تالار گفتمان مانشت
برای اعتراض به درصدها چه کنیم؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶
برای اعتراض به درصدها چه کنیم؟ - kazhal@ - 07 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ ب.ظ

خب اونی که جواب گرفته نمیاد که فریاد بزنه و بگه کار من درست شده!Big Grin
واسش دردسر میــــــــــــشه خب. . .

RE: برای اعتراض به درصدها چه کنیم؟ - alvarkheili - 07 خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۵ ب.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۶ ب.ظ)ali blhj نوشته شده توسط:  به نظر من هم حاضر نمی شن تغییری بدن. چون تغییر حتی یک سوال در ارشد یعنی جابه جایی زیادی در رتبه که این برای اعتبار سنجش اصلا خوب نیست. اگه برای یک نفر این کار رو بکنن اون وقت باید به خیلی های دیگه هم جواب بدن. اگه بدونم تغییری می دن حتما می رم. کاش لاقل یه نفر که قبلا جواب گرفته می شناختیم.

اصلا مشکل من اینه که دو تا از سوال هایی که مطمین بودم درست زدم، تو پاسخنامه ام سفیده!! ینی اگه اون دو تا حساب شه، درصد مشترکم حدودا ۸ تا ۱۰% میاد بالا. رتبه ام هم حدودا ۵۰ تا ۱۰۰ تا تغییر میکنه!!

برای اعتراض به درصدها چه کنیم؟ - ali blhj - 07 خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۴۳ ب.ظ

دقیقا منم یکی از سوالاتم سفید زده که برام واقعا سوال ساده ای بود. اون دوتای دیگه هم که غلط زده جزو سوالات راحت بود که مطمئن بودم درست زدم. نمی دونم من که داغ کردم.

RE: برای اعتراض به درصدها چه کنیم؟ - sepehr . kh - 09 خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۱ ق.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۶ ب.ظ)ali blhj نوشته شده توسط:  به نظر من هم حاضر نمی شن تغییری بدن. چون تغییر حتی یک سوال در ارشد یعنی جابه جایی زیادی در رتبه که این برای اعتبار سنجش اصلا خوب نیست. اگه برای یک نفر این کار رو بکنن اون وقت باید به خیلی های دیگه هم جواب بدن. اگه بدونم تغییری می دن حتما می رم. کاش لاقل یه نفر که قبلا جواب گرفته می شناختیم.

بله که چنین تغییری باعقل جور درنمیاد
اعتراض بچه ها برا تغییر جواب سوال نیست
با کلبد خودشون مشکل دارند
یا سولا را سفید زده، یا مثل من سوالی کخ مطمعنا درست زده، اشتباه تصحیح کرده

برای اعتراض به درصدها چه کنیم؟ - saba01 - 17 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۸ ق.ظ

سلام دوستان
نمیدونم چرا سنجش جواب اعتراض منو نمیده
و هنوز هم که هنوز در صف بررسی
کسی هست که جوابشو داده باشن؟
چه جوابی دادن؟
و آیا کسی هست که جوابشو نداده باشن؟

برای اعتراض به درصدها چه کنیم؟ - ali blhj - 17 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۰ ق.ظ

من یک درخواست عمومی بعد از درخواست اصلی زدم که بدونم جواب کی می یاد، پاسخ دادن "دستی بررسی شد و نتیجه قبلی تایید شد" اما درخواست اصلیم هنوز به رنگ آبی هستش یعنی هنوز در صف بررسی هستش ... Smile

RE: برای اعتراض به درصدها چه کنیم؟ - saba01 - 17 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۵ ب.ظ

(۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۰ ق.ظ)ali blhj نوشته شده توسط:  من یک درخواست عمومی بعد از درخواست اصلی زدم که بدونم جواب کی می یاد، پاسخ دادن "دستی بررسی شد و نتیجه قبلی تایید شد" اما درخواست اصلیم هنوز به رنگ آبی هستش یعنی هنوز در صف بررسی هستش ... Smile

من قبل از فرستادن اعتراض نمره دستی اعتراض کردم گفتن تو سامانه مربوط بخودش مطرح کنین
فک کنم سر کاریم
Huh

برای اعتراض به درصدها چه کنیم؟ - ali blhj - 17 خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۰۲ ب.ظ

نمی دونم فکر کنم آخرش باید حضوری بریم این جوری نمی شه.

RE: برای اعتراض به درصدها چه کنیم؟ - sepehr . kh - 17 خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۳ ب.ظ

(۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۰۲ ب.ظ)ali blhj نوشته شده توسط:  نمی دونم فکر کنم آخرش باید حضوری بریم این جوری نمی شه.

خوب اکه قراره کاری کنیم، چرا اینقد بیحال؟؟ چرا اینقد نا پیگیر؟؟
لااقل همین پست را ادامه بدیم، به یه نتیجه خاص برسیم و عملیش کنیم ...

برای اعتراض به درصدها چه کنیم؟ - ali blhj - 18 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۶ ق.ظ

چیکار کنیم؟ الان چند نفر حاضرن بریم سنجش اعتراض بزنیم؟ باید یک روز مشخص همگی جمع شیم. چطوری بفهمیم چند نفر موافق اند؟ با دو سه نفر کاری پیش نمی ره

از بچه های تهران تا الان کسی رفته ببینه چطوری جوابشو می دن؟ تهرانی ها کسی نیست اینجا؟

من با اینکه شهرستانی ام و اومدن برام سخته اما اگه بدونم جواب می ده و همه باشن حاضرم یه روز بلند شم بیام تهران.

برای اعتراض به درصدها چه کنیم؟ - ali blhj - 18 خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۴۹ ب.ظ

چرا کسی جواب نمیده؟ تهرانی نبود؟ کسی نیست؟

RE: برای اعتراض به درصدها چه کنیم؟ - sepehr . kh - 19 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ ب.ظ

(۱۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۶ ق.ظ)ali blhj نوشته شده توسط:  چیکار کنیم؟ الان چند نفر حاضرن بریم سنجش اعتراض بزنیم؟ باید یک روز مشخص همگی جمع شیم. چطوری بفهمیم چند نفر موافق اند؟ با دو سه نفر کاری پیش نمی ره

از بچه های تهران تا الان کسی رفته ببینه چطوری جوابشو می دن؟ تهرانی ها کسی نیست اینجا؟

من با اینکه شهرستانی ام و اومدن برام سخته اما اگه بدونم جواب می ده و همه باشن حاضرم یه روز بلند شم بیام تهران.

منم شهرستانیم، من گفتم اول دفترچه ها را مشخص کنیم، چون ممکنه ایراد از اونجا باشه
بعدم یه نامه کلی بنویسیم
اما نمیدونم چرا اکثرا بیخیال شدند

برای اعتراض به درصدها چه کنیم؟ - saba01 - 19 خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۱۴ ب.ظ

منم دفترچم fبوده البته اصلا سر جلسه یادم نیس چس بود

برای اعتراض به درصدها چه کنیم؟ - ali blhj - 19 خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۳۶ ب.ظ

دفترچه منم زده f ولی ایرادهایی که دارم و پیدا کردم از روی کلید نهایی دفترچه سی هستش. در دفترچه های مختلف ترتیب سوال ها که فرقی نداره؟ فکر کنم فقط ترتیب گزینه ها فرق داره.

برای اعتراض به درصدها چه کنیم؟ - saba01 - 19 خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۰ ب.ظ

اره ترتیب گزینه ها متفاوت فقط