تالار گفتمان مانشت
استفاده از این فیلم های اموزشی برنامه نویسی اشکال داره؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
استفاده از این فیلم های اموزشی برنامه نویسی اشکال داره؟ - arshad91 - 22 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۱۵ ب.ظ

سلام یک سری فیلم اموزشی گذاشته من نمیدونم استفاده از اینا درسته حلاله؟

استفاده از این قیلم های اموزشی برنامه نویسی اشکال داره؟ - man3sht - 22 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۴۱ ب.ظ

باید از مرجع تقلیدت بپرسی

استفاده از این قیلم های اموزشی برنامه نویسی اشکال داره؟ - ملیکا - ۲۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۴۵ ب.ظ

به نظر من که اصلا کپی رایت رو رعایت نکرده‌، من که دانلود نمیکنم‌، کارشون از نظر اخلاقی درست نیست ..

استفاده از این قیلم های اموزشی برنامه نویسی اشکال داره؟ - arshad91 - 22 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۵۰ ب.ظ

اصلا نمیدونم حق کپی رایت رعایت گرده یا نه

استفاده از این قیلم های اموزشی برنامه نویسی اشکال داره؟ - javadjj - 22 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۵۲ ب.ظ

ببینید اگر که اون فیلم‌ها فارسیه به نظر من اشکال نداره به یه مورد کوچیک اشاره کنم بطور مثال اونا این فیلم‌ها رو با یه نرم افزاری ساختند دیگه !!!آیا کپی رایت رو بعنوان یه ایرانی رعایت کردند یا برای اموزش دادن از نرم افزار زبان برنامه نویسی استفاده کردند ایا کپی رایت رو رعایت کردند یا نه؟؟ پس شما هم استفاده کن
اگه انگلیسی زبان هست باید تحقیق کنی ببینی کپی رایت داره یا نه

استفاده از این قیلم های اموزشی برنامه نویسی اشکال داره؟ - موج - ۲۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ

(۲۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۵۲ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  ببینید اگر که اون فیلم‌ها فارسیه به نظر من اشکال نداره به یه مورد کوچیک اشاره کنم بطور مثال اونا این فیلم‌ها رو با یه نرم افزاری ساختند دیگه !!!آیا کپی رایت رو بعنوان یه ایرانی رعایت کردند یا برای اموزش دادن از نرم افزار زبان برنامه نویسی استفاده کردند ایا کپی رایت رو رعایت کردند یا نه؟؟ پس شما هم استفاده کن
اگه انگلیسی زبان هست باید تحقیق کنی ببینی کپی رایت داره یا نه

اتفاقا برعکس
کشور ما قانون حق کپی رایت رو امضا نکرده پس برای استفاده از منابع خارجی مجازیم کما اینکه اونها هم به همین دلیل که جزو کشورهای تحت این قانون نیستیم میتونن حق مولف کشور ما رو نادیده بگیرن
ولی در داخل کشور این قانون وجود داره و ما به لحاظ اخلاقی لااقل ملزم به رعایتش هستیم
(۲۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۵۰ ب.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  اصلا نمیدونم حق کپی رایت رعایت گرده یا نه

از مدیریت سایت سوال میکردید!

استفاده از این قیلم های اموزشی برنامه نویسی اشکال داره؟ - ملیکا - ۲۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۳۹ ب.ظ

دقیقا موافقم‌، استفاده از فیلم یا کتاب خارجی مشکلی نداره ولی کتاب یا فیلم آموزشی فارسی از نظر قانونی و اخلاقی درست نیست که ماشالا این سایت پر از کتاب های فارسیه ...

استفاده از این قیلم های اموزشی برنامه نویسی اشکال داره؟ - arshad91 - 22 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۴۹ ب.ظ

یه دونه رو نوشته مثلا به کوشش انجمن برنا مه نویسان اون چی؟

استفاده از این فیلم های اموزشی برنامه نویسی اشکال داره؟ - mfXpert - 23 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۵ ب.ظ

من اطلاعی از این فیلم های آموزشی که دوستان میگم ندارم.اما الان خیلی از دانشگاه های معتبر از جمله MIT‌، Stanford و Berkeley دارن ویدیو های کلاس هاشون رو منتشر می کنن که توش همه چیزی پیدا میشه‌: برنامه نویسی‌، طراحی الگوریتم و سه نقطه.شما خیلی راحت می تونید این ویدیو هارو دانلود کنید و نگران کپی رایت و غیره نباشید.من خودم یه مجموعه بزرگ از این ویدیو‌ها رو دارم.

استفاده از این فیلم های اموزشی برنامه نویسی اشکال داره؟ - parsaNA - 24 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۵۹ ق.ظ

نمی دونم دوستان تا چه حد با سیستم OpenCourseWare دانشگاه MIT آشنا هستند . تو این سیستم که کاملا با هدف نشر علم راه اندازی شده‌، تقریبا فیلم همه درس هایی که توی دانشگاه تدریس می شه رو می شه بطور رایگان دانلود کرد ؛ علاوه بر فیلم کلیه تمرین‌ها‌، کوییز‌ها و .... خلاصه هرچیزی که مربوط به اون کلاس می شه برای دانلود گذاشته شده . این لینک رو ببینید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دیگه دانشگاه که بهتر از MIT نداریم . اگه منظور دوستمون این ویدیولکچر‌ها هست‌، باید بگم که هیچ مشکلی وجود نداره‌، با خیال راحت استفاده کنید . اما اون فیلم های آموزشی دیگه که مال شرکت های تجاری هستش رو فک نکنم اون‌ها FREE باشند !!

استفاده از این فیلم های اموزشی برنامه نویسی اشکال داره؟ - ۲۰۶۳ - ۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۶ ق.ظ

فیلمهای مهندس کیانیان چی؟اونارو خودش راضی نیس.من بهش ایمیل هم زدم که هزینشو واسش بفرستم اما جواب نداد.خیلی دلم میخواد استفاده کنم اما جواب نمیده.کسی بهش دسترسی نداره؟

استفاده از این فیلم های اموزشی برنامه نویسی اشکال داره؟ - user_256 - 24 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۱۵ ب.ظ

برو تو سایت خوده کیانیان اونجا ویدیو هاشو گذاشته واسه فروش ولی یکم گرون میگه بی انصافHuh

استفاده از این فیلم های اموزشی برنامه نویسی اشکال داره؟ - arshad91 - 25 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۴۰ ب.ظ

اگر برای فروش گذاشته اشکال داره به نظر من

استفاده از این فیلم های اموزشی برنامه نویسی اشکال داره؟ - هاتف - ۲۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۱۰ ب.ظ

حداقل فیلمهای آموزشی که توی ایران تهیه شده رو خودمون هم می دونیم که براش وقت و هزینه شده و صاحب اش ناراضی ست، این جمله دکتر توی یه تاپیکه دیگه است که گفته بود «هر کس وجدان بیداری داره» یعنی خودمون باشیم و خودمون، در درون خودمون اینو معمولا احساس می کنیم.

من خودم توی تهران کلاس های آموزشی می شناسم که کارشون فوق العاده بود، به کابرا اجازه دادند که از مانیتور فیلم بگیرند تا وقت آموزشی مفید‌تر باشه و سر کلاس خیلی کند پیش نرند، ۲ روز بعد ویدئو‌ها سر از نت در آورد!!
چه وجدان کاری برای صاحب اون موسسه باقی می مونه؟

استفاده از این فیلم های اموزشی برنامه نویسی اشکال داره؟ - Msccom - 25 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۲۳ ب.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۱۵ ب.ظ)user_256 نوشته شده توسط:  برو تو سایت خوده کیانیان اونجا ویدیو هاشو گذاشته واسه فروش ولی یکم گرون میگه بی انصافHuh
آدرس سایتش چیه؟