمال میشه کرد. اگه نه واقعا هیچ حسابی نمیشه روشون باز کرد به نظرم باید استقلال کامل داشت.

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - shayesteNEY - 10 تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۴۴ ب.ظ

(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۱۱ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  
(10 تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۰۸ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  آقایون انتظار دارن مهریه که نباشه هیچ جایزه هم بگیرن از خانواده عروس مثل اینکه Smile)
نه. معقول باشه و پسر توان پرداختشو داشته باشه
به نظر من اگه مهریه برای این نیست که هر وقت دعواشون شد پسره بگه دستتو بیار این ۱۴ تا سکه رو بگیر مهریته
بدو برو خونه بابات
به هر حال یه کم اذیت شه بد نیست Big GrinBig GrinBig Grin
در هر حال ممکنه این پسره ۲۷ ساله الان کل پس اندازش ۲ میلیون هم نیست خب طبیعه که در حد توانش یعنی یک سکه و نیم میتونه نهایت دو سکه میتونه مهر کنهBig Grin
فردا اقا میشه میلیاردر
دو سکه میندازه جلو خانومش میگه اینم مهریت
به نظر من مهریه باید متعارف باشه نه خیلی کم که خوش خوشون اقا باشه نه خیلی زیاد که خودش و خوانودش نتونه پرداخت کنه که مجبور بشن برای در رفتن از زیرش کارای دیگه انجام بدن Shy

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - IT.girll - 10 تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ ب.ظ

کلا مسائل زندگی هر چی پنهان تر باشه کمتر بحث پیش میاد. بعد من یه چیزی رو هم تازه کشف کردم اینکه به هیچ وجه نباید بدی همسر رو به خانواده یا دوست گفت. بعد یه مدت طرف اون خصلت بد رو کنار بذاره دیگران تا آخر عمر بیخیال نمیشن.

RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) - shayesteNEY - 10 تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ ب.ظ

(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۵ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  
(10 تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۱۸ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(10 تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۲۹ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  بچه ها یه چیزی بگم خودم به شخصه تو خونوادمون تجربه اش کردم شاید با منطق جور در نیاد ولی برای هزینه های ازدواج یه جورایی امداد غیبی به کمکتون میاد از جاهایی که اصلا انتظارش را ندارید
احتمالاً خونواده‌ی شما پارتی‌ش پیش خدا قویه و الا رفقای من که زیر هزینه‌های ازدواج به فنا رفتند، هم از جاهایی که انتظارش رو داشتند و هم از جاهایی که انتظارش رو نداشتند Big Grin
چرا رفقای ما هیچکدوم زیر بار هزینه ها به فنا نرفتن! چرا واقعا؟؟؟؟؟
احتمالا مجبور شدن سخت نگیرن و تجملات رو کم کنن!
وقتی ازدواج کردن مجبور شدن یه جوری سر و تهش رو جمع کنن ۴ تیکه جنس بخرن یه عروسی بگیرن برن خونشون
شما وقتی پول نداری ۹ میلیون پول یخچال بدی و از طرفی مجبوری که خانومت رو ببری خونه خودت خب به جای یخچال ۹ میلیونی یه یخچال ۹۰۰ تومنی میخری دیگه
دلیل به فنا نرفتن همینه Big GrinBig Grin
حالا بماند که این طفلکی ایا این ۹۰۰ تومن رو داشته یا وام و قرض گرفته
حالا شما این به فنا رفتن رو که نمیبینی خودش باید چک ها رو پاس کنه