زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶

ارسال: #۹۶۱
۲۹ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۱ ب.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶
(۲۹ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۴ ب.ظ)Codd نوشته شده توسط:  بچه ها جدیدا یکی از اساتید کتاب مدیریت رابینز رو گویا ترجمه کردن . من رابینز قدیم رو دارن همون که چهار تا مستطیل رنگی داره ترجمه دکتر اعرابی . الآن زورم میاد بزن اونو بگیرم چون چند فصل اینو خوندم . نظر شما چیه؟ ارزششو داره ؟
اون شخص لقب مقسمی ۲ رو دارن دو روز دیگه کتاب در زمینه ازدواج هم میدن مطمئن باش، شما همون رابینز رو برو جلو به این حاشیه ها توجه نکن، مرجع همونه

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۹۶۲
۳۰ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۳ ق.ظ
(۲۹ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۱ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  اون شخص لقب مقسمی ۲ رو دارن [تصویر:  424500_emoji52.png] دو روز دیگه کتاب در زمینه ازدواج هم میدن مطمئن باش، شما همون رابینز رو برو جلو به این حاشیه ها توجه نکن، مرجع همونه
Edward گرفتی کیو میگم :-)
منم نظرم رو قبلی هستش همونو خوب بخونم کلامو میندازم هوا

...Let it Go
۰
۰
ارسال: #۹۶۳
۳۰ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۸ ق.ظ
دوستان عزیز که برا گرایش هوش مصنوعی میخونن
خود درس هوش مصنوعی کدوم فصول راسل مهم هستن و بیشتر سوال ازشون میاد ؟
ممنون میشم ج بدید

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید
۰
۰
ارسال: #۹۶۴
۳۰ مهر ۱۳۹۵, ۰۴:۰۰ ق.ظ
(۳۰ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ ق.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  بچه ها ، آقایون داداشا[تصویر:  biggrin.gif] کسی آمار فصل توزیع رو نخونده![تصویر:  huh.gif]
تاپیک در قسمت مناسب بزنید، شاید کسی بلد بود و دید. اینطوری به جواب نمی‌رسید.

ضمناً تبلیغ کانال تلگرام، مثل تبلیغ هر سایت دیگه، خلاف قوانین هست.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: signal_micro , Pure Liveliness
ارسال: #۹۶۵
۳۰ مهر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۱ ب.ظ
سلام
برای ساختمان داده وپایگاه داده ونرم افزار چه منبعی پیشنهاد میکنید؟
ممنون
۰
۰
ارسال: #۹۶۶
۳۰ مهر ۱۳۹۵, ۰۲:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۶ ب.ظ، توسط delete4all.)
(۳۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۱ ب.ظ)hassan73 نوشته شده توسط:  سلام
ممنون

سلام
ساختمان داده کتاب پارسه معرفی شده طبق مصاحبه ها و تجربه ها
برای پایگاه داده کتاب دکتر کیوانپور رو معرفی میکنن نسبت به تجربه و مصاحبه دوستان
نرم افزار رو اطلاعی ندارم بقیه دوستان حتما راهنمایی میکنن

دوستان و اساتید محترم یه مشاوره هم به من بدین لطفا

برای درس هوش بجز پوران و پارسه آیا لازمه یا نیازه یا بهتره کتاب دیگه هم خونده بشه؟ ( مثلا راهیان)

و نظر دوستان درباره نظریه زبان و ماشین کتاب مدرسان چیه؟ خوندمش ولی تست هنوز روون نیستم دفه دوم ک خوندم یکی بهتر شد وضعیتم ولی بازم نچ
راهنمایی کنید لطفا
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hassan73
ارسال: #۹۶۷
۳۰ مهر ۱۳۹۵, ۰۴:۱۶ ب.ظ
(۳۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۰ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  
(30 مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۱ ب.ظ)hassan73 نوشته شده توسط:  سلام
ممنون

سلام
ساختمان داده کتاب پارسه معرفی شده طبق مصاحبه ها و تجربه ها
برای پایگاه داده کتاب دکتر کیوانپور رو معرفی میکنن نسبت به تجربه و مصاحبه دوستان
نرم افزار رو اطلاعی ندارم بقیه دوستان حتما راهنمایی میکنن

دوستان و اساتید محترم یه مشاوره هم به من بدین لطفا

برای درس هوش بجز پوران و پارسه آیا لازمه یا نیازه یا بهتره کتاب دیگه هم خونده بشه؟ ( مثلا راهیان)

و نظر دوستان درباره نظریه زبان و ماشین کتاب مدرسان چیه؟ خوندمش ولی تست هنوز روون نیستم دفه دوم ک خوندم یکی بهتر شد وضعیتم ولی بازم نچ
راهنمایی کنید لطفا
برای نظریه من قبلا لینز ترجمه صرافزاده رو خونده بودم(فک نکنم ترجمه های دیگه زیاد فرقی کنه ترجمه صرافزاده رو انقلاب دست دوم ۵ تومن خریدم) برای حل تمرین هم علی ریاحی انتشارات ناقوس بد نیست شاید خیلی هم قابل اطمینان نباشه ولی راه میندازه لینز بدون حل تمریناش فایده ای نداره
من سال ۹۱ کنکور داده بودمConfused از ۶ تا ۵ تا رو زده بودم (حالا دقیق یادم نیست ولی یادمه یه دونه رو نزده بودم) اما فکر نمیکنم این چندسال خیلی تغییری کرده باشه سوالا ، من که دوباره همون لینزو میخونم خدا کریمه، اون سال بعد از تموم کردن فصل ۹ یا ۱۰ لینز تست زدم همه تستا رو یکی دو روزه میشه زد احساس میکنم نظریه بعد از حل تمرینا درسیه که امتحان تشریحی میتونن خیلی سخت بدن ولی چهار جوابی با گزینه ها بازی کنی حله.
باز نظر بچه ها ببینیم درباره ۲ یا ۳ سال اخیر چی باشه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all
ارسال: #۹۶۸
۳۰ مهر ۱۳۹۵, ۰۵:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۱۹ ق.ظ، توسط edward71.)
(۳۰ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۳ ق.ظ)Codd نوشته شده توسط:  
(29 مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۱ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  اون شخص لقب مقسمی ۲ رو دارن [تصویر:  424500_emoji52.png] دو روز دیگه کتاب در زمینه ازدواج هم میدن مطمئن باش، شما همون رابینز رو برو جلو به این حاشیه ها توجه نکن، مرجع همونه
Edward گرفتی کیو میگم :-)
منم نظرم رو قبلی هستش همونو خوب بخونم کلامو میندازم هوا
دستت درد نکنه دیگه یعنی من این شخص رو نشناسم که بدرد لای جرز دیوار میخورم، قشنگ معلومه دکان باز کرده و ملت رو داره سر کیسه میکنه

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۰
۰
ارسال: #۹۶۹
۳۰ مهر ۱۳۹۵, ۰۵:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۵ ب.ظ، توسط hassan73.)
ببخشید کتاب های راهیان ارشد با پوران پژوهش چه فرق هایی با هم دارن؟
این دو انتشارات کتاب تست هستند فقط یا جزوه هم دارن؟
۰
۰
ارسال: #۹۷۰
۳۰ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۸ ب.ظ، توسط delete4all.)
نقل قول: برای نظریه من قبلا لینز ترجمه صرافزاده رو خونده بودم(فک نکنم ترجمه های دیگه زیاد فرقی کنه ترجمه صرافزاده رو انقلاب دست دوم ۵ تومن خریدم) برای حل تمرین هم علی ریاحی انتشارات ناقوس بد نیست شاید خیلی هم قابل اطمینان نباشه ولی راه میندازه لینز بدون حل تمریناش فایده ای نداره
من سال ۹۱ کنکور داده بودمConfused از ۶ تا ۵ تا رو زده بودم (حالا دقیق یادم نیست ولی یادمه یه دونه رو نزده بودم) اما فکر نمیکنم این چندسال خیلی تغییری کرده باشه سوالا ، من که دوباره همون لینزو میخونم خدا کریمه، اون سال بعد از تموم کردن فصل ۹ یا ۱۰ لینز تست زدم همه تستا رو یکی دو روزه میشه زد احساس میکنم نظریه بعد از حل تمرینا درسیه که امتحان تشریحی میتونن خیلی سخت بدن ولی چهار جوابی با گزینه ها بازی کنی حله.

بنظرت بهتر از شاپوری هست که دوستان میگن؟
من دسترسی به استاک خریدن ندارم باید آک بخرم از نت ( زده ۲۵ تومن قیمت شاپوری، ۳۰ پام میفته)
اول گفتم ببینم نظر دوستان درباره این مدرسانه چیه تا بعدش ببینم چیکار کنم!

دوستان BlushBlushBlush لطفا مشارکت کنید نظر بدین ببینم چیکار کنم

(۳۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۳۱ ب.ظ)hassan73 نوشته شده توسط:  ببخشید کتاب های راهیان ارشد با پوران پژوهش چه فرق هایی با هم دارن؟

فرق که خوب دو انتشارات و دو نویسنده متفاوت هستن دیگه حالا منظورت از فرق نمیدونم دقیق چیه ولی خوب بالاخره نحوه بیان و نکاتی حتما تفاوت دارن

و جفتشون هم درسنامه دارن و هم تست توش هست
۰
۰
ارسال: #۹۷۱
۳۰ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۴۳ ب.ظ
(۳۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۵ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  
نقل قول: برای نظریه من قبلا لینز ترجمه صرافزاده رو خونده بودم(فک نکنم ترجمه های دیگه زیاد فرقی کنه ترجمه صرافزاده رو انقلاب دست دوم ۵ تومن خریدم) برای حل تمرین هم علی ریاحی انتشارات ناقوس بد نیست شاید خیلی هم قابل اطمینان نباشه ولی راه میندازه لینز بدون حل تمریناش فایده ای نداره

بنظرت بهتر از شاپوری هست که دوستان میگن؟
من دسترسی به استاک خریدن ندارم باید آک بخرم از نت ( زده ۲۵ تومن قیمت شاپوری، ۳۰ پام میفته)
اول گفتم ببینم نظر دوستان درباره این مدرسانه چیه تا بعدش ببینم چیکار کنم!

دوستان BlushBlushBlush لطفا مشارکت کنید نظر بدین ببینم چیکار کنم

(۳۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۳۱ ب.ظ)hassan73 نوشته شده توسط:  ببخشید کتاب های راهیان ارشد با پوران پژوهش چه فرق هایی با هم دارن؟

فرق که خوب دو انتشارات و دو نویسنده متفاوت هستن دیگه حالا منظورت از فرق نمیدونم دقیق چیه ولی خوب بالاخره نحوه بیان و نکاتی حتما تفاوت دارن

و جفتشون هم درسنامه دارن و هم تست توش هست
۱) کتاب مرجع دیگه فرمول ننوشته ولی معمولا تو کتابای کنکور فرمولی میگن(البته از کتاب شاپوری خبری ندارن)
۲) قبلا یادمه میگفتن سوالای نظریه از لینز میاد پس ظاهرا مطمئن تره
۳) از لحاظ اسکنت هم لینز ارزونتر میوفتهBig Grin
باز تصمیم با خودت
۱
۰
ارسال: #۹۷۲
۳۰ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۷ ب.ظ
(۳۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۶ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  برای نظریه من قبلا لینز ترجمه صرافزاده رو خونده بودم(فک نکنم ترجمه های دیگه زیاد فرقی کنه ترجمه صرافزاده رو انقلاب دست دوم ۵ تومن خریدم) برای حل تمرین هم علی ریاحی انتشارات ناقوس بد نیست شاید خیلی هم قابل اطمینان نباشه ولی راه میندازه لینز بدون حل تمریناش فایده ای نداره
من ترجمه ی یکی دیگه رو داشتم خوب نبود اصلا، نه که بد ترجمه کرده باشه، صفحه آرایی و فونت و ایناش…
اون حل المسائل که فرمودید هم نصفه نیمه ست و تمام سوالات رو پوشش نمیده. هرچند از هیچی بهتر هست.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all
ارسال: #۹۷۳
۰۱ آبان ۱۳۹۵, ۱۲:۵۲ ق.ظ
(۳۰ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۷ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  
(30 مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۶ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  برای نظریه من قبلا لینز ترجمه صرافزاده رو خونده بودم(فک نکنم ترجمه های دیگه زیاد فرقی کنه ترجمه صرافزاده رو انقلاب دست دوم ۵ تومن خریدم) برای حل تمرین هم علی ریاحی انتشارات ناقوس بد نیست شاید خیلی هم قابل اطمینان نباشه ولی راه میندازه لینز بدون حل تمریناش فایده ای نداره
من ترجمه ی یکی دیگه رو داشتم خوب نبود اصلا، نه که بد ترجمه کرده باشه، صفحه آرایی و فونت و ایناش…
اون حل المسائل که فرمودید هم نصفه نیمه ست و تمام سوالات رو پوشش نمیده. هرچند از هیچی بهتر هست.
آره حق با شماست یادم رفت بگم حل تمرین علی ریاحی حل تمرینات ترجمه صراف زاده هست(کتاب ترجمه صراف زاده همه تمرینا رو ترجمه نکرده یه سری رو سانسور کردهSmile) ولی باز هم کلی تمرین خوب و آموزشی حل میشه دیگه، بهتر از اینه که آدم مسلط نشده تست بزنه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , delete4all
ارسال: #۹۷۴
۰۱ آبان ۱۳۹۵, ۰۸:۴۶ ق.ظ
در کل این رو به شاپوری ترجیح میدین؟
پس اینو بگیرم نه شاپوری رو؟

عزیزان هوش رو نگفتین پوران کافیه یا نه حتما راهیان یا .. بگیرم اونم بخونم؟
۰
۰
ارسال: #۹۷۵
۰۱ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۱۹ ب.ظ، توسط signal_micro.)
(۰۱ آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۴۶ ق.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  در کل این رو به شاپوری ترجیح میدین؟
پس اینو بگیرم نه شاپوری رو؟

عزیزان هوش رو نگفتین پوران کافیه یا نه حتما راهیان یا .. بگیرم اونم بخونم؟
باز هم نمیتونم نسخه بپیچم که حتما بهتره این نظر قطعی رو کسی میتونه بده که هر دو کتابو خونده باشه(هم شاپوری هم لینز) اگه خیلی وسواس داری چند روز صبر کن اگه دکتر کارگهی رو دیدم ازش میپرسم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۶۵۸ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۸۲۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۱۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۱۸۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۲,۱۱۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close