تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - دختر مهربان - ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۱۹ ب.ظ

من غیرانتفاعی ابرار ویژه خواهران معماری سیستم قبول شدم
جامم دانشگاه آزاد تهران مرکز گرایش هوش محفوظه
چه کنم ؟
نمیدونم کدوم بهتره

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۳۴ ب.ظ

پرونده ارشد ۹۵ هم با تموم فراز ها و فرود هاش بسته شد، یه سری از فرط شادی امروز اشک ریختن و یک سری ها هم از سر ناراحتی، مهم اینه که از این کنکور درس بگیریم و یادمون بمونه که چه زحمت هایی کشیدیم و چه زحمت هایی باید میکشیدیم ! برای همه دوستانم مخصوصا اونهایی که امروز نتیجه ماه ها تلاششون رو با لبخند رضایت دیدن آرزوی موفقیت میکنم، همچنین یه خدا قوت هم به کنکوری های ۹۶ میگم، انشاالله سال دیگه نوبت شماست که این شادی رو تجربه کنید.

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - SepidehP - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۴۸ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۱۹ ب.ظ)دختر مهربان نوشته شده توسط:  من غیرانتفاعی ابرار ویژه خواهران معماری سیستم قبول شدم
جامم دانشگاه آزاد تهران مرکز گرایش هوش محفوظه
چه کنم ؟
نمیدونم کدوم بهتره

من این دوتا دانشگاه رو نمی شناسم ولی اینو می دونم که کلا آزاد بهتر از غیرانتفاعیه!

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - aidajooon - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۴۶ ب.ظ

سلام
من تازه می خوام برای ارشد شروع کنم بخونم
لطفان یکی منو راهنمایی کنه بگه چطوری و از کجا شروع کنم با این همه منبع و کتاب و درس خیلی گیج شدم نمیدونم
چطوری بخونم نه از کجا شروع کنم لطفان منو راهنماییی کنید
مرسی

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۰۴ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۴۶ ب.ظ)aidajooon نوشته شده توسط:  سلام
لطفان یکی منو راهنمایی کنه بگه چطوری و از کجا شروع کنم با این همه منبع و کتاب و درس خیلی گیج شدم نمیدونم
مرسی
سلام، خیلی هم خوب، بگید چه رشته ای و چه گرایشی میخواید شرکت کنید ؟ لیسانس کدوم دانشگاه بودید و معدلتون ؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - فائزه... - ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۱۳ ب.ظ

سلام بچه ها
من دانشجوی کارشناسی ای تی هستم ومیخوام ارشد شرکت کنم ولی نمیدونم چه گرایشی شرکت کنم بین فناوری اطلاعات وشبکه مردد هستم کسانی که اطلاعاتی دارند در اختیارم بذارن تا بتونم انتخاب درست تری داشته باشم
ممنون

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۲۹ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۱۳ ب.ظ)فائزه... نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
من دانشجوی کارشناسی ای تی هستم ومیخوام ارشد شرکت کنم ولی نمیدونم چه گرایشی شرکت کنم بین فناوری اطلاعات وشبکه مردد هستم کسانی که اطلاعاتی دارند در اختیارم بذارن تا بتونم انتخاب درست تری داشته باشم
ممنون

سلام
این بستگی به علاقه و هدف بعدیتون داره کدومو برید
ولی در کل برای خوندن زیاد مشکلی ندارین چون دروسش یکیه در هر صورت ۹۰ درصد راه هر دو گرایش یکیه و تنها تویه یه درس متفاوته
فعلا بخونید درسارو تا بعد که خودتون مصمم تر بشید برای یکی از گرایشا
در کل اگه هدفت روزانه و شبانه باشه ظرفیت کمه باید رتبه خوبی بیاری و خوب بخونی

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - آیلا - ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۲۹ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۱۳ ب.ظ)فائزه... نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
ممنون

فناوری اطلاعات آسونتره، بیشتر درسای مدیریتی داره تو ارشد
شبکه هم درسای شبکه هست و درسای محاسباتیش بیشتر باشه فکر کنم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - aidajooon - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۴۰ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۰۴ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۴۶ ب.ظ)aidajooon نوشته شده توسط:  سلام
مرسی
سلام، خیلی هم خوب، بگید چه رشته ای و چه گرایشی میخواید شرکت کنید ؟ لیسانس کدوم دانشگاه بودید و معدلتون ؟

من مهندس کامپیوتر گرایش نرم افزار هستم معدلم هم ۱۷ هست از یه دانشگاه دولتی شهر دوم خیلی مطرح نبوده میخوام ارشد نرم افزار شرکت کنمConfusedSad

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - فائزه... - ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۵۷ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۲۹ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۱۳ ب.ظ)فائزه... نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
ممنون

سلام
این بستگی به علاقه و هدف بعدیتون داره کدومو برید
ولی در کل برای خوندن زیاد مشکلی ندارین چون دروسش یکیه در هر صورت ۹۰ درصد راه هر دو گرایش یکیه و تنها تویه یه درس متفاوته
فعلا بخونید درسارو تا بعد که خودتون مصمم تر بشید برای یکی از گرایشا
در کل اگه هدفت روزانه و شبانه باشه ظرفیت کمه باید رتبه خوبی بیاری و خوب بخونی
یعنی شما میگین فعلا به گرایش توجهی نکنم؟HuhConfused

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۰۰ ب.ظ

نقل قول: من مهندس کامپیوتر گرایش نرم افزار هستم معدلم هم ۱۷ هست از یه دانشگاه دولتی شهر دوم خیلی مطرح نبوده میخوام ارشد نرم افزار شرکت کنمConfusedSad
منظور دوستمون اینه که چه رشته ای چه گرایشی قصد دارین بخونین برا ارشد
بعدشم اینکه کسایی بودن که از رشته های خیلی متفاوت از کامپیوتر بودن همین کنکور ۹۵ شرکت کردن و رتبه های عالی آوردن با اینکه اصلا زمینشو نداشتن
شما که معدلت بالاس دانشگاه دولتی خوندی کاملا شرایطشو داری ایشالا با همت خودت بهترین رو بدست بیاری
منابع که مشخصه رشته و گرایشتو مشخص کن هرچه زودتر شروع کن
بهتره اول با یه درسی شروع کنی که هم علاقه داری و هم بهتر بلدی تا یکم راه بیفتی اول کار گرم بشه موتورت به خوندن و وقت گزاشتن درس بعدی رو اگه سخت تر و گنگ تر هم باشه روحیت یکم آماده تره اونوقت براش
هر سوالی کمکی هم خواستی دوستان هستن همینجا بپرسی همه کمکت میکنن

نقل قول: یعنی شما میگین فعلا به گرایش توجهی نکنم؟HuhConfused
نه اصلا همچین حرفی نمیزنم
گفتم که شما ببین به چی علاقه داری کدومو بهتر میفهمی کدوم به ادامه راحت بعد از ارشد بیشتر میخوره ؟! اونموقع میتونی تصمیم بگیری کدوم گرایش بهتره
شما زمان رو نباید از دست بدی برای خوندن
شما بشین با خودت رو راست باش ببین میخای کجا قبول بشی بعد مصاحبه ها و آمار قبولی بچه ها رو تو سایت ببین یه حدودی دستت میاد برای رتبه و درصدایی که باید بزنی تو کنکور
حالا برنامه ریزی کن برا درسات که چقد بخونی چطور بخونی کی بخونی
اینایی که گفتمو یکی دو روزه بشنی نگاه کنی مصاحبه هارو درصدا رو قبولیارو جمعش میکنی و تصمیمتو گرایشتو میفهمی

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - digicom - 09 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۸ ق.ظ

فروش کتب :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 09 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ ق.ظ

فقط هر چی میرید برید اما آی تی رو نرید، به خدا ظلمه، ظرفیتش پایینه، برید نرم افزار ۴۰ تا ۴۰ تا میگیرن، برید هوش پرستیژش ملسه، از این آیتی دست وردارید، شبکه بره اونور بلکه اوضاع بهتر شه، یارو شبکه شده ۱۰۰ تجارت شده پنجاه، شبکه اصفهان نزده زارت زده تجارت تهران، خب نکن مادر من خواهر من پدر من برادر من

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 09 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۵۴ ق.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  فقط هر چی میرید برید اما آی تی رو نرید، به خدا ظلمه، ظرفیتش پایینه، برید نرم افزار ۴۰ تا ۴۰ تا میگیرن، برید هوش پرستیژش ملسه، از این آیتی دست وردارید، شبکه بره اونور بلکه اوضاع بهتر شه، یارو شبکه شده ۱۰۰ تجارت شده پنجاه، شبکه اصفهان نزده زارت زده تجارت تهران، خب نکن مادر من خواهر من پدر من برادر من

ادوارد چند بود رتبت؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - hamidrt - 09 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۱۲ ب.ظ

سلام
امسال خدا رو شکر رتبه های قبولی به نسبت پارسال خوب بود و اکثرا راضی بودند

ایشاالله سال دیگه جوگیر نشن و منابع و ظرفیت هارو زیر و رو نکنن که همه ی ما یک جای خوب قبول بشیم و به هدفمون برسیم Smile