تالار گفتمان مانشت
عنوان رشته برای آزمون استخدامی - نسخه‌ی قابل چاپ

عنوان رشته برای آزمون استخدامی - S.Veys - 02 مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ ب.ظ

سلام به دوستان
بچه ها من عنوانی که توی مدرک موقتم اومده"مهندسی کامپیوتر - گرایش نرم افزار " هست اما شغلی رو که انتخاب کردم بر اساس کد احرازش این عنوان رو میخواد " مهندسی نرم افزار گرایش سیستم های نرم افزاری"---------هم عنوان رشته من هم این یکی توی یک خوشه هستن اما موقعی میخوام ثبت نام کنم و کد رشته تحصیلیم رو میخواد و میرم جست و جو میزنم کدشون با هم فرق داره.حالا به نظر شما میتونم ثبت نام کنم واسش یا نه ؟ چکار کنم ؟ لطفا کمک کنید
سنجش بهم جواب نمیده

عنوان رشته برای آزمون استخدامی - edward71 - 02 مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۸ ب.ظ

(۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ ب.ظ)S.Veys نوشته شده توسط:  سلام به دوستان
بچه ها من عنوانی که توی مدرک موقتم اومده"مهندسی کامپیوتر - گرایش نرم افزار " هست اما شغلی رو که انتخاب کردم بر اساس کد احرازش این عنوان رو میخواد " مهندسی نرم افزار گرایش سیستم های نرم افزاری"---------هم عنوان رشته من هم این یکی توی یک خوشه هستن اما موقعی میخوام ثبت نام کنم و کد رشته تحصیلیم رو میخواد و میرم جست و جو میزنم کدشون با هم فرق داره.حالا به نظر شما میتونم ثبت نام کنم واسش یا نه ؟ چکار کنم ؟ لطفا کمک کنید
سنجش بهم جواب نمیده
حتی اگر یک و حتی اگر یک اعراب هم عنوان رشته اتون با شرایط احراز اون شغل فرق داشته باشه ردتون می کنن توی مرحله تحویل مدارک !

عنوان رشته برای آزمون استخدامی - edward71 - 02 مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۷ ب.ظ

(۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۰ ب.ظ)S.Veys نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۸ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ ب.ظ)S.Veys نوشته شده توسط:  سلام به دوستان
سنجش بهم جواب نمیده
حتی اگر یک و حتی اگر یک اعراب هم عنوان رشته اتون با شرایط احراز اون شغل فرق داشته باشه ردتون می کنن توی مرحله تحویل مدارک !

مرسی جواب دادین،،،،،،،،برای شما اتفاق افتاده؟
بله متاسفانه در آزمون قبلی این اتفاق برام افتاد، حتی توضیحی هم بهم ندادند و گفتند عنوان مدرکت با چیزی که توی متن آگهی اومده مغایرت داره

RE: عنوان رشته برای آزمون استخدامی - hope_ - 17 دى ۱۳۹۵ ۰۶:۵۲ ب.ظ

....................

عنوان رشته برای آزمون استخدامی - hope_ - 18 دى ۱۳۹۵ ۰۱:۲۲ ق.ظ

.....

عنوان رشته برای آزمون استخدامی - Ella - 29 آبان ۱۳۹۶ ۰۵:۵۵ ب.ظ

الان ازمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی و بهداشت هست ، عنوان رشته رو زده مهندسی نرم افزار ، من تو مدرکم هست مهندسی کامپیوتر - نرم افزار یعنی میتونم شرکت کنم یا نمیتونم ؟ عایا اینا باهم فرق داره؟

RE: عنوان رشته برای آزمون استخدامی - The BesT - 29 آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۰۸ ب.ظ

(۲۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۵:۵۵ ب.ظ)Ella نوشته شده توسط:  الان ازمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی و بهداشت هست ، عنوان رشته رو زده مهندسی نرم افزار ، من تو مدرکم هست مهندسی کامپیوتر - نرم افزار یعنی میتونم شرکت کنم یا نمیتونم ؟ عایا اینا باهم فرق داره؟

سلام
فرقی که نداره Smile

RE: عنوان رشته برای آزمون استخدامی - αɾια - ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۵۱ ب.ظ

(۲۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۵:۵۵ ب.ظ)Ella نوشته شده توسط:  الان ازمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی و بهداشت هست ، عنوان رشته رو زده مهندسی نرم افزار ، من تو مدرکم هست مهندسی کامپیوتر - نرم افزار یعنی میتونم شرکت کنم یا نمیتونم ؟ عایا اینا باهم فرق داره؟

اینکه خوبه ،
الان ماهایی که مدرکمون لیسانسِ فناوری اطلاعات خالیه ولی باید گرایش انتخاب کنیم، موندیم Big Grin
آخرشم به این نتیجه رسیدیم ثبت نام نکنیم صنگین تریم Shy