تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 07 مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۹ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۹ ب.ظ)angel* نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۳ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  [quote='angel*' pid='423173' dateline='1475080534']
سلام دوستان
واسه معماری من میخوام پارسه بگیرم چاپ سومش تو بازاره بنظرتون چاپ جدید میاد یا همینو بگیرم؟
بعد واسه مدیریت چی بگیرم؟اسم کتابو دقیق بگید ممنون میشم.
نویسنده معماری کیه؟
سعید صفری

اوه یادم رفته بود! ایشون خودشون خیلی باسواد و دوست داشتنی هستن ولی از بعضی بچه های کنکوری شنیدم کتابشون کامل نیست این برای ۲ یا ۳ سال پیش بود که تازه اوایل کتابو نوشته بودن شاید الان کامل کرده باشن(فکر کنم خیلی وقت نذاشت برای نوشتن این کتاب ) اگه عجله نداری چند روز وایستا ازش بپرسم یه پرس و جو کنم شایدم کامل نباشه و همه چیز جزئی نگفته باشه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ANGEL* - 07 مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۲ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۹ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۹ ب.ظ)angel* نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۳ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  [quote='angel*' pid='423173' dateline='1475080534']
سلام دوستان
واسه معماری من میخوام پارسه بگیرم چاپ سومش تو بازاره بنظرتون چاپ جدید میاد یا همینو بگیرم؟
نویسنده معماری کیه؟
سعید صفری

اوه یادم رفته بود! ایشون خودشون خیلی باسواد و دوست داشتنی هستن ولی از بعضی بچه های کنکوری شنیدم کتابشون کامل نیست این برای ۲ یا ۳ سال پیش بود که تازه اوایل کتابو نوشته بودن شاید الان کامل کرده باشن(فکر کنم خیلی وقت نذاشت برای نوشتن این کتاب ) اگه عجله نداری چند روز وایستا ازش بپرسم یه پرس و جو کنم شایدم کامل نباشه و همه چیز جزئی نگفته باشه
باشه ممنون میشم بپرسین
اگه کتاب بهتری سراغ دارین بهم معرفی کنین مررسی

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - عباسم - ۰۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۶ ق.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۵ ب.ظ)angel* نوشته شده توسط:  سلام دوستان

من پوران خریدم کتاب خوبیه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - dokhtare payiz - 08 مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۷ ق.ظ

فروش کتب ارشد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saberz - 08 مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۳ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۲ ب.ظ)angel* نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۹ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  
سلام دوستان
نویسنده معماری کیه؟
سعید صفری

باشه ممنون میشم بپرسین

بهترین کتاب معماری طبق شنیده ها کتاب معماری پوران هستش که چاپ جدیدش ۲۰ مهر منتشر میشه و گفته شده کامل ترین کتاب کنکوری خواهد بود

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 08 مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۹ ب.ظ

(۰۸ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۳ ب.ظ)saberz نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۲ ب.ظ)angel* نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۹ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  
سلام دوستان
نویسنده معماری کیه؟
سعید صفری

باشه ممنون میشم بپرسین

بهترین کتاب معماری طبق شنیده ها کتاب معماری پوران هستش که چاپ جدیدش ۲۰ مهر منتشر میشه و گفته شده کامل ترین کتاب کنکوری خواهد بود
معماری پوران خوندم تستای مبهم رو از روی کتاب بانک تست نصیر که جواباشو دکتر اجلالی دادن خوندم فیلمهای گودرزی رو هم تا چند جلسه آخر دیدم اگه بانک تست نصیر تستای آی تی و علوم رو هم حل میکرد و فقط از سال ۸۱ تا ۹۲ رو جواب نمیداد(کامل می بود) دیگه کتابی نمیخوندم ولی بعضی از سوالای آی تی رو یوسفی خوب جواب نداده احتمالا یکشنبه بابت کاری انقلاب برم اگه دیدم کتاب پارسه به نسبت کتابایی که خوندم بهتر و کاملتره میگم بچه ها بگیرن ولی اگه خوب نبود هم ایرادشو میگم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fo-eng - 09 مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۵ ب.ظ

سلام
دوستان یک سوال داشتم:
کتاب های آقای ارسطو خلیلی فر چطور هستند؟ کسی اینجا برای کنکور استفاده می کنه، می خواستم نظرش در مورد درسهاش و نحوه آموزششون چیست؟
با تشکر

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 09 مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۲۴ ب.ظ

(۰۹ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۵ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام
دوستان یک سوال داشتم:
کتاب های آقای ارسطو خلیلی فر چطور هستند؟ کسی اینجا برای کنکور استفاده می کنه، می خواستم نظرش در مورد درسهاش و نحوه آموزششون چیست؟
با تشکر
کپی اندر کپی، پر از غلط و اشکال، وقتتون رو حروم کتاب های این فرد استاد نما نکنید

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 09 مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۴ ب.ظ

(۰۹ مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۲۴ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۵ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام
دوستان یک سوال داشتم:
با تشکر
کپی اندر کپی، پر از غلط و اشکال، وقتتون رو حروم کتاب های این فرد استاد نما نکنید

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
من در مورد آقای خلیلی قضاوتی نمیکنم(اصلا نمیشناسمش) ولی اینو بدونید که نباید کلا برای کنکور از یه پک مثلا پارسه یا پوران و... استفاده کنی به نظرم اول بگو چه درسی رو میخوای بخونی برای هر درس مرتبط با توانایی خودت از یه کتابی استفاده کن فک کنم در حالت کلی فقط و فقط کتاب های یه شخص خاصی رو بخونی خوب نباشه
البته خوب بودن کتاب هم به پارامترهای زیادی بستگی داره برای یه نفر فقط میخواد فرمول حفظ کنه و تست بزنه یه کتاب برای یادگیری مفهومی یه کتاب دیگه برای یادگیری ۴۰ یا ۵۰ درصدی بازم همینطور و....
به نظرم اول درس رو مشخص کن بعد ببین چقدر میتونی براش وقت بذاری بعد کتابشو مشخص کن

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ANGEL* - 09 مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۰۸ ب.ظ

(۰۹ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۵ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام
دوستان یک سوال داشتم:
با تشکر

من کتاب هوش راهیان ارشد دارم یکی از مولفاشم ایشونه درکل کتاب خوبیه خیلیام توصیش کردن
نمیشه با درنظر گرفتن یه کتاب نظر داد اگه منابع رو میخواین تو همین تاپیک یکی از دوستان منابع رتبه های برتر رو گذاشتن نگاه کنید به دردتون میخوره

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 09 مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۱۳ ب.ظ

(۰۹ مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۲۴ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  کپی اندر کپی، پر از غلط و اشکال، وقتتون رو حروم کتاب های این فرد استاد نما نکنید
Edward عزیز
من جاهای دیگه هم دیدم شما ایشون رو می کوبید میشه بپرسم چرا ؟
من واقعا ایشون رو نمی شناسم و حتی از نزدیک هم ایشون رو ندیدم فقط از طرق یکی از دوستام که کانالش رو بهم معرفی کرد از کتاب و جزوه هاش مطلع شدم و هر وقت سوالی برام پیش اومده حتی نصف شب با روی باز جوابم رو دادن و خیلی من و دیگر دوستانم رو راهنمایی کردن
ممنون میشم بگین چرا ایشون استاد نما هستند ؟
مثلا در رابطه با درس هوش مصنوعی اکثریت بچه ها راهیان ارشد رو توصیه میکنن که ایشون یکی از مولفاش هستن
یا در رابطه با پایگاه داده کتاب نارنجی ایشون رو بسیار توصیه کردن : مثلا همین رتبه ۴ آی تی و ۵ شبکه امسال که دانشگاه صنعتی شریف پذیرفته شدن
یا درس مهندسی نرم افزار که عده ای از بچه ها با جزوه ایشون به نتیجه رسیدن : مثلا همین رتبه ۸۰ تجارت امسال که دانشگاه تهران پذیرفته شدن
من هیچ طرفداری یا حمایتی ندارم از ایشون فقط بیاید بگید چرا وقتی این بنده خدا اینجا نیست به طور کل راجع بهش قضاوت می کنید ؟!
هیچ کتابی و جزوه ای خالی از اشکال نیست

دوستانی که آی تی هستن و مهندسی نرم افزار می خونن ممنون میشم نظرتون رو راجه به کتاب مدرسان شریف یا جزوه خلیلی فر که امسال کتاب شده بگین
چون من جفتشم دارم می خواستم بدونم چطور این درس رو با این دو منبع بخونم که نتیجه خوبی بگیرم
ممنون

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fahimeh_1367 - 09 مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۸ ب.ظ

منم از فردا به جمع ارشدی های ۹۶ اضافه می شم
ممنون از کسی که با پیامش گفت میشه
بعضی وقت ها شک و تردید ها منتظر یه تاییدن
اینجوری که تو راهنمایی ها خوندم با ۶ تا درس شروع می کنم آمار-گسسته-مدارمنطقی-سیستم عامل-مدارالکتریکی-هوش مصنوعی
زبان هم هر روز به اندازه یک ساعت تو برنامه م میزارم ...
۵شنبه و جمعه هم مرور کل هفته
فعلا ماه مهر با نصف روز از ۶ ساعت شروع می کنم تا دستم بیاد و نقاط قوت و ضعف برنامه م رو بفهمم
یه فایلم براتون می فرستم که ازش استفاده می کنم برای برنامه ریزی روزانه و جمع بندی هفتگی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 09 مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۵ ب.ظ

(۰۹ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۸ ب.ظ)fahimeh_1367 نوشته شده توسط:  منم از فردا به جمع ارشدی های ۹۶ اضافه می شم
ممنون از کسی که با پیامش گفت میشه
بعضی وقت ها شک و تردید ها منتظر یه تاییدن
اینجوری که تو راهنمایی ها خوندم با ۶ تا درس شروع می کنم آمار-گسسته-مدارمنطقی-سیستم عامل-مدارالکتریکی-هوش مصنوعی
زبان هم هر روز به اندازه یک ساعت تو برنامه م میزارم ...
۵شنبه و جمعه هم مرور کل هفته
فعلا ماه مهر با نصف روز از ۶ ساعت شروع می کنم تا دستم بیاد و نقاط قوت و ضعف برنامه م رو بفهمم
یه فایلم براتون می فرستم که ازش استفاده می کنم برای برنامه ریزی روزانه و جمع بندی هفتگی

۶ ساعت که خیلیه آدم با ۲ ساعت هم شروع کنه خوبه فقط شروع کنه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fahimeh_1367 - 09 مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۸ ب.ظ

میگن ۲۰میشن ۱۸
من بگم ۶ بتونم ۴ شروع کنمSmile

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 09 مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۲ ب.ظ

(۰۹ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۸ ب.ظ)fahimeh_1367 نوشته شده توسط:  میگن ۲۰میشن ۱۸
من بگم ۶ بتونم ۴ شروع کنمSmile
اگه واقعا اینجوری تویه مشتته که عالیه Wink
من فقط عصر رو میتونم بخونم اونم خ خوب بخونم ۳ نهایتا ۴ ساعت در روز اونم بعد از یک ماه خوندن Big Grin
شما اگه برا شروع ۴ تو مشتته که ایشالا زدی تو گوشش دیگه