تالار گفتمان مانشت
اشکال در درس داده کاوی و کمک برای حل آن - نسخه‌ی قابل چاپ

اشکال در درس داده کاوی و کمک برای حل آن - fo-eng - 27 مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۷ ق.ظ

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان.
عذر می خوام کسی می تونه چند تا از اشکال های منو در درس داده کاوی حل کنه؟
کسی که داده کاوی رو بلد باشه.

با تشکر

اشکال در درس داده کاوی و کمک برای حل آن - fo-eng - 28 مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۲۵ ب.ظ

کسی می تونه انحراف معیار و boxplot رو برای من توضیح بده؟

RE: اشکال در درس داده کاوی و کمک برای حل آن - MShariati - 28 مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۴۷ ب.ظ

(۲۸ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۲۵ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  کسی می تونه boxplot رو برای من توضیح بده؟
البته انواع مختلفی داره، این یک نوعشه ولی مفهومش کلاً همینه:
[attachment=19242]

اشکال در درس داده کاوی و کمک برای حل آن - fo-eng - 28 مرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۳ ب.ظ

عذر می خوام من متوجه اش نشدم متاسفانه. البته یک ضمن گویی هایی دارم ولی مطمئن نیستم.
مثلا این مثال رو تا اینجا حل کردم حالا ۲ تا سوال پیش اومده که نمودار جعبه ای از اون سوال مهم تره!
۱/ نمودار جعبه ای؟
۲/ آیا بیشتر از ۳ مد داریم در این مسائل؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

همچنین در این مساله نیز انحراف معیار رو خواسته! من تا جایی اش که بلد بودم رو حل کردم ولی بقیه اش رو خیر.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و در این مساله هم اقلیدسی و منهتن رو اگر کسی بلد باشه ممنون میشم برام توضیح بده. تقریبا یک هفته اس دنبالشم ولی یا کسی توضیح نداد یا وقت نشد.

با تشکر از ۲ بزرگوار بالا که برام مواردی رو توضیح دادند.

اشکال در درس داده کاوی و کمک برای حل آن - setarehfb - 28 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۲۱ ب.ظ

درس داده کاوی همون درس هوش تجاری هست؟

اشکال در درس داده کاوی و کمک برای حل آن - fo-eng - 28 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۲۵ ب.ظ

سلام
برای بچه های it عنوانش چیز دیگه هست که دقیق نمی دونم. سرفصل ها اینهاست:

اشکال در درس داده کاوی و کمک برای حل آن - setarehfb - 28 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ ب.ظ

منظورم در مقطع ارشد هست.

RE: اشکال در درس داده کاوی و کمک برای حل آن - fo-eng - 31 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ب.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ ب.ظ)setarehfb نوشته شده توسط:  منظورم در مقطع ارشد هست.

بله. منظورم همان هست. فقط داده کاوی وابسته به مباحث رشتتون بیان میشه - یعنی مثال هایی مطابق با آی تی