تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - RASPINA - 03 آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۵ ب.ظ

مطالعه برای ارشد فکر میکنم ۲۰ درصدش درس خوندنه
۸۰ درصد اینه که آدم روحی خودشو تامین کنه
شایدبگید باید هدف داشته باشیم تا انگیزه ایجادبشه
راستش من از بس هدفم برام مهمه و دوست دارم بهش برسم همین که شروع به درس خوندن میکنم دوست داشتم الان در همون جایگاه باشم همون رشته و دانشگاهی که میخوام

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 03 آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۴ ب.ظ

(۰۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۹ ب.ظ)fatemeh_It5 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها.همتون خسته نباشین.
من پارسال خیلی تلاش کردم برا ای تی نمیدونم چرا اخراش خراب شد از بس استرس داشتم نتونستم جمع و جور کنم
تازه الان اومدم اینجا از فکرش اومدم بیرون و میخوام دوباره شروع کنم با شماها ولی روحیمو خیلی از دست دادم چون هرچی فکرمیکنم همه درسامو خونده بودم ولی میخوام نتیجه زحمتامو بگیرم با تجربه ای که کسب کردم .ممنون میشم کمک کنین واگرکسی میخواد باهم بخونیم تابه روال قبل برگردم و دباره بیفتم تو خط تلاش به امید روزی که هممون نتیجه تلاشامونو بگیریمSmile
سلام.
انشاالله که امسال به هدفتون برسید.
فقط یه چیزی میخوام به عنوان تجربه ی ناموفق بگم. با هم خوندن و هماهنگ خوندن با کسی و چک کردن برنامه به صورت گروه دو یا چند نفره میتونه خودش باعث استرس بشه و حتی اگر شما آدمی هستید که مثل من مثلا حساس باشید و سخت باشه برنامه ی بقیه رو بپذیرید سعی میکنید که به صورت ناخودآگاه کاری کنید خلاف گروه! شاید مسخره به نظر برسه اما من تجربه کردم. همه نوع گروهی خوندنی رو تجربه کردم.
تعداد خیلی کمی آدم ممکنه وجود داشته باشه که بشه باهاشون هماهنگ خوند. این که طرف کم بخونه، زیاد بخونه، تند بخونه یا نه روی آدم تاثیر داره. تنها خوندن پیشرفت بیشتری داره. (البته هستن آدمایی که بشه باهاشون هماهنگ خوند و پیشرفت کرد : ) )
اگه واسه این میگید که یه انگیزه ای باشه و مثلا تنبلی نکنید توی خونه و … بهترین راه کتابخونه هست. اگه باز آدم حساسی باشید به عطر و بو و غذا و گرما و سرما و تمیز نبودن کتابخونه و … بعد از یه هفته همه چیز عادی میشه.
اگر هم به خاطر برنامه و تقید بهش میگید بنویسید همه چیز رو توی یه دفتر برنامه ریزی ای چیزی.
اینا فقط بیان تجربیات بود البته.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - faridnoz - 03 آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۷ ب.ظ

سلام
کسی از دوستان جواب تست های تالیفی دکتر حقیقت رو داره؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 04 آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۱ ق.ظ

خلاصه کردن سیستم عامل خوبه
ولی من بهتر میدونم بجای خلاصه کردن حجم عظیم حقیقت تستهاش رو چندین و چند بار حل کنم و تست ها رو خلاصه کنم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - پرهوده - ۰۴ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۱ ب.ظ

(۰۳ آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۷ ب.ظ)faridnoz نوشته شده توسط:  سلام
کسی از دوستان جواب تست های تالیفی دکتر حقیقت رو داره؟

این تستا و جوابای سیستم عامل دکتر حقیقته:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم تستا و جوابای شبکه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - std8080 - 04 آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۲۷ ب.ظ

امیدوارم که همگی کنکور خوبی داشته باشیم... فقط باید هدف‌مند تلاش کنیم.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 04 آذر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۴ ب.ظ

یه مساله ای رو بنظرم اومد بگم و اون اینکه الآن بازار آموزش ها داغه
این موسسه اون استاد این کتاب اون وویس و جزوه و ....
این ها خوبه ولی بنظرم هرچی متمرکزتر بخونیم بهتره تا اینکه درگیر هر وویس و جزوه و کتاب و استادی بشیم
یک کتاب رو چندین و چند بار بخونیم تستاشم بزنیم خلاصه نویسیش کنیم بهتره تا چندین کتاب رو یکبار بخونیم اونم بدون تسلط

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 04 آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۰ ب.ظ

از بچه ها کسی فیلمهای یوسفی رو تهیه کرده ؟
رضایت داشتید ؟
کمک کننده بوده؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 05 آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲ ق.ظ

(۰۴ آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۱ ق.ظ)Kubo نوشته شده توسط:  خلاصه کردن سیستم عامل خوبه
ولی من بهتر میدونم بجای خلاصه کردن حجم عظیم حقیقت تستهاش رو چندین و چند بار حل کنم و تست ها رو خلاصه کنم
منم برای تستا خلاصه برداری نکردم ولی حتما کنارش یه چیزی بنویس مثلا آموزشی ، نکته دار ، گلابی ، نسبتا ساده ، سخت ، سخت وآموزشی و.... براش ستاره هم میذارم برای گلابی و ساده ها نه ولی برای بقیه ستاره گذاری خوبه مثلا خیلی سخت باشه ۴ تا ستاره و....

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 05 آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۷ ق.ظ

(۰۵ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲ ق.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  
(04 آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۱ ق.ظ)Kubo نوشته شده توسط:  خلاصه کردن سیستم عامل خوبه
منم برای تستا خلاصه برداری نکردم ولی حتما کنارش یه چیزی بنویس مثلا آموزشی ، نکته دار ، گلابی ، نسبتا ساده ، سخت ، سخت وآموزشی و.... براش ستاره هم میذارم برای گلابی و ساده ها نه ولی برای بقیه ستاره گذاری خوبه مثلا خیلی سخت باشه ۴ تا ستاره و....
این گلابی جالب بود
بله همینطوره
باید تست ها ای دی داشته باشن یا بهت بگم اتریبیوت

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - آیلا - ۰۵ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۶ ب.ظ

سلام
بچه ها پاسخنامه پژوهش میخوام

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Szare295@gmail.com - 05 آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۵ ب.ظ

سلام بچه ها خسته درس و کنکور نباشید
یه سوال داشتم برا درس نظریه من تمرین ها لینز و تقریبا همرو حل کردم الان میخوام برم تست بنظرتون چه کتابی مفیده؟
بازم میگم فقط و فقط برا تست و پاسخ نامه ی قوی
کاری به درس نامش ندارم
ممنون میشم جواب بدید

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 05 آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۲ ب.ظ

(۰۵ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۶ ب.ظ)آیلا نوشته شده توسط:  سلام
سلام. اگه آزمونش رو شرکت کردید که باید توی سایتش پی دی اف ش باشه. اگه نه اجازه ی انتشار نمیده پژوهشDodgy
(۰۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۵ ب.ظ)Szare295@gmail.com نوشته شده توسط:  سلام بچه ها خسته درس و کنکور نباشید
یه سوال داشتم برا درس نظریه من تمرین ها لینز و تقریبا همرو حل کردم الان میخوام برم تست بنظرتون چه کتابی مفیده؟
بازم میگم فقط و فقط برا تست و پاسخ نامه ی قوی
کاری به درس نامش ندارم
ممنون میشم جواب بدید
سلام. دمتون گرم. میشه بپرسم حدودا چقدر طول کشید کل تمرینا رو حل کنید؟
معمولا کتاب دکتر شاپوری رو پیشنهاد میکنن. اگه باز وقت داشتید سوالای پارسه بحث برانگیز هست، هر چند نه درسنامه ی زیاد خوبی داره و نه پاسخ تشریحی درست درمونی.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - احسان مومنی - ۰۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۵ ب.ظ

خسته نباشید به بچه های ۹۶ Smile

یادتون نره که "افراد موفق در هر رشته به طور حتم قوی‌ترین، سریع‌ترین، بهترین و باهوش ترین آنان نیستند بلکه پایدارترین افرادند. پایداری نسبت به هدف و تعقیب بی وقفه آن رمز موفقیت است."

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - آیلا - ۰۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۰ ب.ظ

(۰۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۲ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  [quote='آیلا' pid='426547' dateline='1480059362']
سلام
سلام. اگه آزمونش رو شرکت کردید که باید توی سایتش پی دی اف ش باشه. اگه نه اجازه ی انتشار نمیده پژوهشDodgy
[quote='Szare295@gmail.com' pid='426552' dateline='1480065320']
ممنونم، کدوم قسمت سایت؟