تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 29 مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۱ ب.ظ

(۲۹ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۴ ب.ظ)Codd نوشته شده توسط:  بچه ها جدیدا یکی از اساتید کتاب مدیریت رابینز رو گویا ترجمه کردن . من رابینز قدیم رو دارن همون که چهار تا مستطیل رنگی داره ترجمه دکتر اعرابی . الآن زورم میاد بزن اونو بگیرم چون چند فصل اینو خوندم . نظر شما چیه؟ ارزششو داره ؟
اون شخص لقب مقسمی ۲ رو دارن دو روز دیگه کتاب در زمینه ازدواج هم میدن مطمئن باش، شما همون رابینز رو برو جلو به این حاشیه ها توجه نکن، مرجع همونه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 30 مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۳ ق.ظ

(۲۹ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۱ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  اون شخص لقب مقسمی ۲ رو دارن [تصویر:  424500_emoji52.png] دو روز دیگه کتاب در زمینه ازدواج هم میدن مطمئن باش، شما همون رابینز رو برو جلو به این حاشیه ها توجه نکن، مرجع همونه
Edward گرفتی کیو میگم :-)
منم نظرم رو قبلی هستش همونو خوب بخونم کلامو میندازم هوا

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 30 مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۸ ق.ظ

دوستان عزیز که برا گرایش هوش مصنوعی میخونن
خود درس هوش مصنوعی کدوم فصول راسل مهم هستن و بیشتر سوال ازشون میاد ؟
ممنون میشم ج بدید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Behnam‌ - ۳۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۰ ق.ظ

(۳۰ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ ق.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  بچه ها ، آقایون داداشا[تصویر:  biggrin.gif] کسی آمار فصل توزیع رو نخونده![تصویر:  huh.gif]
تاپیک در قسمت مناسب بزنید، شاید کسی بلد بود و دید. اینطوری به جواب نمی‌رسید.

ضمناً تبلیغ کانال تلگرام، مثل تبلیغ هر سایت دیگه، خلاف قوانین هست.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - hassan73 - 30 مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۱ ب.ظ

سلام
برای ساختمان داده وپایگاه داده ونرم افزار چه منبعی پیشنهاد میکنید؟
ممنون

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 30 مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۰ ب.ظ

(۳۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۱ ب.ظ)hassan73 نوشته شده توسط:  سلام
ممنون

سلام
ساختمان داده کتاب پارسه معرفی شده طبق مصاحبه ها و تجربه ها
برای پایگاه داده کتاب دکتر کیوانپور رو معرفی میکنن نسبت به تجربه و مصاحبه دوستان
نرم افزار رو اطلاعی ندارم بقیه دوستان حتما راهنمایی میکنن

دوستان و اساتید محترم یه مشاوره هم به من بدین لطفا

برای درس هوش بجز پوران و پارسه آیا لازمه یا نیازه یا بهتره کتاب دیگه هم خونده بشه؟ ( مثلا راهیان)

و نظر دوستان درباره نظریه زبان و ماشین کتاب مدرسان چیه؟ خوندمش ولی تست هنوز روون نیستم دفه دوم ک خوندم یکی بهتر شد وضعیتم ولی بازم نچ
راهنمایی کنید لطفا

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 30 مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۶ ب.ظ

(۳۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۰ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  
(30 مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۱ ب.ظ)hassan73 نوشته شده توسط:  سلام
ممنون

سلام
ساختمان داده کتاب پارسه معرفی شده طبق مصاحبه ها و تجربه ها
برای پایگاه داده کتاب دکتر کیوانپور رو معرفی میکنن نسبت به تجربه و مصاحبه دوستان
نرم افزار رو اطلاعی ندارم بقیه دوستان حتما راهنمایی میکنن

دوستان و اساتید محترم یه مشاوره هم به من بدین لطفا

برای درس هوش بجز پوران و پارسه آیا لازمه یا نیازه یا بهتره کتاب دیگه هم خونده بشه؟ ( مثلا راهیان)

و نظر دوستان درباره نظریه زبان و ماشین کتاب مدرسان چیه؟ خوندمش ولی تست هنوز روون نیستم دفه دوم ک خوندم یکی بهتر شد وضعیتم ولی بازم نچ
راهنمایی کنید لطفا
برای نظریه من قبلا لینز ترجمه صرافزاده رو خونده بودم(فک نکنم ترجمه های دیگه زیاد فرقی کنه ترجمه صرافزاده رو انقلاب دست دوم ۵ تومن خریدم) برای حل تمرین هم علی ریاحی انتشارات ناقوس بد نیست شاید خیلی هم قابل اطمینان نباشه ولی راه میندازه لینز بدون حل تمریناش فایده ای نداره
من سال ۹۱ کنکور داده بودمConfused از ۶ تا ۵ تا رو زده بودم (حالا دقیق یادم نیست ولی یادمه یه دونه رو نزده بودم) اما فکر نمیکنم این چندسال خیلی تغییری کرده باشه سوالا ، من که دوباره همون لینزو میخونم خدا کریمه، اون سال بعد از تموم کردن فصل ۹ یا ۱۰ لینز تست زدم همه تستا رو یکی دو روزه میشه زد احساس میکنم نظریه بعد از حل تمرینا درسیه که امتحان تشریحی میتونن خیلی سخت بدن ولی چهار جوابی با گزینه ها بازی کنی حله.
باز نظر بچه ها ببینیم درباره ۲ یا ۳ سال اخیر چی باشه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 30 مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۰۲ ب.ظ

(۳۰ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۳ ق.ظ)Codd نوشته شده توسط:  
(29 مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۱ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  اون شخص لقب مقسمی ۲ رو دارن [تصویر:  424500_emoji52.png] دو روز دیگه کتاب در زمینه ازدواج هم میدن مطمئن باش، شما همون رابینز رو برو جلو به این حاشیه ها توجه نکن، مرجع همونه
Edward گرفتی کیو میگم :-)
منم نظرم رو قبلی هستش همونو خوب بخونم کلامو میندازم هوا
دستت درد نکنه دیگه یعنی من این شخص رو نشناسم که بدرد لای جرز دیوار میخورم، قشنگ معلومه دکان باز کرده و ملت رو داره سر کیسه میکنه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - hassan73 - 30 مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۳۱ ب.ظ

ببخشید کتاب های راهیان ارشد با پوران پژوهش چه فرق هایی با هم دارن؟
این دو انتشارات کتاب تست هستند فقط یا جزوه هم دارن؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 30 مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۵ ب.ظ

نقل قول: برای نظریه من قبلا لینز ترجمه صرافزاده رو خونده بودم(فک نکنم ترجمه های دیگه زیاد فرقی کنه ترجمه صرافزاده رو انقلاب دست دوم ۵ تومن خریدم) برای حل تمرین هم علی ریاحی انتشارات ناقوس بد نیست شاید خیلی هم قابل اطمینان نباشه ولی راه میندازه لینز بدون حل تمریناش فایده ای نداره
من سال ۹۱ کنکور داده بودمConfused از ۶ تا ۵ تا رو زده بودم (حالا دقیق یادم نیست ولی یادمه یه دونه رو نزده بودم) اما فکر نمیکنم این چندسال خیلی تغییری کرده باشه سوالا ، من که دوباره همون لینزو میخونم خدا کریمه، اون سال بعد از تموم کردن فصل ۹ یا ۱۰ لینز تست زدم همه تستا رو یکی دو روزه میشه زد احساس میکنم نظریه بعد از حل تمرینا درسیه که امتحان تشریحی میتونن خیلی سخت بدن ولی چهار جوابی با گزینه ها بازی کنی حله.

بنظرت بهتر از شاپوری هست که دوستان میگن؟
من دسترسی به استاک خریدن ندارم باید آک بخرم از نت ( زده ۲۵ تومن قیمت شاپوری، ۳۰ پام میفته)
اول گفتم ببینم نظر دوستان درباره این مدرسانه چیه تا بعدش ببینم چیکار کنم!

دوستان BlushBlushBlush لطفا مشارکت کنید نظر بدین ببینم چیکار کنم

(۳۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۳۱ ب.ظ)hassan73 نوشته شده توسط:  ببخشید کتاب های راهیان ارشد با پوران پژوهش چه فرق هایی با هم دارن؟

فرق که خوب دو انتشارات و دو نویسنده متفاوت هستن دیگه حالا منظورت از فرق نمیدونم دقیق چیه ولی خوب بالاخره نحوه بیان و نکاتی حتما تفاوت دارن

و جفتشون هم درسنامه دارن و هم تست توش هست

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 30 مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۳ ب.ظ

(۳۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۵ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  
نقل قول: برای نظریه من قبلا لینز ترجمه صرافزاده رو خونده بودم(فک نکنم ترجمه های دیگه زیاد فرقی کنه ترجمه صرافزاده رو انقلاب دست دوم ۵ تومن خریدم) برای حل تمرین هم علی ریاحی انتشارات ناقوس بد نیست شاید خیلی هم قابل اطمینان نباشه ولی راه میندازه لینز بدون حل تمریناش فایده ای نداره

بنظرت بهتر از شاپوری هست که دوستان میگن؟
من دسترسی به استاک خریدن ندارم باید آک بخرم از نت ( زده ۲۵ تومن قیمت شاپوری، ۳۰ پام میفته)
اول گفتم ببینم نظر دوستان درباره این مدرسانه چیه تا بعدش ببینم چیکار کنم!

دوستان BlushBlushBlush لطفا مشارکت کنید نظر بدین ببینم چیکار کنم

(۳۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۳۱ ب.ظ)hassan73 نوشته شده توسط:  ببخشید کتاب های راهیان ارشد با پوران پژوهش چه فرق هایی با هم دارن؟

فرق که خوب دو انتشارات و دو نویسنده متفاوت هستن دیگه حالا منظورت از فرق نمیدونم دقیق چیه ولی خوب بالاخره نحوه بیان و نکاتی حتما تفاوت دارن

و جفتشون هم درسنامه دارن و هم تست توش هست
۱) کتاب مرجع دیگه فرمول ننوشته ولی معمولا تو کتابای کنکور فرمولی میگن(البته از کتاب شاپوری خبری ندارن)
۲) قبلا یادمه میگفتن سوالای نظریه از لینز میاد پس ظاهرا مطمئن تره
۳) از لحاظ اسکنت هم لینز ارزونتر میوفتهBig Grin
باز تصمیم با خودت

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 30 مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۷ ب.ظ

(۳۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۶ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  برای نظریه من قبلا لینز ترجمه صرافزاده رو خونده بودم(فک نکنم ترجمه های دیگه زیاد فرقی کنه ترجمه صرافزاده رو انقلاب دست دوم ۵ تومن خریدم) برای حل تمرین هم علی ریاحی انتشارات ناقوس بد نیست شاید خیلی هم قابل اطمینان نباشه ولی راه میندازه لینز بدون حل تمریناش فایده ای نداره
من ترجمه ی یکی دیگه رو داشتم خوب نبود اصلا، نه که بد ترجمه کرده باشه، صفحه آرایی و فونت و ایناش…
اون حل المسائل که فرمودید هم نصفه نیمه ست و تمام سوالات رو پوشش نمیده. هرچند از هیچی بهتر هست.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 01 آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۵۲ ق.ظ

(۳۰ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۷ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  
(30 مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۶ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  برای نظریه من قبلا لینز ترجمه صرافزاده رو خونده بودم(فک نکنم ترجمه های دیگه زیاد فرقی کنه ترجمه صرافزاده رو انقلاب دست دوم ۵ تومن خریدم) برای حل تمرین هم علی ریاحی انتشارات ناقوس بد نیست شاید خیلی هم قابل اطمینان نباشه ولی راه میندازه لینز بدون حل تمریناش فایده ای نداره
من ترجمه ی یکی دیگه رو داشتم خوب نبود اصلا، نه که بد ترجمه کرده باشه، صفحه آرایی و فونت و ایناش…
اون حل المسائل که فرمودید هم نصفه نیمه ست و تمام سوالات رو پوشش نمیده. هرچند از هیچی بهتر هست.
آره حق با شماست یادم رفت بگم حل تمرین علی ریاحی حل تمرینات ترجمه صراف زاده هست(کتاب ترجمه صراف زاده همه تمرینا رو ترجمه نکرده یه سری رو سانسور کردهSmile) ولی باز هم کلی تمرین خوب و آموزشی حل میشه دیگه، بهتر از اینه که آدم مسلط نشده تست بزنه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 01 آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۴۶ ق.ظ

در کل این رو به شاپوری ترجیح میدین؟
پس اینو بگیرم نه شاپوری رو؟

عزیزان هوش رو نگفتین پوران کافیه یا نه حتما راهیان یا .. بگیرم اونم بخونم؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 01 آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۴۰ ب.ظ

(۰۱ آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۴۶ ق.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  در کل این رو به شاپوری ترجیح میدین؟
پس اینو بگیرم نه شاپوری رو؟

عزیزان هوش رو نگفتین پوران کافیه یا نه حتما راهیان یا .. بگیرم اونم بخونم؟
باز هم نمیتونم نسخه بپیچم که حتما بهتره این نظر قطعی رو کسی میتونه بده که هر دو کتابو خونده باشه(هم شاپوری هم لینز) اگه خیلی وسواس داری چند روز صبر کن اگه دکتر کارگهی رو دیدم ازش میپرسم