تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Soldier's life - 13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۱۵ ب.ظ

(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۱۲ ب.ظ)ali680 نوشته شده توسط:  
(13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۱۰ ب.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  سلام به همگی
بچه ها کسی سیستم عامل چه برای ایتی وچه برای کامپیوتر بالای ۷۰ تونسته بزنه ؟
سلام
من سه سوالش درست پاسخ دادم

یعنی ۱۰۰ زدین کامپیوتر یا ایتی واینکه منبع تان چی بود ؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - positron - 13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۱۶ ب.ظ

سلام
دوستان با این درصدا اصلا به تهران امیدی هست؟:|
زبان ۶۵
ریاضی سفید
مشترک ۲۵
تخصصی نرم ۳۵

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ru95 - 13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۱۸ ب.ظ

من رسما گنذ زدم با این سوالای مدیریت
زبان هم چی فک می کردم چی شد .. کاش سفید میذاشتم.
مشترک هم که نگم....
فقط تخصصیم یکم خوبه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۲۱ ب.ظ

زبان ۵۳
ریاضی ۱۵
مشترک ۷
تخصصی نرم ۱۴
با اینا شبانه شهرستان میشه؟

زبان ۶۰
ریاضی۱۵
مشترک ۲۰
تخصصی نرم ۴۵
با اینا تهران میشه؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - boshbosh - 13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۲۳ ب.ظ

(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۲۷ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۱۳ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  سوال ۱۰۷ مهندسی کامپیوتر درس پایگاه داده

کاملا اشتباه گزینه درست ۳ هست
که زده گزینه ۱

گزینه ۱ که معلومه مشکل داره Smile)

سوال ۱۱۳ هم گزینه ۳ باید درست باشه قاعدتا

اما زده گزینه ۲

تو کتاب کیوان پور هم گفته شده
آره دقیقا همینطوره دوست عزیز

سوال کامپایلر
دوستانی که میخوان اعتراض کنن به این سوال در اعتراض به سنجش بنویسند این رو دو گزینه جواب یا با تاثیر مثبت اعلام کنند بخاطر اینکه بسیاری از جمله بنده کتاب مدرسان رو خوندیم
[تصویر:  436534_7777.jpg]

این اومده گرامر رو عوض کرده واضحه که غلطه! مدرسان کلا غلط زیاد داره

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali680 - 13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۲۴ ب.ظ

(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۱۵ ب.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  
(13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۱۲ ب.ظ)ali680 نوشته شده توسط:  
(13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۱۰ ب.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  سلام به همگی
بچه ها کسی سیستم عامل چه برای ایتی وچه برای کامپیوتر بالای ۷۰ تونسته بزنه ؟
سلام
من سه سوالش درست پاسخ دادم

یعنی ۱۰۰ زدین کامپیوتر یا ایتی واینکه منبع تان چی بود ؟
بله کامپیوتر
آخه خیلی راحت بود مشابه سالهای قبل بود مخصوصا سوال ۷۶ که یادم بود سال ۹۰ هم امده بود و خیلی خوب خونده بودمش
منبع هم سیستم عامل حقیقت، یسری جزوات هم آقای خلیلی فر گذاشته بودن سایتشون اونا هم خوندم، کتاب مقسمی هم کنارم بود بعضی قسمتا ی نگاهی به اونم میکردم ولی در کل مرور تست های سال های قبل خیلی مفیدتر بود من سه بار تست های سیستم عامل را از سال ۷۶ تا ۹۵ زدم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fo-eng - 13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۲۹ ب.ظ

سلام دوستان
یک سوال داشتم. شماها که کلی کتاب خوندید و الان نتایج رو پیش بینی هم دارید می کنید.
به نظرتون کتاب های ارسطو خلیلی فرد چطور بود؟ راستش من توی گروه تلگرامشون عضو بودم و دیدم پیام هایی که میده اکثر بچه هایی که کتاب هاش رو خوندند خوب تونستند عمل کنند و خواستم ببینم نظر شماها چیه؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Soldier's life - 13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۳۳ ب.ظ

من سیستم عامل کتاب دکتر حقیقت رو دارم البته جزوات اقای خلیلی فر هم دانلود کردم با ویس هاشون ولی کتاب حقیقت همش توضیحییه نمیدونم چطوری باید بخونم یعنی خط به خطشو باید حفظ شد تازه با اون حجمی که داره .

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali680 - 13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۳۷ ب.ظ

(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۲۹ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام دوستان
یک سوال داشتم. شماها که کلی کتاب خوندید و الان نتایج رو پیش بینی هم دارید می کنید.
به نظرتون کتاب های ارسطو خلیلی فرد چطور بود؟ راستش من توی گروه تلگرامشون عضو بودم و دیدم پیام هایی که میده اکثر بچه هایی که کتاب هاش رو خوندند خوب تونستند عمل کنند و خواستم ببینم نظر شماها چیه؟
سلام
من کتابی از ایشون نداشتم ی جزوه سیستم عامل گذاشته بودن سایتشون همونو خوندم بعضی مباحث متوجه نمیشدم جزوه ایشون خوندم خدایی فهمیدم مبحث همروندی را از جزوه ایشون یاد گرفتم کتاباشون اطلاع ندارم چطور هستن که بقیه دوستان بیان نظر بدن ولی یسری سوالات سالهای قبل میدیدم حل میکنن با جوابای طولانی من شخصا خوشم نیومد آدم خسته میشد جوابی که کوتاه باشه و کل مطالب را بتونه به طور خلاصه بیان کنه مفید

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Soldier's life - 13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۴۰ ب.ظ

(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۲۹ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام دوستان

منم الان کانالشون رو دیدم با توجه به مطالبی که قرار دادن انگار یک سری از شاگرداشون خوب نتیجه گرفتن البته این هم سوال من هست که برای سیستم عامل کتاب دکتر حقیقت بهتره یا ارسطو خلیلی فر وقبلا هم این سوال را مطرح کردم ولی خیلی جواب نگرفتم امیدوارم بعد از این دوستانی که کامل خواندند نظرشون را درباره این دومنبع کامل بگویند من فصل انحصار متقابل ویس + جزوه خلیلی فر را خواندم البته تقریبا ۶۰ درصدش را ومیتونم بگم راضی بودم کتاب دکتر حقیقت با اینکه همه به عنوان منبع معرفیش کردن ومیگن که جامع هم هست ولی من چون کلاس نمیرم وخودم میخوانم خیلی نمیتونم باهاش کنار بیام حالا بقیه دوستان هم که کل کتاب را خواندند نظر بدهند خیلی بهتره .

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - nasim.rohani74 - 13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۴۷ ب.ظ

زبان : ۵۰
ریاضی :۵
مشترک:۳۰
تخصصی نرم افزار: ۵۰
به نظرتون با این درصد ها رتبه حدودا چقدر میشه؟
علوم کامپیوتر:
زبان: ۱۸
پایه: ۱۵
تخصصی: ۳۳
برای علوم چطور؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mese79 - 13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۵۴ ب.ظ

سلام دوستان!
خداقوت با کنکور امسال!! صد رحمت به هفت خوان رستم.
به نظرتون سوال ۱۴ زبان گزینه ۱ درست نیست؟ کانالی از اساتید زبان سراغ دارید که بشه مطمئن شد؟
در مورد سوال ۶۹ معماری (ضرب بوث) اصولا گزینه ۱ اگه جواب نباشه خود گزینه جواب هم نقض میشه که؟!
سوال ۷۰ معماری هم که جواب میشه ۱۹.۵ و توی گزینه ها نیست، اونوقت تکلیف کسایی که مثل من نزدن چی میشه؟ یعنی همون نزده حساب میشه یا صحیح حساب میشه؟ به نظرم باید کلا حذف بشه.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali680 - 13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۰۵ ب.ظ

(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۵۴ ب.ظ)mese79 نوشته شده توسط:  سلام دوستان!
به نظرتون سوال ۱۴ زبان گزینه ۱ درست نیست؟ کانالی از اساتید زبان سراغ دارید که بشه مطمئن شد؟
در مورد سوال ۶۹ معماری (ضرب بوث) اصولا گزینه ۱ اگه جواب نباشه خود گزینه جواب هم نقض میشه که؟!
سوال ۷۰ معماری هم که جواب میشه ۱۹.۵ و توی گزینه ها نیست، اونوقت تکلیف کسایی که مثل من نزدن چی میشه؟ یعنی همون نزده حساب میشه یا صحیح حساب میشه؟ به نظرم باید کلا حذف بشه.
سلام
سوال ۷۰ برای افرادی که زدن مثبت حساب میشه و برای شما که نزدید بی تاثیر منم حل کردم دیدم تو گزینه ها نیس گفتم حیفه نزنم نزدیکترین جواب را زدم سوال ۶۹ هم احتمالا دو گزینه ای میشه یعنی باید بشه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fatima.sr68 - 13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۱۶ ب.ظ

(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۱۳ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  سوال ۱۰۷ مهندسی کامپیوتر درس پایگاه داده

کاملا اشتباه گزینه درست ۳ هست
که زده گزینه ۱

گزینه ۱ که معلومه مشکل داره Smile)

سوال ۱۱۳ هم گزینه ۳ باید درست باشه قاعدتا

اما زده گزینه ۲

تو کتاب کیوان پور هم گفته شده

۱۱۳ درسته، گفته تنها کلید رابطه...

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۱۷ ب.ظ

(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۰۵ ب.ظ)ali680 نوشته شده توسط:  
(13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۵۴ ب.ظ)mese79 نوشته شده توسط:  سلام دوستان!
سلام
سوال ۷۰ برای افرادی که زدن مثبت حساب میشه و برای شما که نزدید بی تاثیر منم حل کردم دیدم تو گزینه ها نیس گفتم حیفه نزنم نزدیکترین جواب را زدم سوال ۶۹ هم احتمالا دو گزینه ای میشه یعنی باید بشه

بی تاثیر یعنی سوال برای ما حذف میشه؟ مثلن اگر ۳۰ سوال مشترک هست با بی تاثیر شدن یک سوال، برای ما ۲۹ سوال حساب میکنن؟