تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - آیلا - ۲۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۴۵ ب.ظ

(۲۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۷ ب.ظ)moa-ari نوشته شده توسط:  سلام - وقت بخیر -
من سال ۹۷ کنکور دارم ، برای حدودا دو سال درس خوندن ،
پیشنهاداتون چیه ؟
مرسی.

پایتو قوی کن

(۲۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۶ ق.ظ)nazanin.pd نوشته شده توسط:  
(19 مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۰۸ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(19 مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۵۳ ب.ظ)nazanin.pd نوشته شده توسط:  سلام کسی اینجا علوم کامپیوتر هست ؟ میشه ی نمونه از برنامه ریزی که برای کنکور کردین رو بهم نشون بدین؟واقعا انقد تو سایت مطلب هست که نمیسه پیدا کرد...من علوم کامپیوتر میخونم ولی همش اعتماد ب نفسم کمه..نمیدونم کدوم درس رو با کدوم درس دیگه بخونم..نمیدونم از کدوم درس شروع کنم..هرجی رو یکم میخونم میبینم نتیجه نمیده میبندم میرم سراغ ی درس دیگه..اینجوری اصلا هیچ پیشرفتی نکردم فقط از هر درس یکی دو فصل خوندم..نمیدونم چطوری بخونم..ب نطرتون مشاوره تاثیر داره؟ این همه هم پول میگیره

ببین برنامه ای که بهش عمل نشه هیچ ارزشی نداره، هر چقدر هم که براش هزینه بشه ! بشین دروسی که باید کنکور بدی رو توی چند دسته تقسیمبندی کن، اولویت اول اونایی رو بزار که هم مهمن و هم خودت توی اونا مشکل داری اولویت بعدیت رو بزار دروسی که مهمن اما تو توی اونا مشکل نداری، اولویت آخر هم که دروسی رو بزار که ساده ان و توی اونا مشکل خاصی نداری، حالا یه مرحله از برنامه ریزی رو انجام دادی، دروس رو که مشخص کردی رو با تنوع پخش کن توی ایام هفته، بسته به خودت روزی دو تا یا سه تا درس به همراه زبان، بقیش هم که همت میخواد و خوندن تا سر حد مرگ خخخ دور از جونت البته، شوخی کردم، این برنامه رو پیش برو ببین باهاش میتونی کنار بیای و برات خوبه

Sent from my iPad Air using Tapatalk
درسته هزینه کردن بدون عمل کردن هیچ فایده ای نداره...من ولی انقد سردرگم شدم که دوس داشتم یکی بهم برنامه حاضر و اماده بده من بخونن..ولی فکر نکنم حتی رتبه ۱ ها هم انقد هزینه صرف مشاور و این چیزا کرده باشن..حداقل تو مصاحبه ها که نگفتن...مشاورم تازه کلی منو ترسوند گفت عقب افتادی از بقیه اونا از کی دارن میخونن...منم گفتم از تابستون خوندم ...گفت نه با برنامه فرق میکنه!!!!
اونایی که من میشناسم، هیچکدوم از تابستون با برنامه نخوندن Huh

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - moa-ari - 22 مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ق.ظ

(۲۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۴۵ ب.ظ)آیلا نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۷ ب.ظ)moa-ari نوشته شده توسط:  سلام - وقت بخیر -
پیشنهاداتون چیه ؟
مرسی.

پایتو قوی کن

متوجه نشدم
؟!

(۲۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۲۷ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۷ ب.ظ)moa-ari نوشته شده توسط:  سلام - وقت بخیر -
پیشنهاداتون چیه ؟
مرسی.
دوستم مهندسی مواد میخوند ۲ سال مونده به پایان تحصیل یواش یواش از کتابای کنکوری تست میزد امروز تابستون درسش تموم شد اول مهر دانشگاه قبول شد رتبه ۲ هم شد.
وقت خیلی برای تست زدن هست بر حسب علاقه با درسایی که ازشون خوشت میاد شروع کن از بچه های اینجا ببین چه منابعی خوبه و استفاده کن

منابع سیستم عامل = مقسمی و حقیقت .
بچه ها مدرسان شریف گرفتن برا تست..
الان وضعیت چیه ؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 22 مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۷ ق.ظ

(۲۲ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ق.ظ)moa-ari نوشته شده توسط:  منابع سیستم عامل = مقسمی و حقیقت .
بچه ها مدرسان شریف گرفتن برا تست..
الان وضعیت چیه ؟
همون حقیقت رو بخون.
با دقت و حوصله وقتی هر فصل رو کامل فهمیدی و تستاشو زدی یه جزوه ازش درس کن نه اینکه فقط یه سری نکته تو جزوه بنویسی بلکه سعی کن کتاب رو خلاصه کامل کنی(هر کتابی مثالها و مطالبی داره که فقط برای فهم سرفصل هاست و نیازی نیست هر بار خونده بشه مثلا کتاب ۵۰۰ صفحه ای رو تو ۱۲۰ صفحه میشه خلاصه کرد) دور بعد مطالب رو از جزوه بخون جاهایی که میبینی از ذهنت در رفته رو دوباره به کتاب مراجعه کن(تمرین میشه)
چون وقت زیاد داری سر همه درسا همین کار رو بکن این کار مثلا تو درسی مثل سیستم عامل اینکار خیلی خوبه بعد از چند وقت دوباره میخوای بخونی میبینی باز باید از اول همه چی رو بخونی ولی جزوه سرعتتو چند برابر میکنه
جزوه دیگران خوندن به خوبی اینکار نیست چون شاید مطالبی تو کتابا باشه که بلد نباشی و تو جزوه هم نیست ولی خودت جزوه بسازی همچین مشکلی نداری

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - bnd - 22 مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۵ ب.ظ

سلام به همه Heart

کتاب هوش راهیان ارشد چاپ پنجم واسه سال ۹۳ رو دارم یادمه اوایل تاپیک یکی از دوستان گفته بودن عکس هایی از ویرایش های چاپ ششم رو یکی از بچه ها زحمت کشیدن در اختیار بقیه گذاشتن اگه کسی میدونه لینکشو بذاره پیشاپیش خیلی خیلی ممنونم Heart

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali hjt - 22 مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۱ ب.ظ

سلام.
نظرتون درمورد فیلم های آموزشی دکتر یوسفی که تازه درست کردند چیه؟
کسی گرفته؟ خوبه یا نه؟

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mahshid.fateh - 23 مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۸ ب.ظ

سلام دوستان من میخوام تازه شروع کنم برای کنکور. درسم شهریور تمام شده و خیلی درگیر بودم این مدت. به نظرتون برای یک رتبه عالی وقت کم نیست؟ سوال دیگه ای که داشتم اینه که آیا واقعا سبک نکور تغییر کرده و باید کتاب های جدید بخرم؟

من تازه به جمع شما پیوستم لطفا منو راهنمایی کنید تا راه بیفتم. خیللییی خیلیی ممنونم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 23 مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ب.ظ

(۱۹ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۷ ب.ظ)mohsenyosefi نوشته شده توسط:  خیالت راحت منم پک مدرسانو گرفتمو شروع کردم.
پک هیچ موسسه ای رو نباید خرید. توی مدرسان طبق مصاحبه ها و آمارهایی که تا حالا هست فقط آمار و الگوریتمش توی مهندسی کامپیوتر توصیه شده (آی تی رو اطلاعی ندارم.)
جالبه پک مدرسان میخرید. آزمون مدرسان میدید. لابد کلاسم مدرسان میرید…. DodgyDodgy

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saeeddm94 - 23 مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۰ ب.ظ

سلام
از دوستان کسی بودجه بندی و توزیع موضوعی کنکور های ۵ سال گذشته رو داره؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 23 مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۹ ب.ظ

(۲۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  
(19 مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۷ ب.ظ)mohsenyosefi نوشته شده توسط:  خیالت راحت منم پک مدرسانو گرفتمو شروع کردم.
پک هیچ موسسه ای رو نباید خرید. توی مدرسان طبق مصاحبه ها و آمارهایی که تا حالا هست فقط آمار و الگوریتمش توی مهندسی کامپیوتر توصیه شده (آی تی رو اطلاعی ندارم.)
جالبه پک مدرسان میخرید. آزمون مدرسان میدید. لابد کلاسم مدرسان میرید…. DodgyDodgy
میترسم ما این همه کتاب های جور واجور گرفتیم و میخونیم هیچی نشیم؛ این دوستان با همین پک مدرسان رتبه تاپ بیارن [FEARFUL FACE]

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 23 مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۰ ب.ظ

(۲۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۹ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  
(19 مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۷ ب.ظ)mohsenyosefi نوشته شده توسط:  خیالت راحت منم پک مدرسانو گرفتمو شروع کردم.
میترسم ما این همه کتاب های جور واجور گرفتیم و میخونیم هیچی نشیم؛ این دوستان با همین پک مدرسان رتبه تاپ بیارن [FEARFUL FACE]

کار دیگه! ما هم بدشانسBig Grin دلو بسپاریم به خدا هر چی خودش صلاح میدونه میشهSleepy

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 23 مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۱۲ ب.ظ

سوال ۷۱ سیستم عامل مهندسی کامپیوتر سال ۹۲ رو حل کردم، جوابم توی گزینه ها نبود، دوباره حل کردم بازم جواب قبلیم در اومد، رفتم جواب رو دیدم [FACE WITH TEARS OF JOY] گزینه درست نبود هیچکدوم[FACE WITH TEARS OF JOY] سنجش سوال رو حذف کرده بود
خداوندگارا شفای عاجل به طراحان سوال های سیستم عامل و همچنین شبکه عطا بفرما

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - amin279 - 23 مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۱۴ ب.ظ

(۲۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۰ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۹ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  

کار دیگه! ما هم بدشانسBig Grin دلو بسپاریم به خدا هر چی خودش صلاح میدونه میشهSleepy

دوستان سلام
بنظرتون دیر نیست برای کنکور ارشد Smile من الان میخوام شروع کنم Confused
پک هم میخوام بخرم
Big Grin
برای لغات زبان ۵۰۴ خوبه ؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 23 مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۱۹ ب.ظ

(۲۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۱۴ ب.ظ)amin279 نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۰ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  

دوستان سلام
پک هم میخوام بخرم
Big Grin
شما هم پک ؟ [FACE WITH TEARS OF JOY] انشاالله همتون با هم محشور بشید

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 23 مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۲۳ ب.ظ

(۲۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۱۴ ب.ظ)amin279 نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۰ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  

دوستان سلام
پک هم میخوام بخرم
Big Grin
دیر که نیست، از روی یه پک خوندن هم بستگی به خیلی چیزا از جمله خود داوطلب و پیش زمینه های قبلی اون فرد داره در حالت کلی باید به نظرم آدم درسو خوب فهمیده باشه حالا کتاب مرجع یا یه جزوه ۵۰ صفحه ای فرقی زیاد نداره و تستا رو هم کار کرده باشه
مثلا یکی از دوستام میگفت کتاب سیستم عامل فقط مقسمی!! برای تست زدن خیلی خوبه!! چون شاگرد دکتر پدرام بود و خوب درسو فهمیده بود بعدشم شریف قبول شد

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 23 مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۴ ب.ظ

بچه ها کسی مهمترین فصل های رابینزو میدونه چیه؟