تالار گفتمان مانشت
آزمونهای آزمایشی مناسب؟(تبلیغات موسسات چقدر واقعیه؟) - نسخه‌ی قابل چاپ

آزمونهای آزمایشی مناسب؟(تبلیغات موسسات چقدر واقعیه؟) - ف.ش - ۳۱ شهریور ۱۳۸۹ ۰۸:۲۱ ب.ظ

سلام میخواستم ببینم این تبلیغاتی که اکسین توی تلویزیون میکنه و نفرات برتر که نشون میدن آیا واقعا به خاطر آزمونهای خوب اکسینه یا خود افراد بودن که استعداد و پشتکار داشتن و اگه جای دیگه هم آزمون میدادن باز هم رتبه ۱ میشدن؟
خلاصه کلام این که اونهایی که اکسین شرکت کردن واقعا راضی هستند یا نه؟

----------------------------------------------------------------
به نظر آزمونهای تسلط سازمان سنجش خوب هستند نظر شما چیه؟
من که میخوام علوم کامپیوتر امتحان بدم هیچ جایی ندیدم آزمونشو داشته باشه آزمونهای مهندسی بدم (فقط درسهای مشترک رو جواب بدم) خوبه یا نه؟

آزمونهای آزمایشی - Afra - 31 شهریور ۱۳۸۹ ۰۸:۴۱ ب.ظ

دو نفر از رتبه های یک، در دو سال متوالی در دانشگاه خواهر من بودن، و می گفت اصلا جز هیچ موسسه ای نبودند و در کل ادم های با پشتکاری بودن. که الان به عنوان مشاور کار می کنند.

آزمونهای آزمایشی - hamidkhl - 31 شهریور ۱۳۸۹ ۱۰:۱۹ ب.ظ

اونایی که تو تبلیغات اکسین صحبت میکنن تو آزمونای اکسین نبودن‌، الان اونجا مشاورن
اکسین یکی دو ساله که آزمون برگزار میکنه

RE: آزمونهای آزمایشی - ف.ش - ۰۱ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۳۱ ق.ظ

آهان اینا یعنی مشاورن من گفتم چطور این همه رتبه یک عضو اکسین بودن در حالی که خودم کسی رو نمیشناختم که عضو اکسین باشه!( آخه پارسه آزمون میدادن)

آزمونهای آزمایشی - admin - 05 مهر ۱۳۸۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ

همش الکیه. دوستان تا خودتون نخواید و نخونید که موفق نخواهید شد!

آزمونهای آزمایشی - javadjj - 05 مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۴۷ ب.ظ

اره به نظر من هم بیشترش الکیه اما برا یک نفر که تازه مثلا شروع به خوندن درس ریاضی کرده میتونه
خودش رو محک بزنه که درس رو چقد یاد گرفته و به درد ارزیابی کلی نمیخوره چه در تراز چه در رتبه

آزمونهای آزمایشی - mahditorki - 15 مهر ۱۳۸۹ ۱۱:۰۲ ب.ظ

آزمونهای تسلط
بنا به درخواست یکی از بچه های ارشد ۹۰ و به حسب انجام وظیفه به عرض مهندسین گرامی که قصد شرکت در آزمون ای تسلط رو دارن میرساند که:
با توجه به تجربه پارسال در آزمونهای مذکور به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم که به عنوان یک آزمون با شرایط استاندارد به اون نگاه کنید چرا که بخاطر تعداد سوالات غلط ازمونهای پارسال من از شرکت در آزمون سوم انصراف دادم و ترجیه دادم وقتم رو یه طور دیگه حروم کنم.
بعد از آزمون مرحله اول پارسال سعی کردم تعدادی از اشتباهات آزمون رو برای اصلاح به سازمان فکس کنم،بعد از کلی وقت گذلشتن برای نوشتن دلایل مستند(مقایسه با کتب مرجع) نزدیک ۲۵ سوال را با دلیل اشتباه بودنشون برای سازمان فکس کردم و ایشان علاوه بر اصلاح نکرده پاسخنامه فقط در جواب عرض کردند که ما قبول داریم که آزمون شماره ۱ دارای تعدادی غلط بوده و امید واریم در آزمونهای بعدی اصلاح شود اما تا جایی که بنده همراه این موسسه بودم تغییرات محسوس نبود.
در نهایت در صورت مشابه بودن آزمون امسال به آزمونهای سال گذشته،بهتر است از آنها صرف نظر کنید.
موفق و موید باشید.

آزمونهای آزمایشی - javadjj - 18 مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۴۸ ب.ظ

نه بابا شوخی میکنی من شرکت کردم؟؟؟